مشاوره کنکور و برنامه ریزی تحصیلی تخصصی

🎁مشاوره هدیه رایگان

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از ثبت نام مشاوره کنکور، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی ما استفاده نمائید. کارشناسان آموزشی و مشاوره ای آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما هستند فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

بهترین تیم مشاوره کنکور

بدون شک میتوان اذعان کرد که تیم مشاوره کنکور دکتر معین الدین تخصصی ترین گروه مشاوره در کنکور ایران است. این مجموعه در زمینه مشاوره تحصیلی رشته های تجربی، انسانی، ریاضی و هنر به صورت حضوری و غیرحضوری فعالیت دارد. تمامی مشاوران مجموعه زیر نظر دکتر معین الدین آموزش دیده و از رتبه های برتر کنکور در رشته خود می باشند.

چرا بهترین هستیم؟

۱- همه مشاورین مجموعه ۳ ویژگی متمایز دارند:

  • مشاورین مجموعه در همان رشته، تحصیل کرده اند و اگر حرفی میزنند خود اولین نفری بودند که به آن عمل کرده اند و صحبت هایشان به هیچ وجه شعار نیست! آن ها خودشان مسیر قبولی در رشته دلخواه شما را همین چند سال پیش طی کرده اند بنابراین بهتر از همه به پیچ و خم این مسیر آگاهی دارند.
  • صرف قبولی آن ها در رشته های تاپ ملاک خوبی برای مشاور شدن نیست! تمامی مشاورین مجموعه زیر نظر دکتر معین الدین آموزش دیده و در دوره جامع آموزش تربیت مشاور تحصیلی زیر نظر کلینیک مشاوره و خدمات روانشناختی موج شرکت کرده اند.
  • مشاوران و منتورهای مجموعه همگی عاشق کمک کردن به دانش آموزان و کوچینگ تحصیلی می باشند. صلاحیت علمی و اخلاقی مشاوران مجموعه طی مصاحبه حضوری تایید شده است.

معرفی دپارتمان مشاوره کنکور تجربی :

منتور های رشته تجربی همگی از دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه اصفهان هستند.

معرفی دپارتمان مشاوره کنکور انسانی :

منتور های رشته انسانی همگی از دانشجویان حقوق، فرهنگیان، روانشناسی و مشاوره دانشگاه اصفهان هستند.

معرفی دپارتمان مشاوره کنکور ریاضی :

منتور های رشته ریاضی همگی از دانشجویان رشته های مهندسی دانشگاه صنعتی اصفهان هستند.

معرفی دپارتمان مشاوره کنکور هنر :

منتور های رشته هنر همگی از دانشجویان دانشگاه هنر اصفهان هستند.

آیا مشاور کنکور لازم است؟

مشاوره غیرحضوری

مشاوره آنلاین کنکور

مشاوره تلفنی کنکور

مشاوره حضوری

گروه آموزشی رسای دانش اصفهان هر ساله با دعوت از بهترین مشاوران کنکور ایران در کلینیک مشاوره خود واقع در خیابان بزرگمهر اصفهان، توانسته رضایت دانش آموزان اصفهانی و اولیای آن ها را به دست آورد.

موسسه رسای دانش پرافتخار ترین گروه آموزشی در کنکور اصفهان است که هر ساله با همکاری بهترین مشاور کنکور اصفهان همچون دکتر معین الدین، استاد یوسف زاده، مهندس فلاح نژاد و خانم دکتر قبادی که همگی از بهترین مشاوران کنکور اصفهان هستند رتبه های برتر کنکور اصفهان را کسب کنند.

هزینه مشاوره کنکور

هزینه مشاوره بسته به طرح انتخابی شما متفاوت است.

معرفی طرح های مشاوره ای:

طرح vip : مشاوره مستقیم با دکتر معین الدین + برنامه ریزی + آزمون + پشتیبانی

طرح ۵ ستاره : مشاوره با منتور + برنامه ریزی + آزمون + پشتیبانی

طرح ۳ ستاره : مشاوره با منتور + برنامه ریزی + آزمون

🎁مشاوره هدیه رایگان

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از ثبت نام مشاوره کنکور، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی ما استفاده نمائید. کارشناسان آموزشی و مشاوره ای آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما هستند فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.