مشاوره رایگان کنکور

0
888
مشاوره کنکور رایگان
مشاوره کنکور رایگان

بیشتر مواقع ما دوست داریم قبل از انکه به طور رسمی کاری را شروع کنیم، در یک جلسه به‌طور رایگان فرصت آشنایی با خدمات مجموعه مورد نظر را داشته باشیم. به همین دلیل تیم ما تصمیم گرفته برای هر دانش آموزی که قصد کنکور دادن دارد، یک جلسه مشاوره کنکور رایگان در نظر گرفته تا شما نیز با نحوه کار ما آشنا شوید. در این مطلب درباره این موضوع به طور کامل صحبت خواهیم کرد، اما خوب است پیش از آن با نکات مهمی درباره مشاوره کنکور آشنا شویم تا بتوانیم برای خودماتن بهترین مشاور را انتخاب کنیم. پس حتماً تا پایان مطلب مشاوره رایگان کنکور همراه ما باشید.

چرا داشتن مشاور کنکور مهم است؟

از سوالاتی که در ذهن دانش آموزان شکل می گیرد این است چرا مشاور کنکور از اهمیت بالایی برخوردار است و چرا آنقدر بر این موضوع تاکید می شود؟ برای موفقیت در هر کاری لازم است که از راه درست آن وارد شد. هیچ کس نمی تواند ادعا کند بدون استفاده از روش های درست به موفقیت رسیده است. برای موفقیت در کنکور دو را پیش روی شما است:

 1. خودتان تمام راه ها را برای رسیدن به موفقیت امتحان کنید که در خوشبینانه ترین حالت امکان دارد بعد از گذشت زمان و هزینه بالایی راه درست را پیدا کنید. اما در انتخاب این روش این موضوع را در نظر داشته باشید آیا ارزش یک یا چند سال عمر خود را دارد؟
 2. دومین روش این است که از یک مشاور باتجربه که خود قبلا این مسیر را طی کرده کمک بگیرید. اگر در این راه چنین کسی را نمی شناسید و نمی دانید به چه کسی اعتماد کنید از یک مشاور رایگان کنکور کمک بگیرید و همین ابتدای راه شاهد تغییر در روند موفقیت خود خواهید بود.

مسیر موفقیت در کنکور

بهترین مشاور کنکور رایگان

با پیدا کردن یک مشاور خوب مسیر موفقیت در کنکور برای شما هموار تر می شود. فرق نمی کند در چه گروهی تلاش می کنید مهندسی، پزشکی، روانشناسی، و… مهم این است که استفاده از یک مشاور کنکور شرایط را برای شما آسان تر و راه رسیدن به موفقیت را هموار تر می کند.

بی تردید بهترین شخص برای مشاور کنکور کسی است که نحوه مطالعه، تست زنی، جمع بندی مطالب، و … را بلد باشد. کسی که قبلا در این راه قرار گرفته به خوبی می تواند داوطلب را درک کند و آن را راهنمایی کند. کار یک مشاور کنکور بسیار حساس است؛ چرا که داوطلب با اطمینان به او زمان که ارزشمند ترین دارایی خود است را در اختیار مشاور قرار می دهد. در نتیجه چنانچه به اهمیت این موضوع پی برده اید و می خواهید با آرامش خاطر در این مسیر قدم بردارید، سعی کنید یک موسسه خوب را پیدا کنید. پیشنهاد می کنم برای این که با ویژگی های بهترین مشاوره های کنکور آشنا شوید، حتماً مقاله مشاوره کنکور را هم مطالعه کنید. اما در ادامه برخی از این موارد را در اینجا هم نام خواهیم برد:

 • تسلط کامل داشتن بر فصل های کتاب درسی
 • آگاهی از مباحث پیش نیاز
 • ارائه برنامه ریزی درسی استاندارد
 • تسلط بر دانش مشاوره ای
 • آگاهی با ویژگی دانش آموزان
 • مسئولیت پذیر بودن
 • تسلط بر مباحث روانشناسی و انگیزشی
 • داشتن اطلاعات کافی از قوانین سازمان سنجش
 • و…

اهمیت مشاوره کنکور

قبل از هر چیزی این نکته توجه داشته باشید تنا دو درصد از داوطلبان در رشته محبوب خود قبول می شوند! این بدان معناست شما باید در تمام مراحل تحصیل مخصوصا سال های آخر آن تلاش خود را بیشتر کرد تا بتوانید با آن ۹۸ درصد باقی مانده به رقابت بپردازید و در رشته محبوب خود موفق به تحصیل شوید.

مطالعه‌ی هزاران صفحه کتاب و زدن انواع تست‌ها به صورت غیراصولی فایده‌ای در بر ندارد و شما را از مسیر دور خواهد کرد. انجام مشاوره برای دانش‌آموزانی که از انگیزه‌ی کمی برای خواندن دروس برخوردارند، خیلی مهم است. بعضی از افراد به علت برخی مسائل روحی و عاطفی یا خانوادگی بعد از مدتی مطالعه دچار افت تحصیلی می‌شوند که دلیل آن کم شدن انگیزه‌ی این افراد برای ادامه‌ی مسیر است. این افراد بیش از هرکسی نیاز به حضور مشاور در کنار خود دارند تا بتوانند با انرژی و انگیزه‌ی کافی تا روز کنکور به تلاش خود ادامه دهند. در مقاله اهمیت مشاوره کنکور این موارد را خیلی کامل تر و دقیق تر بررسی کرده ایم که پیشنهاد می کنم حتماً آن را هم مطالعه کنید.

در ادامه بخوانید:  مشاوره کنکور

دلایل اهمیت مشاوره کنکور رایگان

مراحل مشاوره رایگان کنکور

در این بخش قصد داریم بخش های مختلف یک مشاوره کنکور استاندارد را برای شما نام ببریم تا با این فرایند بیشتر و بهتر آشنا شوید.

 • انتخاب درست هدف و تقویت حالت روحی

انتخاب هدف اولین قدم در رسیدن به موفقیت در کنکور است. برای آنکه در این راه موفق شوید لازم است یک هدف را تعیین کنید و برای رسیدن به آن تلاش کنید. تنها با مشخص شدن هدف است که معلوم می شود برای رسیدن به آن به چه میزان تلاش نیاز است. سعی کنید هر روز برای خود هدفتان را یاد آوری کنید.در این مسیر خود را دست کم نگیرید و نا امید نشوید و از همان ابتدا خود را موفق بدانید. اگر نتوانید این هدف را به خوبی خودتان مشخص کنید، مشاور کنکور در این امر کمک زیادی به شما خواهد کرد.

راه های رسیدن به موفقیت در کنکور

 • برنامه ریزی اصولی

برنامه ریزی از مهمترین قسمت در جلسات مشاور کنکور است. با توجه به حجم بالای مطلب کنکور شما بدون برنامه ریزی نمی توانید از عهده آن برآیید. برنامه ریزی از اهمیت بالایی برای داوطلب برخوردار است و باید متناسب با توانایی و استعداد های فرد باشد. یک برنامه ریزی اصولی باید در خود، جایی برای مرور مطالب داشته باشد. مطابق با برنامه های درسی شما باشد. و باید به شما تعلق داشته باشد تا بتواند نیاز های شما را برطرف کند.

 • انتخاب بهترین منابع

انتخاب منابع کنکور برای هر داوطلب متفاوت است. سطح داوطلب است که سطح انتخاب منابع کنکور را تعیین می کند. در جلسات رایگان مشاور کنکور این امکان  به وجود می آید تا مشاور شناخت لازم از شما را بدست آورد و با توجه به توانایی و استعداد های داوطلب برنامه لازم را طراحی کند.در جلسات مشاور کنکور رایگان، بهترین منبع کنکور را با توجه به انتخاب داوطلب در اختیار آن قرار می دهد.

انتخاب بهترین منابع کنکور

 • بودجه بندی کنکور

طبق آمار بدست آمده در سال های اخیر، معمولا تعداد و چینش سوالات کنکور در هر سال روند ثابتی دارد. به گونه ای که بعضی از سرفصل های کتاب مهم تر و از آنها سوالات بیشتری می آید. با بررسی این سوالات می توان بودجه سوالات سال آینده را پیش بینی کرد. در جلسات مشاور رایگان این کار برای شما انجام می گیرد. در این جلسات با توجه به نقاط ضعف و قدرت شما برنامه لازم طراحی می شود و با توجه به اولویت برای شما بودجه بندی می شود.

 • مطالعه دقیق و با کیفیت

مطالعه دقیق و با کیفیت در دوران کنکور از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که شما در این راه فرصت خطا و انتخاب راه غلط را ندارید. منظور از مطالعه با کیفیت یعنی شما بدانید مطالب هر درس را چقدر و چگونه بخوانید. اینکه شما همان روش مطالعه در روزهای عادی را داشته باشید  از عادت های اشتباه مطالعه پی روی کید نمی توانید در این راه موفق شوید. برای مثال خیلی از داوطلبان با اینکه ساعات زیادی مشغول مطالعه هستند اما نتیجه مطلوب را بدست نمی آورند علت چیست؟ علت این امر آن است که مطالعه آنها کیفیت لازم را ندارد. کیفیت مطالعه بسیار مهم است در جلسات رایگان کنکور این امر به طور مفصل آموزش داده می شود.

 • روش صحیح مطالعه برای کنکور

هنگام مطالعه کنکور نمی توان همه درس هارا به یک شکل مطالعه کرد. بعضی از درس ها تئوری هستند و بعضی عملی، در درس هایی که عملی هستند سوالات در قالب مسئله تست زنی می شوند. در جلسات مشاور رایگان روش مطالعه هر درس به شما آموزش داده می شود. مشاور در این جلسات اشکالات مطالعه شما را پیدا کرده و راه درست و منابع درست را در اختیار شما قرار می دهد.

روش صحیح مطالعه دروس برای کنکور

 • روش درست تست زنی

همان طور که در مقاله مشاوره کنکور تجربی هم گفتیم، از مهارت های مهم در موفقیت کنکور این مسیر پر پیچ و خم نحوه درست تست زنی است. کنکور یک آزمون چهار ساعته تست است. در نتیجه برای موفقیت در این آزمون تنها بلد بودن مطالب کافی نیست باید نحوه مطالعه سوالات تستی را یاد بگیرید. باید در برنامه های مطالعه روزانه خود حتما تست زنی جزئی از آن باشد. در جلسات مشاور رایگان کنکور باید از مشاور خود درباره انواع روش های تست زنی، نحوه تحلیل سوالات، تست زدن در زمان مشخص را بپرسید.

 • مهارت شرکت در آزمون

در کنار یادگیری مطالب شما باید توانایی کنترل استرس خود را داشته باشید و با مهارت آزمون دادن آشنا باشید. چه بسا بسیاری از دانش آموزان در دوران مدرسه شاگرد اول بودن اما در کنکور موفق نشدند. بنابراین باید در دوران آمادگی برای کنکور آنقدر بر این مسئله تسلط داشته باشید تا بتوانید زمان را مدیریت کرده و سرو صدای محیط تاثیری بر تمرکز شما نگذارد.

 • قوانین کنکور

اگر از فارغ التحصیلی شما مدتی می گذرد یا در حال حاضر مشغول به تحصیل هستید و قصد دارید دوباره در کنکور شرکت کنید، باید از تغییر قوانین مطلع باشید و بعد اقدام به مطالعه کنید. جلسات مشاور کنکور رایگان آخرین اطلاعات مربوط به آخرین تغییرات کنکور را در اختیار شما قرار می دهد.

در ادامه بخوانید:  مشاوره کنکور آنلاین

بررسی جلسات مشاوره کنکور رایگان

 • مشاور انتخاب رشته کنکور

برای رسیدن به هدفتان اولین قدم مطالعه با برنامه ریزی است تا مهارت لازم را کسب کنید. قدم بعدی انتخاب رشته با توجه به استعداد ها و توانایی های خود است. انتخاب رشته اهمیت زیادی دارد چرا که بسیاری از داوطلبان رتبه های خوبی در کنکور کسب کرده اند اما با یک انتخاب اشتباه به آن چیزی که انتظارش را داشتند دست پیدا نکردند.

مراحل دریافت مشاوره رایگان کنکور

خب، اکنون می رسیم به مهم ترین بخش مقاله که از ابتدا قول آن را به شما داده بودیم. موسسه آموتک یکی از معروف ترین وبرترین موسسات مشاور کنکور در کشور می باشد که تاکنون دانشجویان بسیار زیادی را در این راه راهنمایی کرده و کمک کرده که رشته مناسب و دلخواه خودشان را پیدا کنند. همه مشاورین مجموعه ۳ ویژگی متمایز دارند:

 • مشاورین مجموعه در همان رشته، تحصیل کرده اند و اگر حرفی میزنند خود اولین نفری بودند که به آن عمل کرده اند و صحبت هایشان به هیچ وجه شعار نیست! آن ها خودشان مسیر قبولی در رشته دلخواه شما را همین چند سال پیش طی کرده اند بنابراین بهتر از همه به پیچ و خم این مسیر آگاهی دارند.
 • صرف قبولی آن ها در رشته های تاپ ملاک خوبی برای مشاور شدن نیست! تمامی مشاورین مجموعه زیر نظر دکتر معین الدین آموزش دیده و در دوره جامع آموزش تربیت مشاور تحصیلی زیر نظر کلینیک مشاوره و خدمات روانشناختی موج شرکت کرده اند.
 • مشاوران و منتورهای مجموعه همگی عاشق کمک کردن به دانش آموزان و کوچینگ تحصیلی می باشند. صلاحیت علمی و اخلاقی مشاوران مجموعه طی مصاحبه حضوری تایید شده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مشاوره کنکور رایگان و ثبت نام می توانید نام و نام خانوادگی + مقطع و رشته تحصیلی خودتان را به شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ پیامک کنید و یا فرم های زیر را که مربوط به هر رشته است تکمیل کنید.

مشاور رایگان کنکور تجربی

بعضی از داوطلبان براین باورند برای قبولی در رشته های پزشکی، دندان پزشکی، دارو سازی، لازم است که از چند سال قبل برنامه ریزی داشته باشید. چنانچه شما می خواهید در کنکور رتبه خوبی کسب کنید می توانید از همین حالا اقدام کنید و از یک مشاور کنکور رایگان تجربی راهنمایی بگیرید. برای این که اطلاعات ببیشتری در این رابطه داشته باشید، مقاله مشاوره کنکور تجربی را مطالعه کنید و برای این که مشاوره رایگان کنکور تجربی بگیرید، فرم زیر را پر کنید.

مشاوره هدیه رایگان ویژه تجربی ها

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از ثبت نام مشاوره کنکور، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی ما استفاده نمائید. کارشناسان آموزشی و مشاوره ای آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما هستند فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

مشاور رایگان کنکور ریاضی

رشته ریاضی یکی از بهترین رشته ها در کنکور است؛ چرا که دارای گرایش های متعددی در دانشگاه است و متقاضیان می توانند به راحتی پتانسیل بورسیه شدن در کشور های دیگر را بدست آورند. بنابراین داوطلبان این رشته باید از این فرصت نهایت استفاده را ببرند. اما لازمه این امر قبولی در یکی از دانشگاه های معتبر کشور است. برای قبولی در این مسیر لازم است هدف بزرگی را انتخاب کنید و به همان اندازه برای آن تلاش کنید. در مشاور کنکور رایگان به شما می آموزند که چگونه درس بخوانید.

در ادامه بخوانید:  اهمیت مشاور کنکور

مشاور رایگان کنکور ریاضی

برای این که اطلاعات ببیشتری در این رابطه داشته باشید، مقاله مشاوره کنکور ریاضی را مطالعه کنید و برای این که مشاوره رایگان کنکور ریاضی بگیرید، فرم زیر را پر کنید.

مشاوره هدیه رایگان ویژه ریاضی ها

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از ثبت نام مشاوره کنکور، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی ما استفاده نمائید. کارشناسان آموزشی و مشاوره ای آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما هستند فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

مشاور رایگان کنکور انسانی

اگر در این رشته شیوه مطالعه درستی نداشته باشید، نباید انتظار داشته باشید در این راه موفق شوید. چرا که در این رشته هر درس نحوه مطالعه و تست زنی مربوط به خود را دارد که در مشاوره رایگان کنکور درباره این موضوع توضیح داده می شود. این رشته به دلیل تنوع بالایی که در مطالب آن وجود دارد برنامه ریزی در این رشته اهمیت بسزایی دارد. اگر مشاوره ای که به آن مراجعه می کنید با برنامه ریزی رشته انسانی آشنا نباشد، قطعاً شما نیز با شکست مواجه می شوید.

برای این که اطلاعات ببیشتری در این رابطه داشته باشید، مقاله مشاوره کنکور انسانی را مطالعه کنید و برای این که مشاوره رایگان کنکور ریاضی بگیرید، فرم زیر را پر کنید.

مشاوره هدیه رایگان ویژه انسانی ها

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از ثبت نام مشاوره کنکور، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی ما استفاده نمائید. کارشناسان آموزشی و مشاوره ای آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما هستند فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

مشاوره رایگان کنکور فرهنگیان و فنی حرفه ای و هنر

اگر در رشته های نظری تحصیل نمی کنید و در هر یک از شاخه های ۳ رشته هنر، فرهنگیان و فنی حرفه ای مشغول به تحصیل می باشید، برای دریافت مشاوره رایگان کنکور برای رشته خود می توانید فرم زیر را تکمیل کنید. همچنین با مراجعه به مقالات مشاوره کنکور هنر، مشاوره کنکور فرهنگیان و مشاوره کنکور فنی حرفه ای می توانید اطلاعات بیشتری درباره این موارد به دست آوردید.

مشاوره هدیه رایگان

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از ثبت نام مشاوره کنکور، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی ما استفاده نمائید. کارشناسان آموزشی و مشاوره ای آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما هستند فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول درباره مشاور کنکور رایگان

هدف ازمشاوره کنکور چیست؟

با پیدا کردن یک مشاور خوب برای کنکور، مسیر موفقیت در کنکور برای شما هموارتر می شود.

مشاور رایگان کنکور چه خدماتی را در اختیار داوطلبان قرار می دهد؟

برنامه ریزی اصولی برای درس خواندن، انتخاب رشته درست برای کنکور، ایجاد انگیزه برای درس خواندن، روش های تست زنی، اطلاع از قوانین کنکور و…

چطور مشاوره رایگان کنکور بگیرم؟

برای این که بتوانید از تیم ما مشاوره کنکور رایگان بگیرید، نام و نام خانوادگی + مقطع و رشته تحصیلی خودتان را به شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ پیامک کنید و یا فرم های موجود در این مطلب را تکمیل کنید.

کلام پایانی درباره مشاوره کنکور رایگان

قبولی در کنکور و انتخاب رشته برای داوطلبان از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چرا که آینده و زندگی آنها را رقم میزند. بنابراین باید سعی کند تا حد ممکن از انتخاب اشتباه بپرهیزند. برای آنکه با خیال آسوده در این راه قدم بگذارند، کمک گرفتن از یک مشاور می تواند کمک بسزایی در این امر به آنها بکند. چنانچه بعد از خواندن این مطالب حس کردید که به کمک یک مشاور نیازمندید، می توانید با پر کردن فرم هایی که در این مقاله گذاشته شد از خدمات مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. به امید آنکه کمکی در این راه به شما عزیزان کرده باشیم و با آرزوی موفقیت روزافزون.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید