مشاور کنکور تلفنی

0
1699
مشاوره کنکور تلفنی

هنگامی که شما در دوران حساس کنکور هستید ممکن است بارها این سوال برایتان پیش آمده باشد، چرا با وجود استفاده از منابع مختلف درسی، شرکت در کلاس های مختلف باز هم آن نتیجه مطلوب را بدست نمی آوریم؟ این نشان دهنده ان است مسیری در آن قدم گذاشتید اشتباه است و باید در این را از یک مشاوره کنکور کمک بگیرید تا شما را با چم و خم راه آشنا کند. اما همه افرادی نمی توانند بنا به دلایلی از حضور یک مشاور بهره مند شوند مثل: هزینه بالا، دور بودن از مرکز مشاوره و… در نتیجه بهترین راه این است که از مشاوره کنکور تلفنی یا مشاوره کنکور آنلاین استفاده کنند. در این مقاله قصد داریم درباره مورد اول، یعنی مشاوره کنکور تلفنی با شما صحبت کنیم و نکات مهمی را در این رابطه برایتان بیان کنیم. پس حتماً تا پایان همراه ما باشید.

اهمیت مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور

پیش از هر چیز خوب است بدانید که مشاور کنکور در کل چه اهمیتی دارد؟ از اصول مهم که داوطلبان مشغول به تحصیل به آن نیاز دارند، داشتن یک برنامه ریزی مناسب است. هنگامی که شما یک برنامه ریزی مناسبی نداشته باشید نمی توانید در آزمون پیش رو موفقیت لازم را بدست آورید. از بهترین خدماتی که مشاور تلفنی کنکور در اختیار داوطلب قرار می دهد، انجام برنامه ریزی اصولی با توجه به توانایی ها و علایق داوطلب است.

زمان مطالعه دروس کنکور برای هر داوطلب با دیگری متفاوت است و همین مسئله باعث می شود تا هر داوطلب برنامه ریزی مخصوص به خود را داشته باشد. یا برای مثال فردی که پشت کنکوری محسوب می شود یا مدت زیادی از درس فاصله داشته نوع برنامه ریزی آن متفاوت است. این موضوع را در مقاله دیگری به نام اهمیت مشاوره کنکور به طور دقیق و شاخص مورد بررسی قرار داده ایم که پیشنهاد می کنیم حتماً آن را هم مطالعه کنید.

مزایای مشاوره تلفنی کنکور

 • کسانی که وقت محدودی دارند و دوست دارند در هر موقعیتی به مشاور دسترسی داشته باشند، مشاور تلفنی بهترین گزینه برای آنها است. طبق تحقیقات بدست آمده مشاور تلفنی مانند مشاور حضوری نقش بسزایی در قبولی دارد و تفاوت چندانی میان تأثیرات آن با مشاوره کنکور حضوری وجود ندارد.
 • همچنین اگر در طی دوران کنکور دچار استرس شوید، می توانید با مشاور خود تلفنی صحبت کرده و از استرس خود کم کنید.
 • مشاور تلفنی با توجه به علایق و توانایی های داوطلب کمک می کند تا رشته مناسبی انتخاب نماید.
 • هنگام استفاده از مشاور تلفنی زمان رفت و آمد و هزینه داوطلب تا حد زیادی کاهش می یابد.
 • هنگام استفاده از مشاور تلفنی تا حد زیادی در زمان و انرژی شما صرفه جویی می شود.
 • در صورت استفاده از مشاور تلفنی شما هر زمان که بخواهید می توانید از حضور مشاور بهره مند شوید و نیاز به زمان و مکان مشخصی ندارید.
در ادامه بخوانید:  مشاوره کنکور انسانی

مزایای استفاده از مشاور کنکور تلفنی

خدماتی که مشاور تلفنی در اختیار داوطلب قرار می دهد

مشاور کنکور تلفنی همان خدماتی را ازائه می دهد که شما در جلسات حضوری مشاوره کنکور به دست می آورید که شامل موارد زیر هستند:

 1. راهنمایی برای انتخاب رشته در مقاطع تحصیلی مختلف
 2. برنامه ریزی برای کنکور باتوجه به ویژگی های شخصی خودتان
 3. معرفی بهترین منابع درسی و بهترین آزمون های آزمایشی
 4. آموزش تکنیک های تست زنی و روش های صحیح مطالعه
 5. آگاهی از شرایط تحصیل در انواع دانشگاه ها و شهریه آنها
 6. اطلاع از رتبه و تراز قبول شدگان آزمون های کنکور سال های قبل

بهترین منابع کنکور از دیدگاه مشاوران تلفنی

در سال های اخیر با توجه به تغییراتی که در کتاب های درسی به وجود آمده، لیست بهترین منابع نیز برای داوطلبان متفاوت شده است. از خدماتی که داوطلبان هنگام استفاده از مشاور تلفنی کنکور بهره مند می شوند، مشاوران تلفنی لیست بهترین منابع در تمام گروه های آزمایش را در اختیار داوطلبان قرار می دهند. مشاوره تلفنی کنکور سراسری برای تمامی نیازهای داوطلبان در هر گروه آزمایشی و هر نوع استعداد و علاقه‌ای، برنامه ریزی خاص و منحصر به فردی دارد. شما با استفاده از خدماتی که در جلسات رایگان برنامه ریزی کنکور بدست می آورید می توانید پاسخ تمام سوالات خود را بیابید.

آیا مشاور تلفنی کمکی به انتخاب بهترین رشته در کنکور می کند؟

یکی از راه های موثر و مفید استفاده از مشاور تلفنی کنکور در زمان انتخاب رشته در گروه های آزمایشی مختلف است. هر فرد در زمان دریافت مشاوره، می تواند با انواع رشته های دانشگاهی، دانشگاه های پذیرنده رشته ها و حتی ظرفیت رشته های تحصیلی آشنا شود و اطلاعات خوب و به روزی را در این رابطه به دست آورد.

راه های موثر و مفید استفاده از مشاور تلفنی کنکور

مشاوره تلفنی کنکور ریاضی

در کنکور ریاضی فیزیک رشته های متنوعی برای انتخاب کردن وجود دارد اما بسیاری از داوطلبان برای قبولی در رشته های مهندسی با یکدیگر رقابت می کنند. هنگامی که شما از یک مشاور تلفنی کمک می گیرید ابتدا از شما سوال می شود که به چه رشته ای علاقه دارید. بعد از اینکه هدف شما مشخص شد مشاور با توجه به خواسته و توانایی شما برای شما برنامه ریزی کرده و نحوه درست مطالعه را به شما می آموزد. علاوه بر آن شما در هر رشته ای خصوصا ریاضی باید با نحوه تست زنی آشنا شوید. چرا که بیشتر سوالات ریاضی مفهومی و نیاز به حل کردن دارد بنابراین شما باید با نحوه مطالعه و تست زنی آگاهی کامل داشته باشید تا در این راه موفق شوید. در جلسات مشاور تلفنی تمام این موارد برای شما توضیح داده می شود. پیشنهاد می کنیم برای این که در این رابطه بیشتر بدانید، حتماً مقاله مشاوره کنکور ریاضی را هم مطالعه کنید.

در ادامه بخوانید:  مشاور کنکور تربیت بدنی

مشاوره تلفنی کنکور تجربی

داوطلبانی که رشته تجربی را انتخاب می کنند می دانند که با یک رقابت سنگین مواجه هستند. با توجه به اینکه درس تجربی از سختی کمتری نسبت به ریاضی برخوردار است، اما در این رشته رقابت سنگین تری برقرار است. رشته تجربی دارای زیر گروه های متفاوتی است. شما برای قبولی باید با ضرایب هر یک از آنها آگاهی کامل داشته باشید. ر مشاوره تلفنی به شما در رابطه با همه این موارد توضیحات کاملی داده خواهد شد و می توانید با خیال راحت مطالعه خود را شروع نمایید. پیشنهاد می کنیم برای این که در این رابطه بیشتر بدانید، حتماً مقاله مشاوره کنکور تجربی را هم مطالعه کنید.

مشاوره کنکور تلفنی چه کار می کند؟

بهترین مشاوره کنکور تلفنی

هنگام انتخاب مشاور تلفنی کنکور باید به چند نکته مهم توجه کنید:

مهمترین مورد که باید به آن توجه شود این است مشاور تلفنی حتما دارای مجوز باشد تا بتوانید با خیال راحت اطلاعات خود را در اختیار آن قرار دهید. همچنین سعی کنید فردی را انتخاب کنید باتجربه و متخصص باشد تا بتواند در هر شرایطی شما را یاری کند. نکته دیگر هم این است که مشاوری را برگزینید که در رشته خودتان سابقه و تجربه داشته باشد تا بتواند بهترین برنامه ریزی را برای شما بکند.

مرکز مشاوره کنکور دکتر معین الدین به عنوان پر افتخار ترین و بهترین مشاور کنکور ایران، چندین سال است که علاوه بر اصفهان به سراسر کشور به صورت آنلاین و تلفنی ارائه خدمات مشاوره ای دارد. دکتر معین الدین ۵ سال سابقه مشاوره کنکور و برنامه ریزی تحصیلی را دارند. همچنین ایشان مشاور مدارس و آموزشگاه های برتر شهر اصفهان می باشند.

دکتر معین الدین شخصا به برنامه ریزی تخصصی برای قبولی شما در کنکور می پردازد و دستیاران ایشان، پشتیبانی دانش آموزان را بر عهده دارند. همچنین برنامه ریزی برای هر دانش آموز به صورت کاملا شخصی و خصوصی است و با توجه به شرایط هر فرد برای ایشان برنامه ریزی انجام می شود. چرا که هوش و سبک یادگیری برای هر فرد متفاوت است. تیم مشاوره دکتر معین الدین از بهترین مشاوران کنکور کشور بهره می برد و مشاوران مجموعه همچون خود دکتر معین الدین، فارغ التحصیل یا دانشجوی دانشگاه های برتر تهران، اصفهان و… هستند.

مشاوره کنکور تلفنی رایگان

ممکن است هزینه تحصیل برای برخی از دانش آموزان و داوطلبان سنگین باشد. واقعیت این است انتظار موفقیت از یک دانش آموزی که در روستاهای دورافتاده مشغول به تحصیل می‌باشد با دانش آموزی که در بهترین منطقه تهران در حال تحصیل می‌باشد، یکسان نخواهد بود. هدف از مشاور تلفنی کنکور این است که تمام این فاصله ها را از میان بردارد.

مشاور تلفنی رایگان تیم دکتر معین الدین این امکان را به دانش آموز می دهد تا بتواند سوالات کنکوری خود را با یک مشاور باتجربه درمیان بگذارد. برای افرادی که در راه موفقیت تلاش می کنند بدست آوردن موفقیت حق آنها است مشاور تلفنی کنکور با ارائه خدمات به داوطلبان سعی بر آن دارد تا حد زیادی نیاز های آنها را برطرف کند.

در ادامه بخوانید:  مشاوره کنکور حسابداری

ممکن است این سوال در ذهن شما شکل بگیرد که آیا تفاوتی میان مشاور تلفنی رایگان با پولی است؟ باید بگوییم خیر هیچ گونه تفاوتی در خدمات ارائه شده در مشاور تلفن رایگان و پولی وجود ندارد. با توجه به این موضوع که کنکور و انتخاب رشته تاثیر مهم در سر نوشت افراد دارد، بنابراین مشاورین ما می کوشند تا با دقت هرچه بیشتر بهترین خدمات را در اختیار داوطلبان قرار دهند.

باتوجه به تمام این تفاسیر، توصیه می کنیم برای این که از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره دکتر معین الدین برای یک جلسه به طور رایگان بهره مند شوید، فرم زیر را تکمیل کنید تا مشاورین ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مشاوره هدیه رایگان

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از ثبت نام مشاوره کنکور، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی ما استفاده نمائید. کارشناسان آموزشی و مشاوره ای آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما هستند فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول درباره مشاور کنکور تلفنی

مزایای مشاوره تلفنی کنکور چیست؟

هنگام استفاده از مشاور تلفنی زمان رفت و آمد و هزینه داوطلب تا حد زیادی کاهش می یابد و تا حد زیادی در زمان و انرژی شما صرفه جویی می شود.

آیا بازدهی مشاوره کنکور تلفنی با حضوری متفاوت است؟

خیر؛ زیرا مشاور کنکور تلفنی همان خدماتی را ازائه می دهد که شما در جلسات حضوری مشاوره کنکور به دست می آورید.

آیا مشاور تلفنی کمکی به انتخاب بهترین رشته در کنکور می کند؟

یکی از راه های موثر و مفید استفاده از مشاور تلفنی کنکور در زمان انتخاب رشته در گروه های آزمایشی مختلف است. هر فرد در زمان دریافت مشاوره، می تواند با انواع رشته های دانشگاهی، دانشگاه های پذیرنده رشته ها و حتی ظرفیت رشته های تحصیلی آشنا شود و اطلاعات خوب و به روزی را در این رابطه به دست آورد.

کلام پایانی درباره مشاوره تلفنی کنکور

ما در این مقاله سعی کردیم اهمیت استفاده از مشاور تلفنی کنکور را برای شما توضیح دهیم و مراحل و روش های آن را به طور دقیق برای شما توضیح دهیم. با توجه به مطالب گفته شده به این نتیجه می هرسیم که استفاده از یک مشاور تلفنی تا حد زیادی در وقت و هزینه صرفه جویی می شود و مزایای دیگری نیز دارد. چنانچه بعد از خواندن مطالب سوالی در ذهن شما شکل گرفت در بخش نظرات با ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنیم. موفق باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید