مشاوره کنکور در واتساپ

0
767
مشاوره کنکور در واتساپ

یکی از مهم ترین دغدغه های دانش آموزان کنکوری، ارتباط با بهترین و قوی ترین مشاوران کنکور است و دائماً تلاش می کنند یک مشاوره کنکور حرفه ای و خبره که در رشته آن ها تخصص دارند پیدا کنند و از راهنمایی های آن ها استفاده کنند. ما در این مطلب قصد داریم درباره همین موضوع به شما راهکار ارائه دهیم و ارتباط میان شما و مشاورین خبره موسسه آموتک و دکتر معین الدین را که جز بهترین مشاورین کنکور ایران هستند در رشته های مختلف برقرار کنیم. پس حتماً تا انتها همراه ما باشید که با روش های ارتباط با مشاوره کنکور در واتساپ و تلگرام آشنا شوید.

مشاوره هدیه رایگان

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از ثبت نام مشاوره کنکور، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی ما استفاده نمائید. کارشناسان آموزشی و مشاوره ای آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما هستند فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

مشاوره کنکور تجربی رایگان در واتساپ و تلگرام

قبولی در زیرشاخه ­های مختلف علوم تجربی از جمله پزشکی، دندان­پزشکی و پیراپزشکی آرزوی دانش ­آموزان است. در سال کنکور، دانش آموزان با فشار روحی و استرس زیادی مواجه می­شوند. این گروه با استفاده از مشاوران کنکور مجرب، شانس قبولی خود را افزایش می­دهند. اهمیت جلسات مشاوره برای رشته تجربی به نسبت رشته­ های دیگر بالاتر است چرا که رقابت بین داوطلبان کنکور این رشته بالاست. اما شما می توانید در ابتدای کار، از مشاورین خبره تیم دکتر معین، مشاوره رایگان بگیرید و با پیام به شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ در واتساپ یا تلگرام، باکیفیت ترین نوع مشاوره را داشته باشید.

پس پیشنهاد می کنم اگر شما هم دانش آموز کنکوری رشته تجربی هستید و می خواهید درباره مشاوره کنکور تجربی اطلاعات بیشتری داشته باشید و خدمات بیشتری دریافت کنید، حتماً در واتساپ و تلگرام با شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ ارتباط بگیرید. همچنین می توانید با مطالعه مقاله مشاوره کنکور تجربی، اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

در ادامه بخوانید:  مشاور کنکور تربیت بدنی

مشاوره کنکور انسانی رایگان در واتساپ و تلگرام

قطعا انتخاب یک مشاور کنکور انسانی، حتی از انتخاب مشاور رشته تجربی مهم ­تر است! تعداد کتاب­ ها، منابع و دروس در این رشته بسیار گسترده­ تر از رشته تجربی و ریاضی است. بنابراین، رشته انسانی نیاز به یک برنامه ­ریزی کاملا حرفه ­ای دارد تا شما بتوانید به موفقیت برسید. همه ما، رشته انسانی را با حفظیات آن می­شناسیم. هنگام آمادگی برای کنکور این رشته، باید به تمام جزئیات در درس ­ها توجه کنیم، روش مطالعه خود را تغییر دهیم و تکنیک­های تست­زنی را نیز تقویت کنیم.

یک مشاور مجرب، پس از آشنایی با توانایی ­های دانش­ آموزان، برنامه کنکور مناسب را ارائه می­دهد. دانش ­آموزان در جلسات مشاوره با ضریب دروس، تکنیک ­های تست ­زنی، روش مطالعه صحیح، مدیریت زمان آشنا می­شوند.

پیشنهاد می کنم اگر شما هم دانش آموز کنکوری رشته انسانی هستید و می خواهید درباره مشاوره کنکور انسانی اطلاعات بیشتری داشته باشید و خدمات بیشتری دریافت کنید، حتماً در واتساپ و تلگرام با شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ ارتباط بگیرید. همچنین می توانید با مطالعه مقاله مشاوره کنکور انسانی، اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

مشاوره کنکور انسانی رایگان در واتساپ و تلگرام

مشاوره کنکور ریاضی رایگان در واتساپ و تلگرام

رشته ریاضی نیز مانند رشته تجربی و انسانی، طرفداران خود را دارد. مهم­ترین نکته برای قبولی در کنکور، بهره­ مندی از یک برنامه­ کنکور است که با دقت و توجه بالایی بر اساس علاقه، استعداد، شخصیت و هدف دانش ­آموز تهیه شده باشد.

یک مشاور حرفه­ ای، درصورتی می­تواند به شما کمک کند که تجربه گذشتن از راهی که شما نیز می­خواهید از آن بگذرید را داشته است. یک مشاور باید بتواند با طرح سئوالات مناسب، نقاط نقوت و ضعف دانش­آموز را بشناسد تا برنامه کنکور مناسبی را تهیه کند. این برنامه با گذشت زمان و بر اساس روند پیشرفت دانش­آموز، تغییر می­کند و به­ طبع، فشرده ­تر و سخت ­تر می­شود.

پیشنهاد می کنم اگر شما هم دانش آموز کنکوری رشته ریاضی هستید و می خواهید درباره مشاوره کنکور ریاضی اطلاعات بیشتری داشته باشید و خدمات بیشتری دریافت کنید، حتماً در واتساپ و تلگرام با شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ ارتباط بگیرید. همچنین می توانید با مطالعه مقاله مشاوره کنکور ریاضی، اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

در ادامه بخوانید:  مشاوره کنکور کامپیوتر

مشاوره کنکور ریاضی رایگان در واتساپ و تلگرام

مشاوره کنکور فنی حرفه ای رایگان در واتساپ و تلگرام

از رشته های فنی حرفه ای، ۵ رشته زیر دارای کنکور می باشند:

  • کامپیوتر
  • حسابداری
  • مکانیک خودرو
  • تربیت بدنی
  • الکتروتکنیک

هر کدام از این رشته ها برای دانشگاه زیرشاخه های مختلفی دارند که مفهومشان کاملاً متفاوت است. به طور مثال در رشته کامپیوتر، برای کارشناسی رشته های it، نرم افزار و سخت افزار موجود است که ماهیت هر کدام متفاوت هستند. به همین دلیل، آگاهی و آشنایی داشتن با این رشته ها بسیار مهم است؛ چرا که این قرار است آینده شما را تا حدود زیادی مشخص کنند. در نتیجه ارتباط گرفتن با مشاورین کنکور خبره و حرفه ای در این رشته هم دارای اهمیت بسیار زیادی است.

پیشنهاد می کنم اگر شما هم دانش آموز کنکوری رشته های فنی حرفه ای هستید و می خواهید درباره مشاوره کنکور فنی حرفه ای و رشته های مختلف آن اطلاعات بیشتری داشته باشید و خدمات بیشتری دریافت کنید، حتماً در واتساپ و تلگرام با شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ ارتباط بگیرید. همچنین می توانید با مطالعه مقاله مشاوره کنکور فنی حرفه ای، اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

مشاوره کنکور هنر رایگان در واتساپ و تلگرام

متاسفانه رشته هنر مورد بی­ توجهی بسیاری از موسسه های کنکوری قرار گرفته است. اما در تیم مشاوره دکتر معین الدین، مشاوران این رشته، درمورد آینده شغلی، کاملا دانش ­آموزان خود را آگاه می سازند. بسیاری از دانش ­آموزان رشته هنر، با علاقه و بدون وجود هیچگونه اجبار وارد این رشته شده­ اند و هدف خود را با علاقه زیاد دنبال می­کنند. دانش­ آموزان این رشته، به دنبال راهنمایی ­های لازم یک مشاور باتجربه برای انتخاب بهترین زیرشاخه رشته خود در بهترین دانشگاه­ های کشور هستند.

پیشنهاد می کنم اگر شما هم دانش آموز کنکوری رشته هنر هستید و می خواهید درباره مشاوره کنکور هنر اطلاعات بیشتری داشته باشید و خدمات بیشتری دریافت کنید، حتماً در واتساپ و تلگرام با شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ ارتباط بگیرید. همچنین می توانید با مطالعه مقاله مشاوره کنکور هنر، اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

مشاوره کنکور هنر رایگان در واتساپ و تلگرام

مشاوره کنکور فرهنگیان رایگان در واتساپ و تلگرام

رشته تربیت معلم در عین حال که تعداد متقاضیان بسیار کمتری نسبت به سایر رشته ها دارد، مزایای فوق العاده ای را شامل می شود و چون معلمین آینده کشور از درون دانشگاه های فرهنگیان بیرون خواهند آمد، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلیل، بسیار مهم است که اگر قصد قبولی در این رشته را دارید، از یک مشاور کنکور به شدت حرفه ای و خبره کمک بگیرید تا هم رشته درستی را انتخاب کنید و هم بتوانید به خوبی برای کنکور آن آماده شوید.

در ادامه بخوانید:  مشاور انتخاب رشته کنکور

پس پیشنهاد می کنم اگر می خواهید درباره مشاوره کنکور فرهنگیان اطلاعات بیشتری داشته باشید و خدمات بیشتری دریافت کنید، حتماً در واتساپ و تلگرام با شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ ارتباط بگیرید. همچنین می توانید با مطالعه مقاله مشاوره کنکور فرهنگیان، اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

کلام پایانی درباره مشاوره رایگان در واتساپ شبانه روزی

در این مطلب سعی کردیم به بهترین شکل ممکن به برقراری ارتباط میان شما و تیم متخصص مشاور کنکور دکتر معین الدین کمک کنیم و راه های مختلفی را برایتان ارائه دهیم. اگر به هر دلیلی ارتباط گرفتن در واتساپ و تلگرام با مشاورین ما برایتان مقدور نبود، می توانید نام و نام خانوادگی و مقطع و رشته تحصیلی خود را به شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ پیامک نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و یا فرم زیر را تکمیل کنید.

مشاوره هدیه رایگان

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از ثبت نام مشاوره کنکور، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی ما استفاده نمائید. کارشناسان آموزشی و مشاوره ای آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما هستند فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول درباره چت با مشاور تحصیلی رایگان در واتساپ

آیا کیفیت مشاوره کنکور در واتساپ و تلگرام با مشاوره حضوری برابر است؟

اگر تاکنون تنها یک بار از خدمات رایگان مجموعه دکتر معین الدین استفاده کرده باشید، حتماً می دانید که حتی خدمات غیرحضوری ما از خدمات حضوری بسیاری از موسسات دیگر باکیفیت تر و دقیق تر است و هیچ افت کیفیتی نسبت به مشاوره های حضوری ندارد.

آیا امکان مشاوره کنکور تلفنی هم وجود دارد؟

بله برای برقراری ارتباط تلفنی با مشاورین ما و دریافت مشاوره کنکور تلفنی، می توانید نام و نام خانوادگی و مقطع و رشته تحصیلی خود را به شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ پیامک نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

برای مشاوره کنکور حضوری چطور اقدام کنیم؟

برای درخواست مشاوره حضوری ابتدا باید با شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ در واتساپ، تلگرام یا sms هماهنگ کنید تا مقدمات مشاوره حضوری برای شما مهیا شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید