بهترین مشاور کنکور در بابل، برنامه ریزی شخصی و مشاوره کنکور بابل

0
892

انتخاب رشته و قبولی در کنکور سراسری آن، از اهداف مهم هر دانش آموزی است که به تنهایی رسیدن به آن دشوار است. بهره مندی از راهنمایی های یک فرد باتجربه، موفق و آگاه می تواند به دانش آموزان کمک های بسزایی کند. مرکز مشاوره کنکور بابل دکتر معین الدین، یک انتخاب مناسب است که می تواند در رسیدن به هدف، یعنی قبولی در کنکور سراسری رشته مورد نظر شما تاثیرگذار باشد. در ادمه با اطلاعات مربوط به هر رشته و برنامه این مرکز مشاوره آشنا می شویم.

بهترین مشاور کنکور بابل
بهترین مشاور کنکور بابل

بهترین مشاوره کنکور تجربی بابل

قبولی در زیرشاخه های مختلف علوم تجربی از جمله پزشکی، دندان پزشکی و پیراپزشکی آرزوی دانش آموزان است. در سال کنکور، دانش آموزان با فشار روحی و استرس زیادی مواجه می شوند. این گروه با استفاده از مشاوران کنکور مجرب، شانس قبولی خود را افزایش می دهند. هزینه جلسات مشاوره برای رشته تجربی به نسبت رشته های دیگر بالاتر است. چرا که رقابت بین داوطلبان کنکور این رشته بالاست. در انتخاب یک مشاور حرفه ای نهایت توجه خود را به کار بگیرید تا هم پول و هم در وقت خود را در بهترین شرایط صرف کنید.

مشاوره کنکور ریاضی در بابل

مهم ترین نکته برای قبولی در کنکور رشته ریاضی، بهره مندی از یک برنامه ریزی کنکور است که با دقت و توجه بالایی بر اساس علاقه، استعداد، شخصیت و هدف دانش آموز تهیه شده باشد.
یک مشاور حرفه ای، درصورتی می تواند به شما کمک کند که تجربه گذشتن از راهی که شما نیز می خواهید از آن بگذرید را داشته است. یک مشاور باید بتواند با طرح سوالات مناسب، نقاط نقوت و ضعف دانش آموز را بشناسد تا برنامه کنکور مناسبی را تهیه کند. این برنامه با گذشت زمان و بر اساس روند پیشرفت دانش آموز، تغییر می کند و به طبع، فشرده تر و سخت تر می شود. جلسات مشاوره کنکور بابل باعث پیشرفت تحصیلی شما می شود.

در ادامه بخوانید:  قلم چی مازندران (ساری) – آدرس و شماره تماس نمایندگی های قلم چی استان مازندران

بهترین مشاوره کنکور انسانی بابل

شاید انتخاب یک مشاور کنکور انسانی، حتی از انتخاب مشاور رشته تجربی مهم تر باشد. تعداد کتاب ها، منابع و دروس در این رشته بسیار گستره تر از رشته تجربی و ریاضی است. بنابراین، رشته انسانی نیاز به یک برنامه ریزی کاملا حرفه ای دارد تا شما بتوانید به موفقیت برسید. همه ما، رشته انسانی را با حفظیات آن می شناسیم. هنگام آمادگی برای کنکور این رشته، باید به تمام جزئیات در درس ها توجه کنیم، روش مطالعه خود را تغییر دهیم و تکنیک های تست زنی را نیز تقویت کنیم.

یک مشاور مجرب، پس از آشنایی با توانایی های دانش آموزان، برنامه کنکور مناسب را ارائه می دهد. دانش آموزان در جلسات مشاوره با ضریب دروس، تکنیک های تست زنی، روش مطالعه صحیح، مدیریت زمان آشنا می شوند.

مشاوره کنکور هنر بابل

رشته هنر مورد بی توجهی بسیاری قرار گرفته است. مشاوران این رشته، درمورد آینده شغلی، کاملا دانش آموزان خود را آگاه می سازند. بسیاری از دانش آموزان رشته هنر، با علاقه و بدون وجود هیچگونه اجبار وارد این رشته شده اند و هدف خود را با علاقه زیاد دنبال می کنند. دانش آموزان این رشته مانند دیگر رشته ها، به دنبال راهنمایی های لازم یک مشاور باتجربه برای انتخاب بهترین زیرشاخه رشته خود و بهترین دانشگاه های کشور هستند.

ارزیابی دانش آموز توسط مشاور کنکور
ارزیابی دانش آموز توسط مشاور کنکور

دریافت مشاوره در مرکز مشاوره کنکور دکتر معین الدین

شرکت در جلسات مرکز مشاوره دکتر معین الدین، به شرط انجام دو مرحله صورت می گیرد. در مرحله اول ، از مراجعین می خواهند در یک مصاحبه به صورت تلفنی شرکت کنند تا سطح آمادگی شما برای شرکت در جلسات مشاوره کنکور بابل بررسی شود. سپس، در مرحله بعد مراجعین باید تست روانشناسی MBTI را انجام دهید تا مشاوران، با ابعاد فکری و احساسی آن ها آشنا شوند. دانش آموزان پس از شرکت در این دو مرحله می توانند در جلسات مشاوره این مرکز شرکت کنید. در ادامه مقاله، شما را با نحوه برگزاری هر یک از جلسات آشنا می کنیم.

در ادامه بخوانید:  معرفی آموزشگاه های کنکور ساری، بهترین اساتید و مشاوران کنکور ساری

جلسات کوچینگ

اولین جلسه در مرکز دکتر معین الدین، تحت عنوان جلسات کوچینگ برگزار می شود. در این جلسات شما دانش آموزان با مهارت هایی که باید در زمینه کنکور بدانید، آشنا می شوید. تکنیک های تست زنی، نکات کنکوری و روش مطاعه صحیح هر درس و مبحث، از جمله این مهارت هاست. همچنین دانش آموزان مهارت های شیوه صحیح آزمون دادن و مدیریت زمان را در این جلسات می آموزند.

جلسات منتورینگ

علاوه بر جلسات کوچینگ، شما هر هفته در یک جلسه منتورینگ نیزشرکت می کنید. منتور کسی است که خود در کنکور شرکت کرده و از رتبه های برتر کنکور سراسری به شمار می آید. هر دانش آموزی، یک منتور مخصوص خود را در اختیار دارد. او همچنین روند کار شما را گزارش می دهد. در این جلسات هفتگی و فردی، شما با تجربیات منتور خود جهت آمادگی بهتر در ارتباط هستید. منتور تمام احساسات و افکار شما را از جمله استرس و عدم تمرکز در جلسات مشاوره کنکور بابل بررسی می کند. شما روزانه و آنلاین با منتور خود در ارتباط هستید تا به سوالات شما پاسخ بدهد.

برنامه ریزی فردی

هر دانش آموزی شیوه مطالعه ویژه خود را استفاده می کند و درنظر گرفتن یک برنامه ریزی تحصیلی و کنکوری برای همه، ایده ای کاملا اشتباه است. مرکز مشاوره دکتر معین الدین، برای هر دانش آموز با توجه به سابقه و پایه تحصیلی آن ها، یک برنامه کنکور ویژه را درنظر می گیرد. در این برنامه مخصوص، تعیین شده است که هر کدام از دانش آموزان در طول روز چه مباحث و چه دروسی را در چند ساعت باید مطالعه کنند.

آزمون‌های فردی

مشاوران، آزمون ها و سوالاتی را مناسب با برنامه خود شما طراحی می کنند. این سوالات شامل تمام مواردی است که شما باید مطالعه کرده باشید و بدانید. سوالات این آزمون ها درست مثل کنکور، تستی طراحی شده اند. برای شرکت در آزمون، دانش آموزان باید وارد پنل کاربری مخصوص خود شوند و طبق زمان تعیین شده، به حل سوالاتبپردازند. علاوه بر آزمون های فردی، الزامی است که شما در آزمون های آزمایشی دیگری از جمله قلم چی، گاج و گزینه دو شرکت کنید.

در ادامه بخوانید:  گزینه دو مازندران (ساری) – آدرس و شماره تماس نمایندگی های گزینه دو استان مازندران

مشاوره تحصیلی بابل و برنامه ریزی کنکور
مشاوره تحصیلی بابل و برنامه ریزی کنکور

کارگاه‌های ویژه والدین

مرکز مشاوره کنکور دکتر معین الدین معتقد است که در کنار این که شما باید یک برنامه کنکور کارآمد داشته باشید، والدین شما نیز، به یک شناخت کلی از این فرآیند تحصیلی نیازمندند. بنابراین، این مرکز، کارگاه هایی ویژه والدین شما برگزار می کند تا با روند آموزشی و تحصیلی شما آشنا شوند. درک والدین از این فرآیندها باعث می شود شما در فضای مناسب تری برای مطالعه کنکور قرار داشته باشید.

جمع بندی

مراکز مشاوره کنکور بابل موفقیت تحصیلی دانش آموزان خود را تضمین می کند. انتخاب رشته و قبولی در کنکور سراسری، مستقیما بر روی آینده تحصیلی و شغلی شما تاثیر می گذارد و به شما اعتماد به نفس بالایی می دهد. بنابراین، از راهنمایی های مشاوران کنکور باتجربه، غافل نشوید و از بهترین مشاوره کنکور هنر، مشاوره کنکور تجربی، مشاوره کنکور انسانی و مشاوره کنکور ریاضی در بابل بهره مند شوید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید