معرفی دبیرستان امام صادق اصفهان

0
3343

بنیاد فرهنگی آموزشی امام صادق(ع) در سال ۱۳۷۸ به همت جمعی از فرهنگ دوستان و دانشی مردان شهر اصفهان فعالیت خود را با احداث دوکلاس درس آغاز نمود.

در سال ۱۳۸۳ هیئت مدیره بنیاد تصمیم به راه اندازی مدارسی در مقطع راهنمایی نمودند، لذا در مهر ماه ۱۳۸۳ مدرسه راهنمایی پسرانه امام صادق ( ع ) فعالیت خود را با ۳ کلاس درس و ۹۴ نفر دانش آموز در پایه اول در ساختمانی واقع در خیابان مطهری جنب کوچه نگار شروع نمود.

بنیاد فرهنگی امام صادق (ع) خیلی زود تر از آنچه تصورش می رفت، جایگاه حقیقی خود را در بین مدارس شهر  اصفهان پیدا کرد و در ابعاد گوناگون آموزشی، تربیتی و فرهنگی رشد نمود.

در سال ۱۳۸۵ به علت کثرت متقاضیان و کمبود فضای مناسب آموزشی هیئت مدیره بنیاد تصمیم به توسعه فضای آموزشی مدرسه نمودند و ساختمانی جدید را در حیاط همان ساختمان قدیمی بنا کردند که در سال ۱۳۸۶ با ۸ باب اتاق درس آماده بهره برداری گردید.

در سال ۱۳۸۸ نیز ساختمان جنب دبیرستان پسرانه امام صادق(ع) واقع در خیابان شیخ صدوق شمالی آغاز و در مهر ماه ۱۳۹۰ آماده بهره برداری شد. این ساختمان در ۴ طبقه و دارای ۱۲ باب کلاس درس و ۶ باب اتاق اداری – پارکینگ – نمازخانه- سایت-کتابخانه-کارگاه حرفه و فن – آزمایشگاه – سالن امتحانات – آبدارخانه و سرایداری می باشد.

از لحاظ فیزیکی بسیار مناسب فضای آموزشی بوده و در احداث آن از اصول ساختمانی با پیشرفت های علم و دانش روز در امور ساختمان و مصالح مورد استفاده رعایت گردیده است و از نظر تجهیزات آموزشی بسیار مجهز و پیشرفته می باشد.

دبیرستان دخترانه امام صادق اصفهان

دبیرستان دخترانه امام صادق(ع) تحت نظر بنیاد فرهنگی-آموزشی امام صادق(ع) در سال ۱۳۷۹ تأسیس و شروع به فعالیت نموده است.

در ادامه بخوانید:  قلم چی اصفهان - آدرس و شماره تماس نمایندگی های قلم چی استان اصفهان

دبیرستان دوره اول: (دخترانه)

آدرس: خیابان شیخ صدوق جنوبی – کوچه شماره سه – پلاک ۱۴

تلفن: ۳۶۶۸۲۶۷۷

دبیرستان دوره دوم: (دخترانه)

آدرس مدرسه: اصفهان – خیابان مطهری – جنب سینما قدس – دبیرستان دخترانه امام صادق

تلفن های تماس با مدرسه: ۰۳۱-۳۲۳۳۷۴۵۴             031-32336058

دبیرستان پسرانه امام صادق اصفهان

دبیرستان پسرانه امام صادق (ع) از سال ۱۳۷۸ با دو باب کلاس چهارم و اول دبیرستان در اصفهان آغاز به کار کرد و در سال ۱۳۸۴ به ساختمان فعلی واقع در خیابان میر جنب پل هوایی شیخ صدوق انتقال یافت.

این ساختمان که با طراحی کم نظیری به هدف فعالیت های آموزشی و فرهنگی بنا شده است دارای ۳۰ کلاس درس ، آزمایشگاه های اختصاصی فیزیک ، شیمی و زیست ،نمازخانه،سالن اجتماعات،سالن ورزشی،کارگاه کامپیوتر،سالن غذا خوری و… می باشد.

دبیرستان دوره اول: (پسرانه)

آدرس: خیابان شیخ صدوق شمالی جنب پل هوایی میر دبیرستان پسرانه امام صادق (ع) دوره اول

تلفن : ۳۶۶۱۳۱۸۳ و ۳۶۶۱۳۱۸۴

دبیرستان دوره دوم: (پسرانه)

آدرس : خیابان میر، جنب پل هوایی شیخ صدوق

تلفن : (031) 36622228 – 03136637000

دبیران مدرسه امام صادق اصفهان

دبیران دبیرستان های دخترانه و پسرانه امام صادق همگی از جمله بهترین دبیران اصفهان هستند و در مدارس خوب اصفهان از جمله تیزهوشان ها و مدارس نمونه دولتی مشغول به تدریس اند.

قبولی های کنکور دبیرستان امام صادق اصفهان

دبیرستان های امام صادق اصفهان هرساله یکی از پر افتخارترین مدارس در زمینه قبولی در رشته های تاپ تجربی و ریاضی می باشند و تعداد زیادی از دانش آموزان این مدرسه موفق به قبولی در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و مهندسی های پرطرفداری همچون برق، مکانیک و کامپیوتر میشوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید