مفهوم مندرجات در کارنامه سبز (کارنامه نهایی) در ستون نتیجه چیست؟

0
2152
مفهوم مندرجات در كارنامه سبز (کارنامه نهایی) در ستون نتیجه چیست؟
مفهوم مندرجات در كارنامه سبز (کارنامه نهایی) در ستون نتیجه چیست؟

⭕️ مفهوم مندرجات در کارنامه سبز (کارنامه نهایی) در ستون نتیجه:

◀️ نمایش عدد ۱:

به منزله عدم دارابودن شرایط و ضوابط اختصاصی مندرج در دفترچه انتخاب رشته کنکور ۹۸ می باشد ( نظیر تکرار کد رشته انتخابی، عدم رعایت جنسیت پذیرش، عدم توجه به ضوابط رشته های دارای شرایط خاص برای رشته مذکور و…).


◀️ نمایش عدد ۲:

بیانگر آن است که شما در یک کد رشته محل برای مصاحبه به دانشگاه دعوت شدید.


◀️ نمایش عدد ۳:

بیانگر آن است که داوطلب با توجه به داشتن نمره در رشته محل انتخابی، در سهمیه مجاز دیگری به جز سهمیه نهایی پذیرفته شده است. برای بهیاران و یا کارمندان که با استفاده از سهمیه بهیاران در رشته پرستاری و یا با استفاده از سهمیه کارمندی پذیرفته شده اند نیز عدد ۳ درج شده است.​


◀️ نمایش عدد ۴:

بیانگر آن است که وضعیت علمی و عمومی شما در رشته های پردیس های فرهنگیان یا دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در دست بررسی می باشد.


◀️ نمایش عدد ۵:

بیانگر آن است که داوطلب با توجه به ضوابط عمومی گزینش در انتخاب رشته‌ های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت معلم شهید رجایی امتیاز لازم را کسب نکرده و در اولویت جذب قرار نگرفته است این داوطلبان حداکثر ظرف دو ماه از زمان انتشار اسامی پذیرفته شدگان فرصت دارند با همراه داشتن کارت شناسایی و تصویر کارنامه نهایی به هسته گزینش آموزش و پرورش استان بومی به نشانی مندرج در پایگاه اطلاع رسانی هیات مرکزی گزینش وزرات آموزش پرورش به نشانی www.qozinesh.medu.ir مراجعه نمایید.


◀️ نمایش عدد ۷:

به معنی عدم کسب حد نصاب امتیاز در مصاحبه تخصصی و یا عدم احراز شرایط ( سن ، معدل، ویژگی های جسمانی، … و غیبت در مصاحبه ) می باشد.


◀️ نمایش عدد ۹:

عدد نه به این معنی است که وضعیت علمی و عمومی شما در یکی از دانشگاه های شاهد، علوم قضایی، علوم پزشکی بقیه الله(عج)، شهید مطهری، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، غیر انتفاعی امام رضا (ع)، علوم پزشکی ارتش ،دانشکده غیر انتفاعی رفاه یا یکی از رشته های مدیریت بیمه اکو، دکتری پیوسته بیوتکنولوژی، کاردانی فوریت های پزشکی، تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه یا موسیقی نظامی دردست بررسی است.

در ادامه بخوانید:  تغییرات منابع کنکور ۹۹ نظام جدید


◀️ علامت *

داوطلب در این کد رشته محل پذیرفته شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید