مشاوره کنکور پزشکی

0
817
عکس-شاخص-های-دکتر-معین-8

همکار آینده من شو! دکتر معین الدین بهترین مشاور کنکور پزشکی با تخصصی ترین تکنیک های مشاوره کنکور همراه شماست. بیشترین آمار قبولی در پزشکی را داریم. دکتر معین الدین به همراه تیم پشتیبانی دانشجویان پزشکی شما را در مسیر دکتر آینده شدن همراهی می کنند.

 ‍⚕️مشاوره کنکور پزشکی تخصص ماست!

یکی از راه های تضمینی برای موفقیت در کنکور تجربی و قبولی در رشته های تاپ تجربی همچون پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی، مشورت با افرادی است که در مسیر مورد علاقه ما موفق شده اند. یک مشاور کنکور پزشکی، باید در زمینه کنکور پزشکی متخصص باشد و چه بهتر که خودش هم در رشته تجربی تحصیل و پزشکی قبول شده باشد.

دکتر معین الدین خود در رشته پزشکی تحصیل می کنند و همچنین اتفاق جذاب اینست که تمامی دستیاران و پشتیبانان ایشان همگی از دانشجویان پزشکی یا دندانپزشکی دانشگاه اصفهان هستند.

به باور ما:

کسی می تواند مسیر قبولی در پزشکی را برای شما شرح دهد که خود در در این مسیر قدم برداشته و موفق شده باشد. او شعار نمیدهد و به تک تک چیزهایی که می گوید عمل کرده است.

نقش مشاور کنکور

 ‍⚕️مشاوره کنکور پزشکی به سراسر ایران

مرکز مشاوره کنکور دکتر معین الدین به عنوان پر افتخارترین و بهترین مشاور کنکور پزشکی ، چندین سال است که علاوه بر اصفهان به سراسر کشور به صورت آنلاین و تلفنی ارائه خدمات مشاوره ای دارد.

مشاوره هدیه رایگان ویژه پزشکان آینده

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از ثبت نام مشاوره کنکور، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی ما استفاده نمائید. کارشناسان آموزشی و مشاوره ای آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما هستند فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 ‍⚕️قبولی پزشکی را از ما بخواهید!

دکتر معین الدین علاوه بر اینکه در رشته پزشکی در حال تحصیل هستند؛ ۵سال سابقه مشاوره کنکور تجربی و برنامه ریزی تحصیلی را دارند. همچنین ایشان مشاور مدارس و آموزشگاه های برتر شهر اصفهان می باشند.

بعضی دانش آموزان فکر می کنند برای قبولی در رشته پزشکی باید از سال های دهم و یازدهم برای قبولی رشته پزشکی تلاش میکردند در حالی که باور ما اینست که اگر با اراده و با انگیزه باشید و به برنامه ریزی دقیق ما عمل کنید پزشکی دست یافتی است.

 ‍⚕️بهترین مشاور کنکور پزشکی

بهترین مشاور کنکور پزشکی در طول مسیر پر استرس کنکور همراه شماست و با تجربه ای که دارد آرامش دانش آموز را تضمین می کند. دکتر معین الدین شخصا به برنامه ریزی تخصصی برای قبولی پزشکی می پردازد. و دستیاران ایشان، پشتیبانی دانش آموزان را بر عهده دارند.

برنامه ریزی برای هر دانش آموز به صورت کاملا شخصی و خصوصی است و با توجه به شرایط هر فرد برای ایشان برنامه ریزی انجام می شود چراکه هوش و سبک یادگیری برای هر فرد متفاوت است.

 ‍⚕️بررسی کارنامه های قبول شده پزشکی

بررسی کارنامه های افراد قبول شده در رشته پزشکی نشان می دهد؛ رتبه و درصد های آخرین قبولی پزشکی در منطقه ۱، ۲ و ۳ مطابق زیر است:

در ادامه بخوانید:  اهمیت مشاور کنکور

 ‍⚕️رتبه لازم برای قبولی پزشکی

پزشکی منطقه یک

رتبه در منطقه: ۲۰۵۰ رتبه کشوری: ۶۳۵۰

پزشکی منطقه دو

رتبه در منطقه: ۳۳۰۰ رتبه کشوری: ۶۹۹۸

پزشکی منطقه سه

رتبه در منطقه: ۲۴۲۹ رتبه کشوری: ۹۸۷۲

 ‍⚕️درصدهای لازم برای قبولی پزشکی

پزشکی منطقه یک

ریاضی: ۵۸ زیست: ۷۵ فیزیک: ۶۵ شیمی: ۶۵

پزشکی منطقه دو

ریاضی: ۵۵ زیست: ۶۰ فیزیک: ۶۵ شیمی: ۷۰

پزشکی منطقه سه

ریاضی: ۵۵ زیست: ۷۰ فیزیک: ۶۰ شیمی: ۶۵

 ‍⚕️بهترین مشاور تحصیلی پزشکی

تیم مشاوره دکتر معین الدین از بهترین مشاوران کنکور پزشکی بهره می برد. مشاوران مجموعه همچون خود دکتر معین الدین، فارغ التحصیل یا دانشجو پزشکی تهران ، اصفهان و… هستند.

طبق آمار بدست آمده از کنکور و صحبت های تمام افرادی که مشاوره کنکور تجربی به داوطلبین می دهند، پرطرفدارترین رشته در از بین رشته های تجربی مربوط به گرایش پزشکی است. یکی از دلایل این محبوبیت، بازار کار خوب و جذابیت این رشته در بین مردم است. دشواری و سختی راه در این مسیر باعث شده تا داوطلبان نیاز به یک مشاور با تجربه را احساس کنند. در این مقاله از سایت مشاوره کنکور دکتر معین الدین، می خواهیم به طور اختصاصی به مشاوره کنکور پزشکی بپردازیم. پس حتماً تا پایان همراه ما باشید.

 ‍⚕️اهمیت مشاوره کنکور پزشکی

یکی از راه های تضمینی برای موفقیت در کنکور تجربی و قبولی در رشته های تاپ تجربی همچون پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی، مشورت با افرادی است که در مسیر مورد علاقه ما موفق شده اند و سال هاست که در این زمینه تجربه دارند. چرا که بسیاری از داوطلبان با آنکه به این رشته علاقه زیادی دارند اما نمی دانند که برای قبولی در هریک از دانشکده های پزشکی چه رتبه ای لازم است و در کل چه کارهایی باید انجام دهند. یک مشاور کنکور پزشکی حرفه ای، می تواند تمام این خلاها رو رفع کند و شما را در مسیر قبولی در کنکور، بسیار جلو بیندازد. البته این مشاور باید در زمینه کنکور پزشکی متخصص باشد و چه بهتر که خودش هم در رشته تجربی تحصیل و پزشکی قبول شده باشد.

در واقع داوطلبان با مراجعه به یک مشاور کنکور پزشکی، تمام آنچه که باید درباره قبولی در آزمون کنکور پزشکی بدانند را خواهند فهمید و با یک برنامه جامع و کامل که توسط مشاوره کنکور پزشکی طراحی می شود، روند مطالعه بسیار بهتری پیدا خواهند کرد. پیشنهاد می کنم برای این که در این زمینه نکات بیشتری را بدانید و بهتر متوجه شوید که یک مشاور کنکور حرفه ای از چه لحاظ اهمیت دارد، حتماً مقاله اهمیت مشاوره کنکور را هم مطالعه کنید.

شیوه درست برنامه دادن

مشاوره هدیه رایگان ویژه پزشکان آینده

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از ثبت نام مشاوره کنکور، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی ما استفاده نمائید. کارشناسان آموزشی و مشاوره ای آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما هستند فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 ‍⚕️ویژگی های یک مشاور کنکور پزشکی

  1. داشتن تجربه بالا: بهترین ملاک برای انتخاب مشاوره کنکور، سابقه آن مشاور است. یک مشاور خوب باید با پیچ و خم راه آشنا باشد. تا بتواند به بهترین شکل داوطلبان را در این راه یاری کند.
  2. آشنایی با ویژگی های روانشناسی: به دلیل مراجعه افراد مختلف با روحیات متفاوت ، از الزامات این کارآگاهی از ویژگی های هر فرد است. یک مشاور با تجربه می تواند با در نظر گرفتن روحیات و خصوصیات هر فرد داوطلب را راهنمایی کند. با توجه به این موضوع یک مشاور باتجربه از یک برنامه واحد برای همه داوطلبان استفاده نمی کند چرا که استعدادها و توانایی های هر فرد با دیگری متفاوت است.
  1. . تسلط به منابع: با توجه به افزایش کتاب های کمک درسی و تبلیغات زیاد این منابع یک مشاور با تجربه این را وظیفه خود می داند که بهترین منابع را در اختیار داوطلب قرار دهد. این امر در کنکور پزشکی از اهمیت بیشتری برخوردار است چرا که رقابت در این گروه شدید تر است.
  2. ایجاد روابط دوستانه بین مشاور کنکور و مراجعه کننده: فضای جلسات مشاوره از اهمیت بالایی برخوردار است. یک مشاور با تجربه کسی است که به خواسته ها و توانایی های فرد توجه کند و با توجه به آن یک مسیر را در اختیار داوطلب قرار دهد.علاوه بر این موارد امکان دارد داوطلب در این مسیر دچار یک مشکل پیش بینی نشده شود یک مشاور باتجربه باید توانایی این را داشته باشد تا در مواقع لازم برنامه را به گونه ای تغییر دهد تا مشکلی در مطالعه پیش نیاید
  3. شناخت استعدادها: در بسیاری از این جلسات مشاور شاهد این امر بودید که داوطلب بر اساس رضایت خانواده، درآمد بالا و موقعیت خوب اجتماعی، دست به تصمیم گیری های اشتباهی می زنند. این مسئله مخصوصا در مورد دانش آموزان رشته تجربی بسیار اتفاق می افتد و بسیاری در آینده دچار پشیمانی می شوند. یک مشاور با تجربه تمام سعی خود را بر شناخت استعدادها و توانایی های داوطلب می گزارد. تا بهترین مشاوره را در اختیار فرد قرار دهد.
  4. آشنایی با ضرایب و محتوای کتاب: درسهای تخصصی دارای ضرایب متفاوتی هستند. مشاور باید بداند که از بین این دروس کدام انها دارای ضرایب بالا تری هستند. مشاور با تجربه اطلاعات به روزی از ز چگونگی سوالات کنکور دارد. تحلیل سوالات، یافتن بخش های پر سوال کتب، تعیین سطح دشواری و آسانی آزمون هر سال از جمله وظایف مشاور خوب است
  5. برنامه ریزی خوب: انتخاب بهترین برنامه ریزی از اصلی ترین کار مشاور کنکور است. یک مشاور با تجربه باید بداند که زمان استراحت هر درس باید چقدر باشد، یا اینکه روش خلاصه بندی زیست شناسی چه تفاوتی با خلاصه بندی درسی مانند ریاضی یا فیزیک دارد.
  6. معرفی روش های درست مرور مطالب: یک فرد تازه نفس که به تازگی شروع به مطالعه کرده به تبع پایه ضعیف تری نسبت به فردی دارد که قبلا مطالعه داشته است. در جلسات مشاور کنکور شیوه صحیح مطالعه و مرور کوتاه مدت و بلند مدت آموزش داده می شود.
در ادامه بخوانید:  مشاوره کنکور فنی حرفه ای

 ‍⚕️بررسی کارنامه های قبول شده پزشکی

بررسی کارنامه های افراد قبول شده در رشته پزشکی نشان می دهد رتبه و درصد های آخرین قبولی پزشکی در منطقه ۱، ۲ و ۳ مطابق زیر است:

پزشکی منطقهرتبه در منطقهرتبه کشوری
یک۲۰۵۰۶۳۵۰
دو۳۳۰۰۶۹۹۸
سه۲۴۲۹۹۸۷۲

درصدهای لازم برای قبولی پزشکی نیز به شرح زیر است:

پزشکی منطقهریاضیزیستفیزیکشیمی
یک۵۸۷۵۶۵۶۵
دو۵۵۶۰۶۵۷۰
سه۵۵۷۰۶۰۶۵
شیوه صحیح مطالعه

مشاوره هدیه رایگان ویژه پزشکان آینده

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از ثبت نام مشاوره کنکور، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی ما استفاده نمائید. کارشناسان آموزشی و مشاوره ای آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما هستند فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 ‍⚕️شرکت در کنکور پزشکی برای چه افرادی امکان پذیر است؟

شرکت در کنکور پزشکی با مدرک لیسانس غیرمرتبط: طبق اطلاعیه در سال ۹۹ کنکور پزشکی برای آن دسته از افرادی که به رشته پزشکی علاقمند هستند ولی مدرک لیسانس آنها غیر مرتبط است امکان پذیر است. دانشگاه تهران تحصیل پزشکی با لیسانس غیرمرتبط در دانشگاه علوم پزشکی را مجاز اعلام کرد. در سال هایی که امتحان علوم پزشکی گرفته می شد، اغلب پذیرفته شدگان دارندگان مدرک پرستاری و مامایی بودند. دانشگاه علوم پزشکی تهران موافق این است که داوطلبان با مدرک لیسانس غیرمرتبط به پزشکی، نظیر رشته های برق، ادربیات، صنایع و … هم می توانند به ادامه تحصیل در رشته های پزشکی بپردازند.

 ‍⚕️بهترین مشاوره کنکور پزشکی ایران

مرکز مشاوره کنکور دکتر معین الدین به عنوان پر افتخار ترین و بهترین مشاور کنکور پزشکی، چندین سال است که علاوه بر اصفهان به سراسر کشور به صورت آنلاین و تلفنی ارائه خدمات مشاوره ای دارد. دکتر معین الدین علاوه بر اینکه در رشته پزشکی در حال تحصیل هستند، ۵سال سابقه مشاوره کنکور تجربی و برنامه ریزی تحصیلی را دارند. همچنین ایشان مشاور مدارس و آموزشگاه های برتر شهر اصفهان می باشند.

در ادامه بخوانید:  مشاوره کنکور ریاضی

بعضی دانش آموزان فکر می کنند برای قبولی در رشته پزشکی باید از سال های دهم و یازدهم برای قبولی رشته پزشکی تلاش میکردند در حالی که باور ما این است که اگر با اراده و با انگیزه باشید و به برنامه ریزی دقیق ما عمل کنید پزشکی دست یافتی است. بهترین مشاور کنکور پزشکی در طول مسیر پر استرس کنکور همراه شما است و با تجربه ای که دارد آرامش دانش آموز را تضمین می کند.

دکتر معین الدین شخصا به برنامه ریزی تخصصی برای قبولی پزشکی می پردازد. و دستیاران ایشان، پشتیبانی دانش آموزان را بر عهده دارند. همچنین برنامه ریزی برای هر دانش آموز به صورت کاملا شخصی و خصوصی است و با توجه به شرایط هر فرد برای ایشان برنامه ریزی انجام می شود چراکه هوش و سبک یادگیری برای هر فرد متفاوت است. تیم مشاوره دکتر معین الدین از بهترین مشاوران کنکور پزشکی بهره می برد. مشاوران مجموعه همچون خود دکتر معین الدین، فارغ التحصیل یا دانشجو پزشکی تهران، اصفهان و… هستند.

 ‍⚕️مشاوره کنکور پزشکی رایگان

برای ثبت نام و درخواست شرکت در جلسه مصاحبه و همچنین دریافت یک جلسه مشاوره رایگان، همین حالا نام و نام خانوادگی و مقطع و رشته تحصیلی خود را به شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ پیامک (sms یا واتساپ) نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و یا فرم زیر را تکمیل کنید.

پیشنهاد می کنم برای این که در رابطه با خدمات مشاوره رایگان کنکور تیم ما بیشتر بدانید، حتماً مقاله مشاوره رایگان کنکور را هم مطالعه کنید.

 ‍⚕️کلام پایانی

برای موفقیت در هر رشته ­ای که می­خواهید، بهره بردن از راهنمایی­ های مفید مرکز مشاوره کنکور پزشکی قطعا کمک­ کننده خواهد بود. داوطلبان کنکور پزشکی می­توانند با مراجعه به مشاوران تحصیلی و کنکور این رشته،شانس قبولی خود در دوره ­های باکیفیت­ تر را بالا ببرند. اگر سوال یا نکته ای در این زمینه ذهنتان را درگیر کرده، حتماً در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. موفق باشید.

 ‍⚕️سوالات متداول درباره مشاور کنکور پزشکی

اهمیت مشاور کنکور پزشکی چیست؟

 داوطلبان با مراجعه به یک مشاور کنکور پزشکی، تمام آنچه که باید درباره قبولی در آزمون کنکور پزشکی بدانند را خواهند فهمید و با یک برنامه جامع و کامل که توسط مشاوره کنکور پزشکی طراحی می شود، روند مطالعه بسیار بهتری پیدا خواهند کرد.

ویژگی های یک مشاور کنکور با تجربه چیست؟

آشنایی با ویژگی های روانشناسی، داشتن تجربه بالا، تسلط به منابع، ایجاد روابط دوستانه بین مشاور کنکور و مراجعه کننده، شناخت استعدادها، آشنایی با ضرایب و محتوای کتاب، برنامه ریزی خوب و معرفی روش های درست مرور، از مهم ترین ویژگی های یک مشاوره کنکور پزشکی خوب و موفق است.

چطور مشاوره کنکور پزشکی رایگان بگیرم؟

برای ثبت نام و درخواست شرکت در جلسه مصاحبه و همچنین دریافت یک جلسه مشاوره رایگان، همین حالا نام و نام خانوادگی و مقطع و رشته تحصیلی خود را به شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ پیامک (sms یا واتساپ) نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید