مشاوره کنکور ریاضی

0
444
مشاور کنکور ریاضی

آیا به دنبال بهترین مشاوره کنکور ریاضی میگردید؟ پس از دوازده سال درس خواندن و مدرسه رفتن، بدیهی است که توقع داشته باشید با یک کنکور عالی جشن ورود به دنیایی بزرگتر و دانشگاه های تراز اول کشور همچون شریف، تهران، امیرکبیر را بگیرید. پس برای رسیدن به همه این موارد باید با تحقیق و بررسی صحیح بهترین مشاور کنکور ریاضی را انتخاب کنید؛ چرا که برای شرکت در کنکور ریاضی شما باید نحوه مطالعه کنکوری، منابع صحیح برای درس خواندن، برنامه ریزی اصولی و… را بلد باشید و با بهترین استراتژی درس بخوانید. به همین دلیل ما در این مقاله قصد داریم دقیقا درباره همین مطلب صحبت کنیم و نکاتی درباره انتخاب مشاور کنکور ریاضی، ویژگی های بهترین مشاور، روش اصولی درس خواندن برای کنکور ریاضی، منابع و ضرایب دروس کنکور ریاضی و… به شما بیان کنیم.  پس حتماً تا پایان همراه ما باشید. همچنین در ویدئوی زیر می توانید اطلاعات کامل و جامعی در همین رابطه به دست بیاورید و با مطالعه مقاله مشاوره کنکور نیز می توانید با مشاورهای سایر رشته ها آشنا شوید.

اهمیت مشاوره کنکور ریاضی

در سال های اخیر شنیده میشود که رشته های ریاضی پولساز نیستند و اشباع شده اند! به اطراف خود نگاه کنید؛ ما هر روز تعداد زیادی ساختمان در حال ساخت می بینیم که هر کدام از آن ها نیاز به مهندس عمران، مهندس معمار، مهندس برق و… دارند. پس چرا میگویند رشته های مهندسی اشباع است؟ دلیلش بسیار ساده است؛ تعداد زیادی از افراد رشته های مهندسی را در دانشگاه های معمولی یا سطح پایین می خوانند!

مثلا دیده شده بعضی دانشگاه های پیام نور و غیرانتفاعی رشته برق را ارائه میدهند ولی کارگاه مجهزی ندارند و فرد بدون کسب مهارت در کارهای عملی، مدرک مهندسی برق میگیرد و نتیجتاً راهی اسنپ میشود!

ما تعداد کمی دانشگاه با کیفیت داریم که افراد کمی با قبولی در کنکور میتوانند وارد این دانشگاه های تراز اول شوند. قطعا این افراد از اساتید و امکانات آموزشی بهتر بهره مند میشوند و در آینده فرصت های شغلی بهتری هم پیش روی دارند. پس شما باید سعی کنید رتبه خوبی در کنکور کسب کنید تا در دانشگاه های تاپ درس بخوانید.

شما برای پیدا کردن راه های موفقیت در رشته های مربوط به ریاضی نیاز به صرف زمان و هزینه بالا ندارید، بلکه نیازمند استفاده از مسیر صحیح هستید. یک مشاور کنکور خوب نیز دقیقاً همین وظیفه را دارد که به شما بهترین و اصولی ترین مسیر را نشان دهد.

هدف از مشاوره کنکور ریاضی، آموزش نحوه مطالعه درست دروس، آموزش انواع سبک های تست زنی، برنامه ریزی درست و مخصوص هر شخص، معرفی منابع درسی مناسب با سطح شما و… است که در ادامه با همه این موارد به طور کامل آشنا خواهیم شد.

اهمیت مشاوره کنکور ریاضی

وظایف مشاور کنکور ریاضی

یک مشاوره کنکور ریاضی، وظایف زیر را به صورت حرفه ای انجام می دهد:

 • برنامه ریزی مناسب: از وظایف مهم یک مشاور با تجربه برنامه ریزی است. با توجه به حجم بالای درسها در کنکور فقط با یک برنامه ریزی مناسب است که شما می توانید در این راه موفق شوید.
 • پیگیری برنامه داوطلب: یک مشاور با تجربه با پیگیری مداوم از روند برنامه ریزی دانش آموز این اطمینان را به دانش آموز می دهد که آن را به حال خود رها نکرده از طرفی با این پیگیری دانش آموز ملزم به انجام برنامه ریزی خود است.
 • آموزش نحوه صحیح مطالعه:یکی از مشکلات اصلی دانش آموزان این است که نمی دانند دقیقاً چطور باید دروس را مطالعه کنند که بهترین نتیجه را بگیرند. یکی دیگر از وظایف مشاور کنکور حرفه ای این است که نحوه صحیح آن را به دانش آموزان آموزش دهد.
 • آموزش نحوه درست تست زنی: مرحله بعد از یادگیری مطالعه صحیح، یادگیری تست زنی درست است که از اهمیت بسیار بسیار بالایی برخوردار است و شما باید این مورد را نیز از مشاور کنکور خود بیاموزید.
 • معرفی بهترین منابع: طبیعتاً یک مشاور کنکور ریاضی خوب، باید منابع درسی برای مطالعه و تست زنی این رشته را بشناسد و بهترین های آن ها را به شاگرد خود معرفی کند.
 • معرفی آزمون های آزمایشی: بهترین مشاورین کنکور، آزمون های آزمایشی را به خوبی می شناسند و حتماً برترین آزمون ها را برای شرکت کردن در آن ها به شما معرفی خواهند کرد.
 • مدیریت زمان: یکی دیگر از وظایف مشاور کنکور ریاضی خوب، این است که زمان را برای شاگرد خود مدیریت کند و برنامه ریزی او را طوری شکل دهد که بتواند تمام دروس را به درستی مطالعه کند و تا روز برگزاری آزمون، برای مطالعه زمان کم نیاورد.
 • پاسخ دقیق به سوالات: در طول روند مشاوره، برای دانش آموز ممکن است سوالاتی پیش بیاید که نتواند به پاسخ آن ها دست پیدا کند. اینجا وظیفه مشاور است که به این سوالات به بهترین شکل پاسخ دهد.
 • ایجاد آرامش روحی: این که دانش آموزان کنکور از ترس آزمون دائماً استرس داشته باشند بسیار طبیعی است. اما مدیریت آن نیز برای این که به روند درس خواندن لطمه وارد نکند ضروری است و این وظیفه مشاور است که به ایجاد آرامش روحی و روانی او کمک کند.
در ادامه بخوانید:  مشاوره کنکور کامپیوتر

وظایف مشاور کنکور ریاضی چیست؟

مشاور کنکور ریاضی برای چه کسانی مفید است؟

با توجه به اینکه شرایط هر داوطلب با دیگری متفاوت است، این سوال در ذهن افراد به وجود می آید که مشاور کنکور ریاضی برای چه افرادی کار آمد است؟

 1. داوطلبانی که مدرک کاردانی دارند و می توانند در کنکور ریاضی شرک کنند.
 2. افرادی که دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هستند.
 3. داوطلبان گروهی فنی می توانند با فارغ التحصیل شدن در کنکور ریاضی شرکت کنند.

همه این افراد چون می توانند در کنکور شرکت کنند، اگر قصد شرکت در کنکور ریاضی را داشته باشند، برای موفقیت در این آزمون باید از مشاوره کنکور ریاضی حرفه ای استفاده کنند.

اهمیت حضور مشاوره کنکور در کنار دانش آموز

نحوه درست مطالعه در کنکور ریاضی

مهم ترین گام برای موفقیت در رشته ریاضی، یادگیری نحوه درست مطالعه است. از آنجا که بیشتر مطالب موجود در رشته ریاضی اختصاص دارد به فرمول ها و محاسبات، چگونگی یادگیری و مطالعه آن از اهمیت بالایی برخوردار است. انتخاب یک مشاور تحصیلی خوب به شما یاد می دهد چگونگه این مباحث را مطالعه کنید. پیشنهاد می کنم برای این که در این رابطه بیشتر بدانید صوت زیر را از استاد معین الدین، یکی از برترین مشاورین کنکور ایران گوش کنید.

تأثیر معدل و دروس پایه دوازدهم

تأثیر معدل یکی از مواردی است که موردتوجه دانش‌آموزان است. در کنکور نمرات نیم‌سال دوم از اهمیت برخوردار است و امتحانات نیم‌سال اول نقشی در آن ندارد. تأثیر معدل در کنکور بر اساس تراز داوطلبان است. تراز یعنی ارتباط دادن نمرات نهایی به نمرات کنکور به‌عبارت‌دیگر نمرات امتحانات نهایی و درصدهای کنکور سراسری را طی فرایندی به تراز تبدیل می‌کنند، تا بتوانند رتبه کنکور داوطلبان را مشخص کنند. اگر شما مشاوره کنکور نداشته باشید ممکن است به طور کامل این موارد را ندانید و همین یک مورد به ظاهر ساده، در نهایت مانع از موفقیت شما در کنکور شود.

آموزش تست زنی

باتوجه‌به مطالب رشته ریاضی، شما در این رشته بیشتر از هر رشته دیگری نیاز دارید نحوه درست تست‌زنی در زمان محدود را یاد بگیرید. باتوجه‌به نتایجی که کنکور ساله‌های اخیر به دستت آمده شما اگر شیوه درست تست‌زنی را بلد نباشید نمی‌توانید در جلسه کنکور از پس تست‌ها بر بیایید. شیوه هایی مانند:

 1. سؤالات وقت‌گیر را علامت‌گذاری کنید.
 2. زمان را مدیریت کنید.
 3. ابتدا سؤالات ساده بعد سخت را حل کنید.
 4. هدف‌گذاری روزانه داشته باشید.
 5. گزینه‌های غلط را حذف کنید.
در ادامه بخوانید:  مشاوره کنکور انسانی

مزیت مشاور کنکور ریاضی

معرفی منابع درسی

یکی از مزایای مهم در انتخاب مشاور کنکوری آگاهی پیداکردن از بهترین منابع درسی است. باتوجه‌به کمبود کتاب کمک‌درسی این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که بهترین کتاب کمک‌آموزشی را برای دستیابی به بهترین نتیجه مطالعه کنید.

در ادامه بخوانید: معرفی بهترین منابع کنکور ریاضی

برنامه‌ریزی

برنامه‌ریزی خوب اصل مهم در موفقیت است. شما برای اینکه در یک دانشگاه معتبر قبول شوید نیازمند برنامه‌ریزی خصوصی هستید. سعی کنید از یک درس برای مطالعه در روز استفاده نکنید؛ برای مثال یک کتاب را چند ساعت مطالعه کنید! این روش اشتباه است و نتیجه عکس در موفقیت شما دارد. هر تست را در زمان خاص به خود انجام دهید مثلاً درس‌های عمومی و اختصاصی هرکدام زمان خاصی برای تست‌زدن دارند. اگر یک مشاور کنکور ریاضی خوب داشته باشید حتماً این نکات را به طور کامل به شما آموزش خواهد داد. نکاتی مانند این که:

 • دانش‌آموزان برای موفقیت در کنکور باید در طول هفته ۶۰ ساعت مطالعه داشته باشند که از این مقدار ۱۸ ساعت را به درس عمومی و ۴۲ ساعت را به دروس پایه اختصاص دهند.
 • برای دستیابی به موفقیت باید در طول روز بتوان ۵ یا ۶ عنوان کتاب درسی را مطالعه کنید، اختصاص دادن یک در برای یک روز روش اشتباهی است.
 • باید در طول روز هر یک ساعت عنوان کتاب درسی خود را عوض کنید.
 • قبل از تسلط کافی به مباحث درس از زدن تست‌های زمان‌دار خودداری کنید.
 • و…

آزمون و تحلیل

دقت داشته باشید که وقتی می گوییم با انتخاب یک مشاور کنکور خوب شانس خود را برای قبولی در رشته و دانشگاه موردعلاقه خود افزایش می‌دهید، یعنی هرگاه احساس ناامنی کنید مشاور مانند یک دوست در کنار شما است و شما را راهنمایی می‌کند و در نتیجه پیشرفت خود را در یک سال شاهد هستید. یکی از راه های دیگری هم که مشاور کنکور ریاضی حرفه ای به شما پیشنهاد می دهد شرکت در آزمون های مختلف است که بعداً هم خودتان و هم او بتوانید آن را تحلیل کنید. دادن آزمون و تحلیل آن این کمک را به شما می‌کند تا به مباحث زیردست پیدا کنید:

 • شناسایی نقاط ضعف
 • تقویت نقاط قوت
 • مشاهده پیشرفت خود
 • افزایش درصد
 • افزایش تراز
 • برخورداری از برنامه بهتر

هرگاه احساس ناامنی کنید مشاور مانند یک دوست در کنار شما است و شما را راهنمایی می‌کند

مشاوره کنکور ریاضی تلفنی بهتر است یا حضوری؟

داشتن مهارت کافی مهم‌ترین اصل برای انتخاب مشاور است. داشتن تجربه، تعداد افراد موفقی که رتبه بالایی کسب کرده‌اند و داشتن وقت آزاد مشاور برای پیگیری و نحوه مطالعه شما از اهمیت بالایی برخوردار است. موارد گفته شده برای تمام مشاوره‌های حضوری و تلفنی مشترک است. اما تفاوت‌هایی بین مشاور حضوری با تلفنی وجود دارد که به چند مورد از آن اشاره می‌کنیم:

 1. با انتخاب مشاور تلفنی شما زمان را برای رفت‌وآمد هدر نمی‌دهید.
 2. در روش مشاور تلفنی شما علاوه بر مشاوران در شهر خود می‌تواند از مشاوران باتجربه در سراسر کشور بهرمند شوید.
 3. با انتخاب مشاور تلفنی شما هر زمان که بخواهید می‌توانید سؤالاتتان را بپرسید و نیاز به صبر برای رسیدن به‌نوبت مشاوره ندارید.
 4. با داشتن مشاور تلفنی امکان آنالیز حضوری شخصیت شما توسط مشاور از دست می رود.
 5. بدون مشاوره حضوری برخی مطالب از طریق مشاور نمی تواند به خوبی منتقل شود.

بالأخره هر تصمیمی مزایا و سختی های خاص خودش را دارد و شما باید ببینید که در کدام روش راحت تر هستید. به همین دلیل نمی توان به طور دقیق گفت مشاور کنکور حضوری بهتر است یا تلفنی. پاسخ این است: بستگی به خودتان دارد!

بهترین مشاور کنکور ریاضی

بودجه بندی مباحث در کنکور ریاضی

از این بخش به بعد ما مانند یک مشاور کنکور ریاضی برای شما عمل می کنیم و بودجه بندی کنکور ریاضی را به همراه ضرابی و… آن برایتان بیان خواهیم کرد که می تواند برایتان بسیار مفید واقع شود.

بودجه بندی حسابان در کنکور

مبحث تعداد سوالات
مجموعه، الگو و دنباله ۲
مثلثات ۳
توان های گویا و عبارات جبری ۱
معادله نامعادله ۲
شمارش بدون شمردن ۰
هندسه تحلیلی ۰
تابع ۲
بخش پذیری و تقسیم ۰
تابع نمایی و لگاریتمی ۱
حد و پیوستگی ۳
حد نامتناهی و حد در بی نهایت ۱
مشتق ۳
کاربرد مشتق ۲
   

بودجه بندی هندسه در کنکور

مبحث تعداد سوالات
ترسیم های هندسی و استدلال ۰
قضیه تالس و تشابه ۲
چندضلعی ها ۱
تجسم فضایی ۲
دایره ۳
تبدیل های هندسی ۲
روابط طولی در مثلث ۱
ماتریس ۳
مقاطع مخروطی ۳
بردارها ۱

بودجه بندی گسسته در کنکور

مبحث تعداد سوالات
نظریه اعداد ۴
گراف و مدل سازی ۲
ترکیبیات ۴

بودجه بندی آمار و احتمال در کنکور

مبحث تعداد سوالات
مبانی ریاضیات ۳
احتمال ۲
آمار توصیفی ۲
آمار استنباطی ۰

بودجه بندی فیزیک در کنکور ریاضی

مبحث تعداد سوالات مبحث تعداد سوالات
حرکت بر خط راست ۴ جریان الکتریکی ۴
دینامیک ۶ مغناطیس ۲
نوسان و موج ۴ القای مغناطیسی ۲
بر هم کنش های موج ۲ فیزیک و اندازه گیری ۰
فیزیک اتمی ۲ کار، انرژی و توان ۲
فیزیک هسته ای ۲ ویژگی های مواد ۳
الکتریسته ساکن ۴ دما و گرما ۴
خازن ۱ ترمودینامیک ۳

بودجه بندی شیمی در کنکور ریاضی

مبحث تعداد سوالات
کیهان زادگاه الفبای هستی ۳
ردپای گازها در زندگی ۳
آب ، آهنگ زندگی ۲
قدر هدایای زمینی را بدانیم ۴
در پی غذای سالم ۴
پوشاک، نیازی پایان ناپذیر ۶
مولکول ها در خدمت تندرستی ۳
آسایش و رفاه در سایه شیمی ۴
شیمی جلوه ای از هنر ، زیبایی و ماندگاری ۴
شیمی راهی به سوی آینده ای روشن تر ۲
کنکور ۹۸ نام مبحث
۳ کیهان زادگاه الفبای هستی
۳ ردپای گازها در زندگی
۲ آب ، آهنگ زندگی
۴ قدر هدایای زمینی را بدانیم
۴ در پی غذای سالم
۶ پوشاک، نیازی پایان ناپذیر
۳ مولکول ها در خدمت تندرستی
۴ آسایش و رفاه در سایه شیمی
۴ شیمی جلوه ای از هنر ، زیبایی و ماندگاری
۲ شیمی راهی به سوی آینده ای روشن تر

تعداد سوالات و زمان هر درس در کنکور ریاضی

نام درس تعداد سوالات زمان پاسخگویی
ادبیات ۲۵ ۱۸
عربی ۲۵ ۲۰
دینی ۲۵ ۱۷
زبان ۲۵ ۲۰
ریاضی ۵۵ ۸۵
فیزیک ۴۵ ۵۵
شیمی ۳۵ ۳۵

ضرایب دروس اختصاصی و عمومی کنکور ریاضی ۱۴۰۱

ضرایب دروس اختصاصی رشته ریاضی

عنوان درس زیرگروه ۱ زیرگروه ۲ زیرگروه ۳
ریاضی ۴ ۴ ۳
فیزیک ۳ ۳ ۲
شیمی ۲ ۳ ۳

ضرایب دروس عمومی رشته ریاضی

عنوان درس ضریب
ادبیات فارسی ۴
عربی ۲
دینی ۳
زبان انگلیسی ۲

رشته های پرطرفدار و پولساز ریاضی

پرطرفدار ترین رشته های ریاضی در سال های اخیر به ترتیب کامپیوتر، برق، مکانیک و عمران است. در این بین رشته های برق و مکانیک و عمران کمتر مورد توجه دختران است اما رشته کامپیوتر هم بین داوطلبان آقا و هم خانم ها پرطرفدار است. شته هایی مثل مهندسی نفت.

در ادامه بخوانید:  مشاور انتخاب رشته کنکور

معرفی رشته های هر زیرگروه در رشته ریاضی

زیر گروه رشته های تحصیلی
زیرگروه ۱

مقطع دکتری: دکترای پیوسته بیوتکنولوژی ، دکترای پیوسته فیزیک

مقطع کارشناسی : آمار و سنجش آموزشی ، آمار ، آموزش ابتدایی ، آموزش ریاضی ، آموزش تربیت بدنی ، آموزش فیزیک ، آموزش کودکان استثنایی ، ادیان و مذاهب ، اقتصاد ، الکترونیک و مخابرات دریایی ، امنیت اطلاعات ، امنیت اقتصادی ، امنیت بین الملل ، امنیت نرم ، ایمنی صنعتی ، پژوهشگری امنیت ، تاریخ اسلام ، تاریخ تمدن ملل اسلامی ، تربیت مروج سیاسی ، حسابداری ، حفاظت اطلاعات ، روان شناسی ، ریاضیات و کاربردها ، زبان و ادبیات عربی ، شیعه شناسی ، ضد تروریسم ، علم اطلاعات و دانش شناسی ، علوم انتظامی ، علوم تربیتی ، علوم سیاسی ، علوم فنی امنیت ، علوم قرآن و حدیث ، علوم کامپیوتر ، علوم مهندسی ، علوم ورزشی ، علوم و مهندسی آب ، فقه و حقوق اسلامی ، فقه و حقوق امامی ، فقه و حقوق حنفی ، فقه و حقوق شافعی ، فقه و حقوق مذاهب اسلامی ، فقه و مبانی حقوق اسلامی ، فلسفه و حکمت اسلامی ، فلسفه و عرفان اسلامی ، فلسفه و کلام اسلامی ، فناوری اطلاعات و ارتباطات ، فیزیک ، فیزیک مهندسی ، گردشگری ، مددکاری اجتماعی ، مدیریت اطلاعات و ارتباطات ، مدیریت امور بانکی ، مدیریت امور گمرکی ، مدیریت بازرگانی ، مدیریت بیمه ، مدیریت بیمه اکو ، مدیریت دولتی ، مدیریت صنعتی ، مدیریت فرهنگی هنری ، مدیریت کسب و کارهای کوچک ، مدیریت مالی ، مدیریت و بازرگانی دریایی ، مربیگری عقیدتی ، مطالعات امنیتی ، معارف اسلامی ، معارف اسلامی – تبلیغ و ارتباطات ، معارف اسلامی و اخلاق ، معارف اسلامی و ادیان ، معارف اسلامی و تاریخ ، معارف اسلامی و علوم تربیتی ، معارف اسلامی و علوم قرآنی ، معارف اسلامی و کلام ، معارف اسلامی و مدیریت ، معماری داخلی ، مهندسی اپتیک و لیزر ، مهندسی انرژی ، مهندسی برق ، مهندسی بهره برداری راه آهن ، مهندسی پزشکی ، مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما ، مهندسی حمل و نقل ریلی ، مهندسی خط و سازه های ریلی ، مهندسی دریا ، مهندسی دریانوردی ، مهندسی راه آهن ، مهندسی ساخت و تولید ، مهندسی شهرسازی ، مهندسی صنایع ، مهندسی عمران ، مهندسی کامپیوتر ، مهندسی کشتی ، مهندسی ماشین آلات دریایی ، مهندسی ماشین های ریلی ، مهندسی ماشین های صنایع غذایی ، مهندسی معماری ، مهندسی مکانیک ، مهندسی مکانیک بیوسیستم (کشاورزی) ، مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی ، مهندسی مواد و متالورژی ، مهندسی نساجی ، مهندسی نقشه برداری ، مهندسی هوافضا ، هتلداری ، هنرهای چند رسانه ای ، هوانوردی ، اقتصاد کشاورزی مقطع کاردانی :کاردانی آمار ، کاردانی آموزش ریاضی ، کاردانی آموزش و پرورش ابتدایی ، کاردانی ارتباطات و فناوری اطلاعات ، کاردانی امور بانکی ، کاردانی امور دولتی ، کاردانی امور فرهنگی ، کاردانی امور مالی و مالیاتی ، کاردانی بهینه سازی مصرف انرژی ، کاردانی بیمه ، کاردانی تربیت مبلغ قرآن کریم ، کاردانی تربیت معلم قرآن کریم ، کاردانی تعمیر و نگهداری هواپیما ، کاردانی تکنولوژی آبیاری ، کاردانی تکنولوژی ماشین های کشاورزی ، کاردانی گردشگری ، کاردانی حسابداری ، کاردانی سخت افزار کامپیوتر ، کاردانی علم اطلاعات و دانش شناسی ، کاردانی علوم انتظامی ، کاردانی علوم ورزشی ، کاردانی فرآوری مواد معدنی ، کاردانی فناوری اطلاعات و ارتباطات ، کاردانی فنی خط و ابنیه ، کاردانی فنی کشتی ، کاردانی مخابرات ، کاردانی مخابرات هواپیما ، کاردانی مدیریت بازرگانی ، کاردانی مدیریت صنعتی ، کاردانی مدیریت گمرکی ، کاردانی مراقبت پرواز ، کاردانی معماری ، کاردانی معماری سنتی ، کاردانی مکانیزاسیون کشاورزی ، کاردانی هتلداری

زیرگروه ۲

مقطع کارشناسی : شیمی کاربردی ، شیمی محض ، مهندسی ایمنی ، مهندسی پلیمر ، مهندسی شیمی ، مهندسی معدن ، مهندسی نفت ، مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار ، مهندسی ایمنی صنعتی ، مهندسی ایمنی و بازرس فنی

مقطع کاردانی : کاردانی فنی مواد

زیرگروه ۳ مقطع کاردانی : کاردانی الکترونیک هواپیمایی ، کاردانی اویونیک هواپیما ، کاردانی پالایش گاز ، کاردانی شهرسازی ، کاردانی فنی برق ، کاردانی فنی جوشکاری ، کاردانی فنی صنایع ، کاردانی فنی صنایع شیمیایی ، کاردانی فنی عمران ، کاردانی فنی عملیات پتروشیمی ، کاردانی فنی معدن ، کاردانی فنی مکانیک ، کاردانی نقشه برداری

زمان برگزاری کنکور رشته ریاضی

آزمون سراسری گروه آزمایشی ریاضی، در نیمه اول تیرماه سال ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

بهترین مشاور کنکور ریاضی

پس از همه توضیحاتی که درباره مشاوره کنکور ریاضی بیان شد، نوبت به آن می رسد که بهترین مشاور و موسسه مشاوره کنکور ریاضی را به شما معرفی کنم.

موسسه آموتک یکی از معروف ترین وبرترین موسسات مشاور کنکور در کشور می باشد که تا کنون دانشجویان بسیار زیادی را در این راه راهنمایی کرده و کمک کرده که رشته مناسب و دلخواه خودشان را پیدا کنند. همه مشاورین مجموعه ۳ ویژگی متمایز دارند:

 • مشاورین مجموعه در همان رشته، تحصیل کرده اند و اگر حرفی میزنند خود اولین نفری بودند که به آن عمل کرده اند و صحبت هایشان به هیچ وجه شعار نیست! آن ها خودشان مسیر قبولی در رشته دلخواه شما را همین چند سال پیش طی کرده اند بنابراین بهتر از همه به پیچ و خم این مسیر آگاهی دارند.
 • صرف قبولی آن ها در رشته های تاپ ملاک خوبی برای مشاور شدن نیست! تمامی مشاورین مجموعه زیر نظر دکتر معین الدین آموزش دیده و در دوره جامع آموزش تربیت مشاور تحصیلی زیر نظر کلینیک مشاوره و خدمات روانشناختی موج شرکت کرده اند.
 • مشاوران و منتورهای مجموعه همگی عاشق کمک کردن به دانش آموزان و کوچینگ تحصیلی می باشند. صلاحیت علمی و اخلاقی مشاوران مجموعه طی مصاحبه حضوری تایید شده است.
 • منتور های رشته ریاضی همگی از دانشجویان رشته های مهندسی دانشگاه صنعتی اصفهان هستند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مشاوره کنکور ریاضی و ثبت نام می توانید نام و نام خانوادگی + مقطع و رشته تحصیلی خودتان را به شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ پیامک کنید و یا فرم زیر را تکمیل کنید.

مشاوره هدیه رایگان ویژه ریاضی ها

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از ثبت نام مشاوره کنکور، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی ما استفاده نمائید. کارشناسان آموزشی و مشاوره ای آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما هستند فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول درباره مشاوره کنکور ریاضی

مشاور کنکور ریاضی چه می کند؟

شما پس از ۱۲ سال درس خواندن و مدرسه رفتن، برای رفتن به یک رشته عالی در دانشگاه تراز اول باید از سد کنکور عبور کنید. یک مشاور کنکور حرفه ای تمامی روش ها و تکنیک های لازم برای موفقیت در کنکور ریاضی را به شما می آموزد و روند شما را برنامه ریزی و پیگیری می کند.

چطور مشاوره کنکور ریاضی بگیرم؟

برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام فقط کافیست نام و نام خانوادگی + مقطع و رشته تحصیلی خودتان را به شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ پیامک کنید.

هزینه مشاوره کنکور ریاضی چقدر است؟

ما در تیم مشاوره دکتر معین الدین هرساله سعی میکنیم در قیمت گذاری طوری عمل کنیم که هیچ دانش آموز مستعدی بخاطر مشکل مالی از خدمات باکیفیت آموزشی و مشاوره ای محروم نشود. نرخ مشاوره سالیانه ما از میانگین موسسات و مراکز معتبر کنکوری پایین تر است.

کلام پایانی درباره مشاور کنکور ریاضی

آینده غیر قابل پیش بینی است اما شما با تلاش می‌توانید سرنوشت خود را به دست بگیرید. انتخاب یک مشاور خوب برای راهنمایی شما در این زمینه بسیار ارزشمند است؛ به همین دلیل ما در این مقاله درباره مشاور کنکور راضی به طور کامل صحبت کردیم و نکات مناسبی را برای شما بازگو کردیم. چنانچه دراین زمینه سوالی داشتید حتماً در بخش نظرات با ما در میان بگذارید تا به بهترین شکل شما را در این مسیر راهنمایی کنیم. موفق باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید