مشاوره کنکور تجربی ۱۴۰۱ برنامه ریزی شخصی و جلسات خصوصی

مدت زمان تخمینی مطالعه: ۹ دقیقه

داشتن یک مشاور کنکور کاربلد و حرفه ای یکی از لازمه های دانش آموزان برای موفقیت در کنکور تجربی است. رشته تجربی پرجمعیت ترین و پرطرفدارترین گروه آزمایشی در آزمون سراسری است. به علت رقابت سنگین و فشرده داوطلبان کنکور تجربی اهمیت استفاده از یک مشاور مجرب در رشته تجربی دوچندان است. رقابت اصلی در رشته تجربی برای قبولی در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و پیراپزشکی ها (پرستاری، فیزیوتراپی، رادیولوژی و…) است.

داشتن یک برنامه ریزی شخصی ویژه رشته تجربی یکی از مهم ترین کارهایی است که یک مشاور کنکور تجربی می بایست انجام دهد. برنامه ریزی باید متناسب با شرایط هر دانش آموز تنظیم گردد.  به هیچ عنوان نمی‌توان یک برنامه از قبل آماده شده به دانش آموزان داد چراکه شرایط هر دانش آموز با دیگری متفاوت است بنابراین مشاورین تیم مشاوره دکتر معین الدین طی تماس های هفتگی با دانش آموز پس از بررسی وضعیت وی در درس های مختلف، بررسی درصد های وی در آزمون های هفتگی و  گزارش کار های ثبت شده در دفتر برنامه ریزی دانش آموز برنامه بعدی دانش آموز را تنظیم می کند.

🎁مشاوره هدیه رایگان ویژه تجربی ها

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از ثبت نام مشاوره کنکور، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی ما استفاده نمائید. کارشناسان آموزشی و مشاوره ای آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما هستند فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

⭐مشاوره کنکور تجربی چه می کند؟

۱- مشاوره کنکور هفتگی و ارائه راهکار

داشتن یک مشاور در هر زمینه ای میتواند مشکلات شما را با سرعت برطرف کند و به شما آرامش دهد. در هر کاری اگر مشورت کنیم و از تجربه افراد موفق در آن حوزه استفاده کنیم؛  مسلما مسیر روشنی برای موفقیت پیش رو داریم.

 یکی از وظایف مشاور کنکور تجربی این است که در هر جلسه مشاوره به سوالات دانش آموز در زمینه کنکور پاسخ دهد چرا که در سال کنکور سردرگمی و استرس علت اصلی عدم دستیابی به رشته های تاپ است. یک مشاور کنکور مجرب و حرفه ای به تمامی سوالاتی که در ذهن دانش آموز است پاسخ می دهد و او را از سردرگمی نجات میدهد.

مشاوره  انتخاب بهترین منابع:

انتخاب بهترین منابع کنکور متناسب شرایط هر دانش آموز یکی از اقداماتی است که مشاور کنکور می بایست در همان جلسات ابتدایی انجام دهد تا دانش آموز از روی منابع شروع به تست زنی کند. یکی از علت‌های اصلی شکست دانش آموزان در کنکور، عدم استفاده از منابع متناسب با سطح و وضعیت و نیازهای وی است.

منبع آموزشی و منبع تستی دانش آموز می بایست در یک سطح باشد به طوری که دانش آموز با مطالعه از روی منبع آموزش خود بتواند به بخش زیادی از سوالات منبع تستی خود جواب دهد.

برخی دانش آموزان نیاز به کتاب تستی دارند که علاوه بر تست های استاندارد، درسنامه های مناسبی هم داشته باشد تا دانش آموز بتواند علاوه بر رفع نیازهای تستی خود از همان کتاب آموزش هم ببیند. برخی دیگر از بهترین دبیران کنکور استفاده میکنند و نیاز به درسنامه ندارند بلکه نیازمند کتاب تستی هستند که تست های قوی داشته باشد.

مشاوره انتخاب کلاس های کنکور آنلاین یا حضوری:

مشاور کنکور خوب ، تدریس بهترین اساتید کنکور ایران را رصد می کند و با مقایسه آن ها و در نظر گرفتن سلیقه و سبک یادگیری دانش آموز در درس هایی که دانش آموز ضعف دارد بهترین کلاس کنکور را معرفی می کند.

۲- برنامه ریزی برای تک تک ساعات روز

یکی از وظایف بهترین مشاور کنکور تجربی، برنامه ریزی درسی متناسب با شرایط هر دانش آموز است. ما در تیم مشاوره دکتر معین الدین برای هر دانش آموز به صورت خصوصی برنامه ریزی می کنیم. برنامه هر دانش آموز مختص او می باشد و به صورت کاملا شخصی برای او نوشته میشود. (هر داوطلب یک مشاور کنکور خصوصی دارد)

مشاور کنکور تجربی هر هفته با دانش آموز تماس  می گیرد و با توجه به تایم های بیدارشدن و خوابیدن، مدرسه و کلاسهای کنکور و… هر دانش آموز برای او بهترین برنامه ریزی درسی را انجام می دهد به طوری که دانش آموز بتواند هم به برنامه مدرسه، هم به برنامه کلاس های کنکور و هم به بودجه بندی آزمون آزمایشی خود برسد.

برنامه ریزی کنکور تجربی می بایست همه فعالیت های دانش آموز در سال کنکور را فرا بگیرد و دانش آموز بتواند با اعتماد کردن به مشاور خود قبولی در رشته های تاپ تجربی را تضمینی بداند. در یک برنامه ریزی درست زمان های استراحت و تفریح هم در نظر گرفته می شود.

مشاوران و دستیاران برنامه ریزی دکتر معین الدین همگی از رتبه های برتر کنکور در سال های اخیر و دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی هستند. بدون شک کسانی می توانند در مسیر قبولی در رشته های تاپ کمکمان کند که خودشان این مسیر را با موفقیت پشت سر گذاشتند و اگر توصیه ای می کنند خودشان به آن عمل کرده و نتیجه گرفتند و بهترین مشاور کنکور پزشکی هستند.

با توجه به اینکه مشاورین مجموعه، همگی از رتبه های برتر کنکور تجربی در سال های اخیر هستند باروند و توزیع هر درس در آزمون سراسری آشنایی دقیق و کامل دارند. بنابراین می توان تضمین داد با انجام توصیه ها و راهنمایی های آنها حتماً نتیجه میگیرید.

۳- آزمون های هفتگی

فقط خواندن و تست زدن کافی نیست! یکی از گام های مهم برای موفقیت در کنکور آزمون دادن است. دانش آموزانی که در طرحهای مشاوره‌ای ما ثبت نام میکنند از تک تک مباحثی که تمام می شود آزمون می دهند. میزان یادگیری این مباحث توسط مشاور آنالیز می شود و در دفتر برنامه ریزی دانش آموز ثبت می گردد.

 مشاور کنکور تجربی برای هر درس شما راهکار جامع و سریع ارائه می دهند تا در آزمون های بعدی افزایش درصد داشته باشید.

 مثالی از ارزیابی و آنالیز دانش آموزان با آزمون: کسب میانگین درصد های بالای ۷۰ درصد در آزمون های مشاوره ای دکتر معین الدین برای دانش آموزان نشان دهنده روند و روش مطالعه درست است. میانگین درصد زیر ۴۰ درصد نشان‌دهنده اشکال در فرایند آموزش دانش آموز است و…

تذکر: شرکت کردن در آزمون های هفتگی تیم مشاوره دکتر معین الدین برای دانش آموزان ثبت نامی در همه طرح ها واجب است اما کافی نیست! دانش آموزان موسسه می بایست در آزمون های آزمایشی همچون قلم چی یا گزینه دو شرکت نمایند.

۴- پشتیبانی و پیگیری روزانه

تا حالا برای خودتان برنامه نوشته اید ؟ برنامه ای که خودمان برای خودمان مینویسیم ضمانت اجرایی ندارد!  یعنی برنامه را می نویسیم و بعد از مدتی می گوییم: درسته که من نوشتم از ساعت ۴ تا  ۵/۵ فیزیک کار می کنم اما الان حسش نیست و بجاش زیست میخونم! یا اصن کلاً نمیخونم!! کی به کیه؟! خودم برنامه نوشتم خودمم تغییرش میدم!

 تعادل مطالعاتی داری؟

مشکل دیگه برنامه ریزی برای خودمون داره این است که غالباً وقتی خودمون برای خودمون برنامه ریزی می کنیم یک سری درس هایی را که دوست داریم بیشتر میخوانیم و درس هایی که دوست نداریم را کمتر! و تعادل مطالعاتی را رعایت نمی کنیم. تا حالا به این موضوع دقت کرده بودی؟ تعادل مطالعاتی داری؟

اینجاست که مشاور کنکور تجربی به صورت خصوصی میوفته دنبالت و حتما کمکت میکنه که به برنامه پایبند باشی چون هر روز ازت گزارش کار میخواد و رصدت میکنه و نمیتونی از زیر برنامه ریزیت دربری!

🎁مشاوره هدیه رایگان ویژه تجربی ها

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از ثبت نام مشاوره کنکور، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی ما استفاده نمائید. کارشناسان آموزشی و مشاوره ای آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما هستند فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

مشاوره کنکور غیرحضوری

مشاوره کنکور تجربی تلفنی

جلسات مشاوره کنکور تجربی از طریق تماس تلفنی برگزار میشود. آزمون های مشاوره ای و همچنین برنامه هفتگی، پس از پایان مکالمه برای دانش آموز ارسال می شود.

مشاوره کنکور تجربی آنلاین

جلسات مشاوره کنکور تجربی از طریق تماس تصویری برگزار میشود. آزمون های مشاوره ای و همچنین برنامه هفتگی، پس از پایان تماس برای دانش آموز ارسال می شود.

کانال تلگرام مشاوره کنکور تجربی

داطلبین رشته انسانی با عضویت در کانال گروه آموزشی دکتر معین الدین میتوانند از فایل ها و مطالب مشاوره کنکور تجربی رایگان استفاده کنند.

آیدی کانال تلگرام کنکوری برای عضویت: @DoctorMoein

⭐پاسخ به سوالات رایج شما:

مشاور کنکور تجربی چه کمکی به من میکند؟

مشاوره، برنامه ریزی و آزمون ۳گام موفقیت در کنکور می باشد، تیم مشاوره کنکور تجربی دکتر معین الدین تمامی این ۳گام را به صورت علمی و دقیق برای شما پیاده سازی می کند.

چرا میگوییم “مشاوره کنکور تجربی تخصص ماست”؟

تمامی مشاوران و منتورهای مجموعه ما از فارغ التحصیلان یا دانشجویان رشته های پزشکی و دندانپزشکی هستند و خود مسیر رویایی شما را پیموده اند یا در حال پیمایش اند. (تمامی این دانشجویان رتبه برتر به صورت حضوری زیر نظر دکتر معین الدین آموزش دیده اند)

هزینه مشاوره کنکور تجربی چقدر است؟

هزینه مشاوره خصوصی با تیم مشاوره دکتر معین الدین، بسته به طرح انتخابی شما متفاوت است. برای اطلاع از شرایط “نام و نام خانوادگی” خود را به شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ پیامک نمایید.

جلسات مشاوره با خود دکتر معین الدین برگزار می شود یا پشتیبانان ایشان؟

جلسات کوچینگ با دکتر معین الدین برگزار می شود و جلسات منتورینگ با مشاوران همراه.