مشاوره کنکور آنلاین

0
1648
مشاوره آنلاین کنکور

همه ما می‌دانیم که در هنگام تصمیم‌گیری‌های مهم در زندگی بهتر است از افرادی که دانش بیشتری در ارتباط با موضوع تصمیم‌گیری دارند، مشورت بگیریم. یکی از مراحل مهم زندگی تحصیلی، تصمیم‌گیری برای کنکور است. ازاین‌رو اشخاصی با دانش و تخصص در ارتباط با جنبه‌های مختلف کنکور، در تلاش هستند که به دانش‌آموزان کمک کنند. امروزه دانش‌آموزان زیادی ترجیح می‌دهند از مشاوره کنکور آنلاین به‌جای مشاوره حضوری استفاده کنند. زیرا این نوع مشاوره علاوه بر قیمت مناسب‌تر، ویژگی‌های متعددی دارد. در این مقاله قصد داریم به بررسی مشاوره کنکور آنلاین بپردازیم. اگر شما هم از ویژگی‌های این نوع مشاوره مطلع نیستید، پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

مشاوره کنکور آنلاین چیست؟

مشاوره کنکور آنلاین در بستر فضای مجازی یا به‌صورت تلفنی انجام می‌شود. مشاوره آنلاین برای کنکور، بدون محدودیت مکانی مناسب برای دانش‌آموزان در نقاط مختلف کشور است. مهم نیست که در کدام یک از شهرهای ایران سکونت دارید، خدمات مشاوره آنلاین به دلیل اینکه نیازی به حضور فیزیکی ندارد از هر نقطه از کشور قابلیت دسترسی دارد. نکته دیگری که در این نوع مشاوره وجود دارد، دسترسی آسان به آن است. دانش‌آموز بدون نیاز به پیمودن مسافت خاصی می‌تواند از این خدمات بهره‌مند شود. در صورتی که اگر مشاوره حضوری را انتخاب کند، باید در زمانی معین مسافتی را بپیماید که به مراتب مشکل‌تر از مشاوره آنلاین است.

یکی دیگر از ویژگی‌های این نوع مشاوره، نبود محدودیت زمانی مانند زمان کاری دفاتر است. در صورتی که اگر بخواهید به‌صورت حضوری به مؤسسه یا آموزشگاهی برای مشاوره مراجعه کنید، باید در ساعات اداری در آنجا حضور یابید. همچنین اگر مشاوره کنکور به صورت حضوری را انتخاب کنید، تنها یک الی دو بار در هفته می‌توانید از خدمات مشاوره استفاده کنید. ولی در مشاوره آنلاین، مشاور در پیام‌رسان‌های مختلف در هر زمانی پاسخگوی سؤالات شماست. علاوه بر این، در خدمات مشاوره آنلاین می‌توانید از مشاوره بهترین اساتید و مشاوران بهره ببرید.

مزایای مشاوره آنلاین کنکور

مزایا و ویژگی‌های مشاوره آنلاین برای کنکور

باتوجه‌به موارد گفته‌شده، ویژگی‌های مشاوره کنکور آنلاین در مقابل مشاوره حضوری را دسته‌بندی می‌کنیم:

  • در مشاوره آنلاین، مشاور به‌صورت تلفنی یا در پیام‌رسان چندبار در هفته از دانش‌آموز پشتیبانی می‌کند. (البته برخی تفاوت هایی میان مشاوره کنکور آنلاین تلفنی وجود دارد که پیشنهاد می کنم برای درک بهتر آن ها حتماً مقاله مشاوره کنکور تلفنی را هم مطالعه کنید.)
  • با انتخاب مشاوره آنلاین، این امکان فراهم می‌شود که مشاور مطالب آموزشی مناسب دانش‌آموز را از سایت‌های مختلف برای او ارسال کند.
  • دانش‌آموز در صورت افزایش نگرانی می‌تواند به مشاور خود پیام داده و از جملات انگیزشی و تشویقی او برخوردار شود.
  • در مشاوره آنلاین، از طریق نرم‌افزارها و پیام‌رسان‌های مختلف مشاور می‌تواند بر اجرای تمامی موارد برنامه توسط دانش‌آموز نظارت دائم داشته باشد.
  • با استفاده از خدمات مشاور آنلاین، مشاور دانش‌آموز را به‌صورت آنلاین در روزهای آزمون همراهی می‌کند و پس از آزمون سؤالات را تحلیل می‌کند.
  • وقت دانش‌آموز برای رفتن و پیمودن مسیر مشاوره حضوری تلف نمی‌شود.

ویژگی‌های مشاوره آنلاین برای کنکور

مشاور آنلاین خوب چه مسئولیت‌هایی دارد؟

در مقاله مشاوره کنکور در واتساپ هم گفتیم که مشاور آنلاین خوب چه کسی است و چه وظایفی را باید عهده‌دار شود؟ اما در ادامه این مطلب نیز به وظایف و مسئولیت‌های مشاور آنلاین خوب اشاره می‌کنیم.

در ادامه بخوانید:  مشاوره کنکور ریاضی

۱٫ در دسترس بودن

یکی از مهم‌ترین وظایفی که مشاور آنلاین دارد، این است که باید در لحظه از دانش‌آموز پشتیبانی کند. گاهی ممکن است هنگام حل سؤال یا تست‌زدن برای دانش‌آموز سؤالی پیش بیاید، در این مواقع دانش‌آموز باید بتواند به مشاور خود دسترسی پیدا کرده و سؤال خود را از او بپرسد. همچنین گاهی داوطلب از لحاظ روانی آمادگی انجام آزمون‌های آزمایشی را ندارد، در این صورت مشاور می‌تواند او را از نظر روحی آماده آزمون کند.

۲٫ داشتن تجربه کافی

داشتن تجربه کافی یکی از اصولی است که مشاور باید از آن برخوردار باشد. شخص مشاور خود باید مسیر موفقیت را پیموده باشد و از چم‌وخم راه آگاه باشد. همچنین پس از برعهده گرفتن هر دانش‌آموز، به اندازه یک تجربه به تجارب او اضافه می‌شود. مشاوره کنکور حول محور تجربه مشاور می‌چرخد.

۳٫ تسلط داشتن به برنامه‌ریزی

مشاور در مشاوره کنکور آنلاین باید در زمینه برنامه‌ریزی برای داوطلب کنکور تخصص داشته و بر آن مسلط باشد. او باید بتواند درون فرد انگیزه ایجاد کند تا طبق برنامه اصولی که تهیه شده، عمل کند. بنابراین تسلط به برنامه‌ریزی یک بخش ماجرا و ترغیب داوطلب برای اجرای برنامه بخشی دیگر است.

۴٫ به‌روزرسانی اطلاعات در زمینه کنکور و کتب درسی

یک مشاور خوب باید به طور دائم اطلاعات خود را در زمینه کاری خود به‌روزرسانی کند. هر سال کتب، اطلاعات و قوانینی جدیدی در ارتباط با کنکور به وجود می‌آید که در مرحله اول لازم است مشاور از آن‌ها مطلع شود. همچنین از آنجایی که هرساله منابع جدید درسی و کمک درسی به منابع کنکور اضافه می‌شود، مشاور بنا بر اطلاعات و تجربه خود باید بداند کدام یک از این منابع را برای دانش‌آموز حذف کرده و کدام را نگه دارد.

مشاور آنلاین خوب چه مسئولیت‌هایی دارد؟

۵٫ تحلیل‌گر بودن

مشاور باید بتواند نتیجه آزمون‌های دانش‌آموز را به‌خوبی تحلیل کرده و نقاط قوت و نقاط ضعف او را تشخیص دهد. همچنین با قدرت تحلیل خود باید تشخیص دهد به سؤالاتی که برای دانش‌آموز پیش آمده است، چه پاسخی بدهد.

مشاوره کنکور آنلاین رشته های مختلف

در این بخش قصد داریم به طور کامل درباره مشاوره کنکور آنلاین رشته های مختلف صحبت کنیم و برای هرکدام از آن ها برخی ویژگی ها و مزایای آنلاین بودن را بیان کنیم. اما پیش از آن، خوب است این نکته را بدانید که مرکز مشاوره کنکور دکتر معین الدین به عنوان پر افتخار ترین و بهترین مشاور کنکور ایران، چندین سال است که علاوه بر اصفهان به سراسر کشور به صورت آنلاین و تلفنی ارائه خدمات مشاوره ای دارد. دکتر معین الدین ۵ سال سابقه مشاوره کنکور و برنامه ریزی تحصیلی را دارند. همچنین ایشان مشاور مدارس و آموزشگاه های برتر شهر اصفهان می باشند.

دکتر معین الدین شخصا به برنامه ریزی تخصصی برای قبولی شما در کنکور می پردازد و دستیاران ایشان، پشتیبانی دانش آموزان را بر عهده دارند. همچنین برنامه ریزی برای هر دانش آموز به صورت کاملا شخصی و خصوصی است و با توجه به شرایط هر فرد برای ایشان برنامه ریزی انجام می شود. چرا که هوش و سبک یادگیری برای هر فرد متفاوت است. تیم مشاوره دکتر معین الدین از بهترین مشاوران کنکور کشور بهره می برد و مشاوران مجموعه همچون خود دکتر معین الدین، فارغ التحصیل یا دانشجوی دانشگاه های برتر تهران، اصفهان و… هستند.

باتوجه به تمام این تفاسیر، توصیه می کنیم برای این که از خدمات مشاوره آنلاین و تلفنی مرکز مشاوره دکتر معین الدین برای یک جلسه به طور رایگان بهره مند شوید می توانید نام و نام خانوادگی و مقطع و رشته تحصیلی خود را به شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ پیامک نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و یا فرم زیر را تکمیل کنید.

در ادامه بخوانید:  مشاور کنکور زبان

مشاوره هدیه رایگان

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از ثبت نام مشاوره کنکور، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی ما استفاده نمائید. کارشناسان آموزشی و مشاوره ای آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما هستند فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

مشاوره کنکور آنلاین ریاضی

یکی از خدمات مشاوره آنلاین، مشاوره به دانش‌آموزان رشته ریاضی برای قبول شدن در بهترین دانشگاه‌ها است. قبولی در این رشته سختی‌هایی دارد که شاید در رشته‌های دیگر نباشد. تعدادی از دانشگاه‌های آزاد، غیرانتفاعی و پیام‌نور به‌صورت بدون کنکور داوطلبان رشته‌های مختلف را از ریاضی پذیرش می‌کند. ولی اگر قصد دارید در یک دانشگاه خوب دولتی قبول شوید، باید درباره فرایند کنکور از صفر تا صد اطلاعات جامعی داشته باشید. با استفاده از خدمات مشاوره کنکور آنلاین ریاضی می‌توانید به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید.

پیشنهاد می کنم برای این که در این رابطه اطلاعات بیشتری داشته باشید و با خدمات کنکوری این رشته بیشتر آشنا شوید، حتماً مقاله مشاوره کنکور ریاضی را هم مطالعه کنید.

خدمات مشاوره کنکور

مشاوره کنکور آنلاین تجربی

یکی از دغدغه‌های اصلی دانش‌آموزان تجربی، قبول شدن در رشته پزشکی در دانشگاه دولتی است. قبولی در دانشگاه‌های سراسری در این رشته سختی‌های منحصر به خودش را دارد. از آنجا که رقابت در این رشته گروه بسیار نفس‌گیر و تنگاتنگ شده است، نیاز به همراهی دائمی یک مشاور در کنار دانش‌آموز به‌خوبی حس می‌شود. اما وقت دانش‌آموزان کنکوری بسیار ارزشمندتر است و آن‌ها نمی‌توانند به طور دائم در بین مؤسسات مشاوره و آموزشگاه‌ها برای گرفتن مشاوره چرخ بزنند. ازاین‌رو مشاوره کنکور آنلاین تجربی گزینه خوبی برای کسانی است که قصد دارند برای بهترین دانشگاه در رشته مورد علاقه خود قبولی بیاورند.

پیشنهاد می کنم برای این که در این رابطه اطلاعات بیشتری داشته باشید و با خدمات کنکوری این رشته بیشتر آشنا شوید، حتماً مقاله مشاوره کنکور تجربی را هم مطالعه کنید.

مشاوره کنکور آنلاین انسانی

با توجه به این که تعداد دروس خواندنی و حفظ‌کردنی در رشته علوم انسانی زیاد است، داشتن یک برنامه منظم برای مطالعه بسیار مهم است. برای رسیدن به نتیجه دلخواه در این رشته باید طبق برنامه‌ریزی پیش بروید. مشاوران می‌توانند این برنامه را با توجه به نوع درس خواندن شما و تسلط شما بر موضوعات مختلف، به شما ارائه دهند. از آنجا که وقت در این مقطع از زندگی برای شما بسیار باارزش‌تر است، بهتر است زمان خود را در پیمودن مسافت برای رسیدن به آموزشگاه‌ها و مؤسساتی که خدمات مشاوره ارائه می‌دهند، تلف نکنید. مشاوران آنلاین بهترین شرایط را برای ارائه خدمات باکیفیت مشاوره به شما فراهم می‌کنند.

پیشنهاد می کنم برای این که در این رابطه اطلاعات بیشتری داشته باشید و با خدمات کنکوری این رشته بیشتر آشنا شوید، حتماً مقاله مشاوره کنکور انسانی را هم مطالعه کنید.

مشاوره کنکور آنلاین فنی حرفه ای

یکی از مشکلاتی که داوطلبان کنکور فنی و حرفه‌ای دارند این است که هرساله باید قوانین جدیدی که در ارتباط با این کنکور وضع شده را مطالعه کنند. همراهی یک مشاور در دوران کنکور می‌تواند این اطمینان را به شما بدهد که از آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به کنکور فنی حرفه‌ای مطلع می‌شوید. از آنجا که نمی‌توانید همواره به‌صورت حضوری در اتاق مشاور باشید، بهترین انتخاب استفاده از خدمات مشاوره کنکور آنلاین است. در این صورت می‌توانید پشتیبانی دائمی مشاور را در پیام‌رسان‌ها و یا به‌صورت تلفنی در هرکجا داشته باشید.

در ادامه بخوانید:  مشاوره کنکور فنی حرفه ای

پیشنهاد می کنم برای این که در این رابطه اطلاعات بیشتری داشته باشید و با خدمات کنکوری این رشته بیشتر آشنا شوید، حتماً مقاله مشاوره کنکور فنی حرفه ای را هم مطالعه کنید.

مشاوره کنکور آنلاین هنر

می‌توان گفت که داوطلبان و متقاضیان قبولی در کنکور هنر کمی مورد بی‌توجهی مؤسسات مشاوره قرار گرفته‌اند. از آنجا که افراد کمی داوطلب کنکور هنر هستند، برنامه‌ریزان و مشاوران کمتری نیز در این حوزه قرار داده شده است. اما با توجه به اینکه منابع برای این رشته آزمونی به‌صورت شفاف و مشخص نیست، لازم است دانش‌آموزان با همراهی یک مشاور از این مرحله عبور کنند. استفاده از خدمات مشاوره آنلاین باعث می‌شود بتوانید بدون اتلاف وقت، با توجه به علایق و استعداد بهترین رشته مناسب خود را پیدا کنید. همچنین این مشاوران شما را در تمامی فرایند پیدا کردن منابع لازم تا انتخاب دانشگاه یاری می‌کنند.

پیشنهاد می کنم برای این که در این رابطه اطلاعات بیشتری داشته باشید و با خدمات کنکوری این رشته بیشتر آشنا شوید، حتماً مقاله مشاوره کنکور هنر را هم مطالعه کنید.

مشاوره کنکور آنلاین فرهنگیان

دانشگاه فرهنگیان هرساله داوطلبان زیادی را که به این دانشگاه علاقه‌مندند، پذیرش می‌کند. داوطلبان برای ورود به این دانشگاه باید در آزمون سراسری شرکت کنند و البته قبولی در این آزمون به سادگی که تصور می‌کنید نیست. داوطلبان باید واجد شرایط و رتبه مناسب برای ورود به این دانشگاه باشند. از آنجایی که هر دقیقه از وقت دانش‌آموزان کنکوری بسیار ارزشمند است، بهترین انتخاب برای آن‌ها استفاده از خدمات مشاوره کنکور آنلاین است تا بتوانند با موفقیت این مرحله از زندگی را نیز پشت سر بگذراند. با انتخاب مشاور آنلاین امکان استفاده از خدمات آن‌ها به‌صورت دائمی در پیام‌رسان‌ها نیز فراهم می‌شود.

پیشنهاد می کنم برای این که در این رابطه اطلاعات بیشتری داشته باشید و با خدمات کنکوری این رشته بیشتر آشنا شوید، حتماً مقاله مشاوره کنکور فرهنگیان را هم مطالعه کنید.

ارتباط با مشاوره کنکور آنلاین

سوالات متداول درباره مشاوره کنکور آنلاین

مزایای مشاوره آنلاین برای کنکور چیست؟

ارتباط دائمی با مشاور، کاهش هزینه و زمان و انرژی رفت و آمد، جلسات پشتیبانی بیشتر نسبت به مشاوره حضوری از مهم ترین مزایای مشاور کنکور آنلاین است.

مشاور کنکور آنلاین خوب چه ویژگی هایی دارد؟

در دسترس بودن، داشتن تجربه کافی، تسلط به برنامه ریزی، به روز بودن اطلاعات و تحلیل گر بودن از مهم ترین ویژگی های یک مشاور کنکور حرفه ای است.

چطور مشاوره کنکور آنلاین بگیرم؟

بله برای برقراری ارتباط آنلاین با مشاورین ما و دریافت مشاوره، می توانید نام و نام خانوادگی و مقطع و رشته تحصیلی خود را به شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ پیامک نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

سخن آخر

در این مقاله در ارتباط با مشاوره کنکور آنلاین صحبت کردیم و ویژگی‌های آن را برشمردیم. سپس مشاوره آنلاین در هر یک از رشته‌های آزمونی را بررسی کردیم. لازم به ذکر است که موفقیت در این آزمون کاملاً بستگی به تلاش، انگیزه و زمانی که دانش‌آموز برای درس خواندن می‌گذارد، دارد و مشاوره و دیگر خدمات، در جهت کمک به آن‌ها برای رسیدن به نتیجه دلخواهشان است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید