مشاوره کنکور هنر

2
1203
مشاوره کنکور هنر

داوطلبان کنکور هنر از دانش آموزان هنرستانی و گرایش های مختلف دبیرستان (تجربی، ریاضی، انسانی و…) می باشند که برای قبولی در آن تلاش می کنند. ظرفیت رشته های هنر بسیار محدود است و عواملی مثل توجه بیشتر خانواده ها و دانش آموزان به علایق شان و تغییر رشته به هنر باعث شده تا تعداد داوطلبان رشته هنر در کنکور ۱۴۰۰ به ۱۲۵۱۲۱ نفر برسد و رقابت در کنکور هنر روز به روز بیشتر شود. همین موضوع نیاز به مشاوره کنکور هنر را در سال های اخیر بیشتر کرده است. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم به طور کامل درباره این موضوع صحبت کنیم و از ویژگی های مشاوره کنکور گرفته تا مزایا و… را مورد بررسی قرار دهیم. پس حتماً تا پایان همراه ما باشید.

نگاهی به آینده شغلی هنر

هنر نقش مهی در تکامل یک جامعه دارد. ازآنجاکه کنکور هنر معمولاً جدی گرفته نمی‌شود و یک رشته شناور به شمار می‌رود، تمام رشته‌ها اعم از ریاضی، انسانی، تجربی می‌توانند در آن شرکت کنند. اما واقعیت این است که قبولی در کنکور هنر چندان هم ساده نیست، زیرا ظرفیت کنکور هنر و تعداد دانشگاه آن بسیار محدود است؛ در نتیجه رقابت بین رشته‌های پر طرفدار بسیار بالا است.

مهم‌ترین اهدافی که داوطلبان کنکور به دنبال آن هستند برخورداری از یک شغل پر درآمده است. در نتیجه این آینده شغلی و میزان درآمده رشته انتخاب شده است که آینده کاری را تضمین می‌کند. اما برای رسیدن به رشته و آینده شغلی مناسب نیازمند برخورداری از یک مشاور بهره گیری از تجربیات آن است. شما با مشاوره کردن از یک فرد کاردان از رشت‌های پردرآمد هنر که از متقاضیان زیادی برخوردار است آگاه می‌شوید و با یک انتخاب درست آینده شغلی خود را تضمین می‌کنید.

اهمیت مشاوره کنکور

مشاوره کنکور هنر مناسب چه افرادی است؟

در کنکور هنر باید به این موضوع توجه کرد که شرایط هر داوطلب با دیگری متفاوت است. اما این سؤال مطرح است که مشاور برای چه افرادی مفید است:

 1. دانش‌آموزان پایه دوازدهم که به‌صورت شناور قصد شرکت در کنکور را دارند.
 2. داوطلبان پشت کنکور هنرستانی
 3. داوطلبان با مدارک کارشناسی یا کارشناسی ارشد که قصد ادامه تحصیل در رشته موردعلاقه خود را دارند.
 4. داوطلبانی که بدون توجه به مدارک تحصیلی قبلی خود قصد دارند بعد از مدت طولانی دوباره در کنکور شرکت کنند.
 5. داوطلبانی که قصد دارند برای آمادگی بیشت به‌صورت آزمایشی در کنکور شرکت کنند.

شرایط کنکور هنر

وظایف مشاوره کنکور هنر

مشاوره کنکور هنر می تواند برای افرادی که قصد شرکت در کنکور این رشته را دارند بسیار مهم و کمک کننده باشد. در کل هر مشاور باتوجه به تخصصی که دارد به نوعی کمک کننده است. در مقاله اهمیت مشاوره کنکور این مسئله را خیلی دقیق تر توضیح داده ایم که پیشنهاد می کنیم آن مطلب را هم مطالعه کنید. دقت داشته باشید که مراجعه به یک مشاور در کنکور هنر برای شما تعیین می‌کند که برای طی این مراحل شما به موفقیت دست پیدا می‌کنید:

 • مرحله اول: هدف‌گذاری
 • مرحله دوم: بودجه‌بندی
 • مرحله سوم: برنامه‌ریزی
 • مرحله چهارم: یادگیری
 • مرحله پنجم: جمع‌بندی و مرور
 • مرحله ششم: آمادگی برای کنکور
 • مرحله هفتم: انتخاب رشته کنکور هنر

وظایف مشاوره کنکور هنر

 مرحله هدف‌گذاری: اولین گام در مشاوره کنکور است، شما برای یک هدف‌گذاری باید چند نکته مهم را در نظر داشته باشید: مورد اول اینکه ظریفت دانشگاه‌ها برای رشته‌های پر طرف‌دار کنکور کم است.

مرحله بودجه‌بندی: بعد از انتخاب رشته موردنظر و مشخص‌کردن هدف خود نوبت به بودجه‌بندی می‌رسد. هدف از بودجه‌بندی، شناسایی دروس مهم و اولویت‌بندی آن‌ها، تمرکز بر روی درس‌های مهم، صرفه‌جویی در زمان و منابع، تهیه کتاب و پیداکردن منابع مهم است. باتوجه‌به این موضوع که سرفصل‌های رشته هنر وسیع و از حجم بالایی برخوردار است، همین حجم بالا باعث می‌شود شما بر تمام منابع تسلط کافی را نداشته باشید. به همین دلیل باید بعضی از منابعی که اهمیت چندانی ندارد را حذف کنید. باتوجه‌به مطالعاتی که روی نتایج کنکور سال‌های قبل به‌دست‌آمده مشاهده شده که چند سال به طور پیاپی از یکه کتاب فقط یک سؤال آمده در نتیجه وقت‌گذاشتن و سرمایه‌گذاری روی همچنین منابعی اشتباه است.

مرحله برنامه‌ریزی: هدف از برنامه‌ریزی که گام سوم در موفقیت است، دستیابی به بازدهی خوب، مدیریت زمان و بهبود عملکرد است. برای موفقیت در کنکور شما باید از ابتدا تا انتها برنامه‌ریزی داشته باشید. شما اگر برنامه مناسبی نداشته باشید باعث می‌شود خسته شده و ناامید شوید در یک برنامه‌ریزی مناسب شما باید به چند نکته توجه کنید: اینکه شما چه موقع در روز بازدهی مناسبی برخوردار هستید، بنابراین باید درس‌هایی که از اهمیت بیشتری برخوردار هستند در این زمان مطالعه کنید.

در ادامه بخوانید:  از مشاور کنکور چه بپرسیم؟

مرحله یادگیری: برای شرکت در کنکور هنر، باید به این موضوع توجه داشت که شما از چه مقطعی شروع به مطالعه کردید اگر از پایه نهم و دهم هستید باید میزان یادگیری خود را بالا برده زیرا هرچه به زمان کنکور نزدیک می‌شوید زمان کم‌تری برای مرور مباحث دارید.

مرحله جمع‌بندی و مرور: جمع‌بندی و مرور برای مراحل پایانی کنکور اهمیت بسزایی دارد. در این مرحله سعی کنید تسلط خود را بر مطالب یاد گرفته بیشتر کنید. جمع‌بندی و مرور در سه ماه پایانی از اهمیت بالایی برخوردار است و باید آن را جدی گرفت. جمع‌بندی باعث می‌شود اشتباهات خود را شناسایی و آن را اصلاح کنید.

مرحله آمادگی در کنکور: هنگام رسیدن به این مرحله شما بیشتر تلاش خود را کرده‌اید و باید برای کنکور آمده شوید. باید سعی کنید استرس را از خود دور کنید، استرس بیش از حد باعث می‌شود فعالت شما مختل شود.

مرحله انتخاب رشته کنکور: بعد از اعلام نتایج آزمون مهم‌ترین مرحله انتخاب رشته است. شما با انتخاب رشته آینده شغلی خود را می‌سازید. بیشتر داوطلبان برای باورند انتخاب رشته فقط پرکردن لیست بر اساس تعداد رشته‌های پرمتقاضی است. اما این اشتباه الست شما باید بر اساس توانایی و استعدادهای خود رشته موردنظر را انتخاب کنید.

وظایف مشاوره کنکور هنر

مشاوره کنکور هنر چگونه به شما برای انتخاب رشته از میان رشته‌های کنکور هنر کمک می‌کند؟

مشاوره کنکور هنر می‌تواند کمک بزرگی برای داوطبان رشته‌های هنر قبل و پس از کنکور سراسری باشد. یکی از مهم‌ترین مشکلات در بحث انتخاب رشته کنکور این است که بسیاری از داوطلبان در این رشته، شناخت کاملی از توانایی‌ها و استعداد‌ها و البته علایق خود ندارند. ممکن است داوطلبی فقط در اثر جو به وجود آمده در بین داوطلبان، کنکور هنر و یا رشته خاصی در این زمینه را انتخاب کرده باشد که تناسبی با علایق و دانسته‌ها او نداشته باشد. چه بسا شما بتوانید با تلاش و صرف وقت و هزینه‌های زیاد، در رشته مورد نظرتان در دانشگاه هنر قبول شوید اما چون تناسبی با روحیات و شخصیت شما ندارد، به زودی از آن خسته و دلسرد شوید و یا بدون علاقه و دستاورد خاصی فقط ۴ سال را در آن رشته سپری کنید.

این جا است که مشاوره اهمیت خود را برای داوطلبان ورود به دانشگاه به خصوص برای انتخاب رشته و به خصوص برای رشته‌هایی مانند هنر خود را نشان می‌دهد.

شرایط انتخاب رشته کنکور هنر

مشاور در زمینه‌های زیر به داوطلبان کنکور کمک خواهد کرد:

۱٫     شناخت رشته‌هایی که مورد علاقه شما است

یکی از مهم‌ترین مراحل که مشاوره کنکور هنر برای شما انجام خواهد داد، شناسایی رشته‌های هنری است که مطابق میل و علاقه شما است. ممکن است شما به عنوان دانش آموز به رشته‌ها و موضوعات زیادی علاقه داشته باشد که این علایق باعث اشتیاق شما در آن موارد می‌شود. اشتیاق بیشتر به شما کمک می‌کند تا بهتر از دیگران که به آن رشته علاقه چندانی ندارند، آن را پیگیری کنید و روز به روز به اطلاعات و دانسته‌های شما در رابطه با آن افزوده شود. علاقه و اشتیاق باعث می‌شود تا از آن رشته بیشتر لذت ببرید و در آن بهتر پیشرفت کنید.

مشاوره کنکور هنر با استفاده از روش‌های گوناگون مانند تست‌های تخصصی استعدادیابی تحصیلی و یا تست‌های تحلیل کار و ارزش‌های حرفه‌ای، به شما کمک می‌کند تا خودتان و علایق‌تان را بهتر بشناسید و رشته‌های مورد علایق‌تان را بهتر و واضح‌تر کشف کنید. این کار باعث می‌شود تا تلاش‌های شما هدر نرود و در مسیر درست و واقعی جلو برود. البته این علایق می‌تواند صرفا در یک رشته خاص نباشد و فرد ممکن است در زمینه‌های زیادی علاقه و اشتیاق داشته باشد. تست‌های زیادی در این زمینه وجود دارد که مشاور با توجه به موقعیت می‌تواند از آن‌ها برای تعین علایق و رغبت شما به رشته‌های گوناگون از آن‌ها استفاده کند. در نهایت مشاور این موارد را بررسی و نتایج را به شما اعلام خواهد کرد:

 • در این تست‌ها مشاور زمینه هوش غالب شما را از بین انواع هوش، شناسایی می‌کند.
 • مشاور تیپ شخصیتی شما و نیز ذات رفتاری شما را معرفی می کند.
 • در نهایت مشاور ارزش‌ها و سبک کاری مورد علاقه شما را از بین این تست‌ها شناسایی و معرفی می‌کند.

یکی از وظایف مشاور کنکور هنر، شناخت رشته‌های مورد علاقه شما است

۲٫     شناخت استعدادها و توانایی‌های فرد

ممکن است فردی به رشته خاصی علاقه داشته باشد یا خودش در اثر تبلیغات و یا تجربیات دیگران، تصور کند که به آن رشته علاقه زیادی دارد اما استعدادی در آن نداشته باشد. این چالش می‌تواند به راحتی همه زحمت‌های فرد برای یادگیری در آن را از بین ببرد و یا تلاش‌های شما را کم اثر کند. مشاوره کنکور هنر به شما کمک می‌کند علاوه بر کشف علایق، انتخاب‌های خود را مطابق با استعدادی که دارید پیش ببرید. علاقه و استعداد مانند دو بال یک پرنده هستند که می‌توانند با هم فرد را به موفقیت‌های تحصیلی و در ادامه به موفقیت‌های شغلی برسانند.

وقتی استعداد و توانایی انجام رشته و یا شغلی را داشته باشید، علاقه و اشتیاق بیشتری نیز به آن پیدا خواهید کرد و پیشرفت بهتری در انتظارتان خواهد بود. مشاور به شما کمک می‌کند تا از علایق کاذب و نیز انتظارات بی‌جا از سطح توانایی‌ها و استعدادهای خود رها شوید و با واقع‌بینی رشته مورد نظرتان را انتخاب کنید.

در ادامه بخوانید:  مشاور کنکور الکتروتکنیک

۳٫     شناخت بهتر از رشته‌های هنر در دانشگاه

یکی از مهم‌ترین وظایف مشاوره کنکور هنر این است که شناخت و آگاهی کاملی از انواع گوناگون رشته‌های هنر دانشگاهی به شما بدهد تا دید بازتری نسبت به این رشته‌ها پیدا کنید. همان طور که می‌دانید رشته‌های کنکور هنر بسیار متنوع و گوناگون است و هر کدام ممکن است در دوره کارشناسی و یا کاردانی ارائه شوند. با این که همه این رشته‌ها در مجموعه هنر قرار می‌گیرند اما بیشتر آن‌ها ربط چندانی به هم ندارند و گرایش‌های کاملا متفاوتی هستند. به علاوه دانشگاه‌های گوناگونی نیز ممکن است رشته مورد نظر شما را ارائه نمایند. جزئیات زیادی در مورد هر کدام از این رشته‌ها وجود دارد که ممکن است هر سال نیز تغییر کند.

 مشاوره کنکور هنر به شما کمک می‌کند تا پیش نیازها و زمینه‌های مورد نیاز در مورد هر رشته را بدانید، از ملزومات آزمون و مصاحبه حضوری با خبر شوید و درباره آینده این رشته‌ها و بازار کار آن نیز اطلاعات بیشتری به شما خواهد داد. اطلاع از این موارد به شما کمک می‌کند تا با چشم باز و اگاهانه انتخاب کنید و از آینده خود در این رشته‌ها مطمئن باشید.

مشاور کنکور کمک می کند شناخت بهتری از رشته‌های هنر در دانشگاه داشته باشید

انتخاب رشته نهایی با کمک مشاوره کنکور هنر

مواردی که نام برده شد، مربوط به آگاهی‌های قبل از کنکور بود. این موارد به شما کمک می‌کرد تا زمینه بهتری را برای تلاش‌های خود انتخاب کنید و با روش‌های بهتری درس بخوانید. اما کار مشاور به این موارد خلاصه نمی‌شود. یکی از مهم‌ترین کمک‌های مشاوران در رشته هنر، پس از پایان کنکور و در زمان انتخاب رشته شروع می‌شود. مشاوران پس از مشخص شدن رتبه شما و با توجه به علاقه و استعداد شما، به شما برای انتخاب رشته با توجه به رتبه و تراز کمک می‌کنند.

 حتما برای شما هم پیش آمده است که با داوطلبانی روبه‌رو شده‌اید که با وجود رتبه خوب، در دانشگاه پذیرفته نشده‌اند، در مصاحبه رد شده‌اند و یا نتیجه دلخواهی نگرفته‌اند. مشاور با توجه به اشراف کامل به قوانین، ظرفیت رشته‌های گوناگون و رموز موفقیت در آزمون‌های عملی و مصاحبه و… به داوطلب کمک می‌کند تا نتیجه زحمات خود را به بهترین شکل بگیرد. مشاوره کنکور هنر با توجه به تجربه و آگاهی می‌تواند در مورد سوالاتی که در مصاحبه از داوطلب می‌شود و مواردی که باید در مصاحبه‌ها رعایت کند، راهنمایی‌های طلایی داشته باشد. رعایت این موارد باعث می‌شود تا موفق‌تر عمل کنید و نتیجه بهتری بگیرید.

انتخاب رشته نهایی با کمک مشاوره کنکور هنر

نقش آزمون عملی در کنکور هنر

این نکته مهم را در انتخاب رشته هنر در نظر داشته باشید که شما علاوه بر یک آزمون کتبی یک آزمون عملی نیز دارید. آزمون‌های عملی ضریب بسیار بالایی دارند و نقش بالایی در قبولی شما دارند؛ بنابراین سعی کنید در آزمون‌های عملی زیادی شرکت کنید تا مهارت و تسلط شما در این زمینه بالا برود. رشته‌های هنر که آزمون عملی دارند:

 • آهنگ‌سازی
 • ادبیات نمایشی
 • ارتباط تصویری
 • بازیگری
 • طراحی پارچه
 • طراحی صحنه
 • طراحی صنعتی
 • طراحی لباس
 • عکاسی
 • کاردانی هنرهای تجسمی
 • کتابت و نگارگری
 • مجسمه‌سازی
 • نقاشی
 • نمایش عروسکی
 • نوازندگی موسیقی ایرانی
 • نوازندگی موسیقی جهانی

رشته های کنکور هنر

برای دستیابی به تسلط بالا رعایت نکات زیر مهم است:

 1. یادگیری کامل مطالب
 2. تمرینات مربوط به مطالب را حل کنید
 3. نقاط ضعف و ابهامات را شناسایی و آنها را برطرف کنید.
 4. مرور مطالب به‌صورت زیاد این کار باعث می‌شود بر مبحث تسلط داشته و دچار فراموشی یا اشتباه نشوید.

اگر برای یادگیری فقط شروع به تست‌زنی بکنید و فکر کنید با این کار نسبت به مطالب تسلط پیدا می‌کنید اشتباه است. زیرا تست‌ها منابعی کمی از دروس را پوشش می‌دهند درصورتی‌که در کنکور منابع بسیار وسیع است. در نتیجه شما به یادگیری سطحی دست پیدا می‌کنید سعی کنید تست‌زنی را بعد از یادگیری کامل مطالب شروع کنید.

نقش آزمون عملی در کنکور هنر

اهمیت و ضرایب دروس در هر یک از زیرگروه‌های هنر

زیرگروه رشته ها
۱ آموزش ارتباط تصویری، ارتباط تصویری، تلویزیون و هنرهای دیجیتالی، چاپ، صنایع‌دستی، طراحی پارچه، طراحی صحنه، طراحی لباس، عکاسی، فرش، کتابت و نگارگری، مجسمه‌سازی، نقاشی، هنرهای تجسمی، هنرهای صناعی، کاردانی عکاسی خبری، کاردانی فرش دستباف، کاردانی گرافیک، کاردانی گرافیک رایانه، کاردانی هنر سفالگری، کاردانی هنرهای تجسمی، کاردانی هنرهای سنتی
۲ باستان‌شناسی، طراحی صنعتی، مرمت بناهای تاریخی، مرمت و احیای بناهای تاریخی، هنر اسلامی، کاردانی باستان‌شناسی، کاردانی طراحی صنعتی
۳ مرمت آثار تاریخی، موزه، کاردانی حفاظت و مرمت آثار تاریخی، کاردانی موزه
۴ ادبیات نمایشی، بازیگری، سینما، کارگردانی تلویزیون، نمایش عروسکی. کاردانی انیمیشن کاردانی هنرهای نمایشی
۵ آهنگ‌سازی، موسیقی نظامی، نوازندگی موسیقی ایرانی، نوازندگی موسیقی جهانی

ضرایب درس‌ها در زیرگروه ۱

 • درس زبان و ادبیات فارسی با ضریب ۴
 • درس زبان عربی با ضریب ۲
 • درس دین و زندگی با ضریب ۳
 • درس زبان خارجی عمومی با ضریب ۲
 • درس درک عمومی هنر با ضریب ۴
 • درس درک عمومی ریاضی و فیزیک با ضریب ۱
 • درس ترسیم فنی با ضریب ۱
 • درس خلاقیت تصویری و تجسمی با ضریب ۴
 • درس خلاقیت نمایشی با ضریب ۱
 • درس خلاقیت موسیقی با ضریب ۱
 • و درس خواص مواد با ضریب ۱ است.

ضرایب درس‌ها در زیرگروه ۲

 • درس زبان و ادبیات فارسی با ضریب ۴
 • درس زبان عربی با ضریب ۲
 • درس دین و زندگی با ضریب ۳
 • درس زبان خارجی عمومی با ضریب ۲
 • درس درک عمومی هنر با ضریب ۳
 • درس درک عمومی ریاضی و فیزیک با ضریب ۳
 • درس ترسیم فنی با ضریب ۲
 • درس خلاقیت تصویری و تجسمی با ضریب ۴
 • درس خلاقیت نمایشی با ضریب ۱
 • درس خلاقیت موسیقی با ضریب ۱
 • و درس خواص مواد با ضریب ۱ است.
در ادامه بخوانید:  مشاوره کنکور پزشکی

نکته: ضرایب دروس در باقی زیرگروه‌ها مانند ضرایب دروس در زیرگروه‌های ۱ و ۲ است.

کنکور هنر

نقش مشاور تلفنی در کنکور هنر

انتخاب مشاور تلفنی باعث می شود تمام خدمات کنکور را به‌صورت یکجا در یافت کنید. همچنین از مزایای دیگر آن باعث می‌شود به مجموعه از بهترین مشاوران در سراسر کشور دسترسی داشته باشید. مشوران می‌توانند باتوجه‌به تخصص و تجربه خود شما را یاری نمایند.

مشاوره کنکور هنرستان

دانش‌آموزان هنرستانی در رشته‌های آزمون دار و بدون آزمون، باید این نکته را در نظر داشته باشند هرچه رتبه بالاتر باشد امکان قبولی در دانشگاه‌های خوب بیشتر است. در نتیجه به آنها پیشنهاد می‌شود برای انتخاب رشته خوب و بازار کار عالی با یک مشاور مشورت کنند. برخی از هنرستانی‌ها نیز می‌توانند بدون شرکت در کنکور وارد دانشکده‌های فنی حرفه‌ای بشوند در این صورت دانش‌آموزان فنی حرفه‌ای بعد از گذراندن سه مقطع اصلی می‌توانند وارد دوره دوساله تکنسین بشوند و سپس وارد بازار کار شوند.

رشته‌های پرمتقاضی کنکور هنر

 • سینما
 • طراحی صنعتی
 • بازیگری
 • عکاسی
 • نقاشی
 • گرافیک

مشاور کنکور هنر چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

بعد از آشنایی با مراحل موفقیت در کنکور، می‌پردازیم به خدماتی که یک مشاور کنکور ارائه می‌دهد:

 1. ارائه جزوه کوتاه درعین‌حال مفید: داشته یک جزوه مفید که نکات مهم در آن نوشته شده باشد در قبولی در آزمون نقش بسزایی دارد.
 2. آموزش نحوه صحیح مطالعه کردن: مطالعه صحیح یکی دیگر از عواملی است که در موفقیت شما نقش ندارد. مشاور مشکلات مطالعه شما را شناسایی و راه‌حل درست را به شما آموزش می‌دهد.
 3. ارائه مشاوره کنکور هنر رایگان: برخی از مراکز مشاور این امکان را در اختیار داوطلبان خود قرار می‌دهند که به آنها مشاوره رایگان ارائه دهند.

مشاوره کنکور هنر رایگان

موسسه آموتک یکی از معروف ترین وبرترین موسسات مشاور کنکور در کشور می باشد که تاکنون دانشجویان بسیار زیادی را در این راه راهنمایی کرده و کمک کرده که رشته مناسب و دلخواه خودشان را پیدا کنند. همه مشاورین مجموعه ۳ ویژگی متمایز دارند:

 • مشاورین مجموعه در همان رشته، تحصیل کرده اند و اگر حرفی میزنند خود اولین نفری بودند که به آن عمل کرده اند و صحبت هایشان به هیچ وجه شعار نیست! آن ها خودشان مسیر قبولی در رشته دلخواه شما را همین چند سال پیش طی کرده اند بنابراین بهتر از همه به پیچ و خم این مسیر آگاهی دارند.
 • صرف قبولی آن ها در رشته های تاپ ملاک خوبی برای مشاور شدن نیست! تمامی مشاورین مجموعه زیر نظر دکتر معین الدین آموزش دیده و در دوره جامع آموزش تربیت مشاور تحصیلی زیر نظر کلینیک مشاوره و خدمات روانشناختی موج شرکت کرده اند.
 • مشاوران و منتورهای مجموعه همگی عاشق کمک کردن به دانش آموزان و کوچینگ تحصیلی می باشند. صلاحیت علمی و اخلاقی مشاوران مجموعه طی مصاحبه حضوری تایید شده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مشاوره کنکور هنر رایگان و ثبت نام می توانید نام و نام خانوادگی + مقطع و رشته تحصیلی خودتان را به شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ پیامک کنید و یا فرم زیر را تکمیل کنید.

مشاوره هدیه رایگان ویژه رشته هنر

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از ثبت نام مشاوره کنکور، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی ما استفاده نمائید. کارشناسان آموزشی و مشاوره ای آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما هستند فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

برخی سوالات متداول درباره مشاوره کنکور هنر

مشاور کنکور تجربی چه کمکی به من میکند؟

برای ثبت نام و درخواست شرکت در جلسه مصاحبه همین حالا نام و نام خانوادگی و مقطع و رشته تحصیلی خود را به شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ پیامک نمایید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

چرا میگوییم “مشاوره کنکور هنر تخصص ماست”؟

تمامی مشاوران و منتورهای مجموعه ما از رتبه های برتر کنکور هنر هستند و خود مسیر رویایی شما را پیموده اند. (تمامی این دانشجویان رتبه برتر به صورت حضوری زیر نظر دکتر معین الدین آموزش دیده اند)

هزینه و قیمت مشاوره کنکور هنر چقدر است؟

خبر خوب: با توجه به درخواست اولیای گرامی، امکان پرداخت اقساطی و چکی برای ثبت نام طرح مشاوره سالیانه فراهم شد. هزینه مشاوره خصوصی با تیم مشاوره دکتر معین الدین، بسته به طرح انتخابی شما متفاوت است. برای اطلاع از شرایط “نام و نام خانوادگی” خود را به شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ پیامک نمایید.

جلسات مشاوره با خود دکتر معین الدین برگزار می شود یا پشتیبانان ایشان؟

جلسات کوچینگ با دکتر معین الدین برگزار می شود و جلسات منتورینگ با منتور شخصی هر دانش آموز. درواقع دانش آموزان ما در یک هفته ۲جلسه مشاوره خواهند داشت و هم با منتور و هم با دکتر معین الدین در ارتباطند. علاوه بر این دانش آموزان هر شب برای منتور گزارش کار ارسال می کنند و با منتور شخصی خود ارتباط روزانه دارند.

برای ثبت نام مشاوره کنکور هنر چه کنیم؟

برای ثبت نام و درخواست شرکت در جلسه مصاحبه همین حالا نام و نام خانوادگی و مقطع و رشته تحصیلی خود را به شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ پیامک نمایید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

کلام پایانی درباره مشاوره کنکور هنر

در این مقاله درباره اهمیت مشاور کنکور هنر و جزئیات آن صحبت کرده‌ایم. چنانچه بعد از مطالعه این مطالب سؤالی ذهنتان را درگیر کرد در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. موفق باشید.

2 دیدگاه‌ها

  • سلام وقتتون بخیر. بله داخل مقاله فرمش گذاشته شده میتونید تکمیل کنید تا مشاورینمون باهاتون تماس بگیرند. پیشنهاد می کنم برای این که درباره خدمات مشاوره رایگان ما بیشتر بدونید حتماً مقاله مشاوره رایگان کنکور رو هم مطالعه کنید. موفق باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید