بهترین مشاور کنکور در بروجرد، برنامه ریزی شخصی و مشاوره کنکور بروجرد

0
827

انتخاب بهترین مشاور کنکور در بروجرد یکی از مهمترین تصمیم های هر داوطلب کنکوری است. بنابراین، توصیه می شود که همه داوطلبان کنکور سراسری، در انتخاب مشاور تحصیلی خود نهایت دقت و توجه را بکار ببرند. برای رسیدن به یک راه کنکوری درست، استفاده از راهنمایی مراکز مشاوره کنکور گزینه خوبی است. در این مقاله، ما به طور اختصاصی به مشاوره کنکور بروجرد در مرکز مشاوره کنکور دکتر معین الدین می پردازیم.

مشاوره کنکور ریاضی

مانند رشته تجربی و انسانی، رشته ریاضی نیز طرفدارن خود را دارد. در رشته ریاضی، اصلی ترین نکته برای قبولی، داشتن یک برنامه ریزی کنکور حرفه ای است که با دقت بالایی با توجه به استعداد، علاقه، شخصیت و هدف شما تهیه شده باشد. شرط نتیجه بخش بودن راهنمایی های مشاوران این است که آن ها نیز در چنین شرایطی قرار گرفته باشند و طریقه گذشتن از چنین موقعیت دشواری را بدانند. چنین مشاورانی با طرح و پرسش سئوالات دقیق، به نقاط قوت و ضعف شما پی می برند. تنها در این صورت است که می توانند برنامه مخصوص شما را ارائه دهند.

بهترین مشاوره کنکور ریاضی بروجرد
بهترین مشاوره کنکور ریاضی بروجرد

بهترین مشاوره کنکور تجربی بروجرد

قبولی در زیرشاخه های مختلف علوم تجربی از جمله پزشکی و دندان پزشکی آرزوی همه دانش آموزان است. در سال کنکور، دانش آموزان با فشار روحی و استرس زیادی مواجه می شوند. این گروه با استفاده از مشاوران کنکور مجرب، شانس قبولی خود را افزایش می دهند. سختی کار مشاوره برای رشته تجربی به نسبت رشته های دیگر بالاتر است. چرا که رقابت بین داوطلبان کنکور این رشته بالاست. در انتخاب یک مشاور حرفه ای نهایت توجه خود را به کار بگیرید تا هم پول و هم در وقت خود را در بهترین شرایط صرف کنید.

بهترین مشاوره کنکور تجربی بروجرد
بهترین مشاوره کنکور تجربی بروجرد

بهترین مشاوره کنکور انسانی بروجرد

شاید انتخاب یک مشاور کنکور انسانی، حتی از انتخاب مشاور رشته تجربی مهم تر باشد. تعداد کتاب ها، منابع و دروس در این رشته بسیار گستره تر از دیگر رشته هاست. بنابراین، برای قبولی در هر رشته ای از علوم انسانی، شما باید برنامه حرفه ای مرکز مشاوره دکتر معین الدین را تهیه کنند. مراکز مشاوره کنکور بروجرد به شما در این زمینه، کمک های بسیاری می کند. چرا که ضریب دروس در هر زیرگروه متفاوت است و در رشته علوم انسانی، رشته های دانشگاهی بسیار گسترده ای وجود دارد.

بهترین مشاوره کنکور انسانی بروجرد
بهترین مشاوره کنکور انسانی بروجرد

مشاوره کنکور هنر در بروجرد

متاسفانه، رشته هنر تا حد بسیار زیادی مورد بی توجهی قرار گرفته است و ممکن است پیدا کردن مشاوران این رشته کمی مشکل تر از دیگر رشته ها مانند رشته تجربی، ریاضی و یا انسانی باشد. مشاوران رشته هنر باید درمورد آینده شغلی این رشته کاملا دانش آموزان خود را آگاه کنند. خوشبختانه، تقریبا همه دانش آموزان گروه هنر، با علاقه و بدون وجود هیچگونه اجباری وارد این رشته شده اند و هدف خود را با اشتیاق دنبال می کنند. داوطلبان این رشته نیز مانند دیگر رشته ها، به دنبال راهنمایی های لازم یک مشاور حرفه ای برای انتخاب بهترین زیرشاخه رشته خود و بهترین دانشگاه ها در کشور هستند.

بهترین مشاوره کنکور هنر بروجرد
بهترین مشاوره کنکور هنر بروجرد

دریافت مشاوره در مرکز مشاوره کنکور دکتر معین الدین

در مرحله اول شروع کار، از مراجعین می خواهند در یک مصاحبه به صورت تلفنی شرکت کنند تا سطح آمادگی شما برای شرکت در جلسات مشاوره کنکور بروجرد بررسی شود. سپس، در مرحله بعد مراجعین باید تست روانشناسی MBTI را انجام دهید تا مشاوران، با ابعاد فکری و احساسی آن ها آشنا شوند. دانش-آموزان پس از شرکت در این دو مرحله می توانند در جلسات مشاوره این مرکز شرکت کنید. در ادامه مقاله، شما را با نحوه برگزاری هر یک از جلسات آشنا می کنیم.

در ادامه بخوانید:  قلم چی لرستان (خرم آباد) – آدرس و شماره تماس نمایندگی های قلم چی استان لرستان

جلسات کوچینگ

در این جلسات هفتگی، شما با مهارت هایی که باید در زمینه آمادگی برای کنکور بدانید، آشنا می شوید. از جمله این مهارت ها، می توان به تکنیک های تست زنی، نکات کنکوری و روش مطالعه صحیح هر درس و مبحث اشاره کرد. تکنیک هایی مانند نحوه صحیح شرکت در آزمون و مدیریت زمان برای هر بخش در این جلسات آموزش داده می شود. دانش آموزان می توانند در این جلسات، پاسخ سوالات خود را از منتور مرکز مشاوره کنکور دکتر معین الدین دریافت کنند.

جلسات منتورینگ

در کنار جلسات کوچینگ، دانش‌آموزان در هفته یک جلسه منتورینگ نیز خواهند داشت. منتور کسی است که در کنکور شرکت کرده و از نفرات برتر کنکور سراسری است. هر دانش‌آموز، یک منتور مخصوص خود را دارد. در این جلسات هفتگی و فردی، دانش‌آموزان با تجربیات منتور خود برای آمادگی بهتر جهت شرکت در کنکور سراسری، آشنا می‌شوند. تمام حالات و افکار شما مانند استرس و عدم تمرکز در این جلسات مشاوره کنکور بروجرد بررسی می‌شود. شما می‌توانید روزانه و به‌صورت آنلاین با منتور خود در ارتباط باشید تا به سؤالات شما پاسخ داده شود.

برنامه ریزی فردی

همه دانش آموزان روش مطالعه مخصوص به خود را دارند و نمی توان یک برنامه ریزی تحصیلی و کنکوری را برای همه درنظر گرفت. مرکز مشاوره کنکور دکتر معین الدین، برای هر دانش آموز با توجه به پیشنه و مقطع تحصیلی آن ها، یک برنامه کنکور منحصر به فرد را ارائه می دهد. در این برنامه، مشخص شده است که هر دانش آموز در طول روز چند ساعت، چه دروسی و چه مباحثی باید مطالعه شود.

آزمون‌های فردی

آزمون های فردی درواقع، ویژه خود شما طراحی شده می شود. نوع سوالات این آزمون ها مانند خود کنکور، تستی است. شما باید برای شرکت در این آزمون، وارد پنل کاربری شخصی خود شوید و در طی یک مدت زمان تعیین شده به سوالات آزمون پاسخ دهید.

در ادامه بخوانید:  معرفی آموزشگاه های کنکور خرم آباد، بهترین اساتید و مشاوران کنکور خرم آباد

کارگاه‌های ویژه والدین

مرکز مشاوره دکتر معین الدین، علاوه بر جلساتی که به دانش آموزان خود اختصاص داده است، کارگاه های ویژه ای را نیز برای آشنایی والدین با مراحل این جلسات برگزار می کند. والدین با شرکت در این کارگاه، می-توانند پشتیبان و راهنمای مناسبی برای فرزندان خود باشند.

بهره مندی از بهترین مشاور کنکور بروجرد
بهره مندی از بهترین مشاور کنکور بروجرد

بهره مندی از بهترین مشاور کنکور بروجرد

توجه داشته باشید که حتما پیش از شرکت در کنکور سراسری، برای انتخاب راهی موفقیت آمیز و برای جلوگیری از هرگونه اشتباه، می توانید به بهترین مشاوره کنکور بروجرد، مشاوره کنکور انسانی، مشاوره کنکور تجربی، مشاوره کنکور ریاضی و بهترین مشاور کنکور هنر در بروجرد مراجعه نمایید.

جمع بندی

برای موفقیت در هر رشته ای که می خواهید، بهره بردن از راهنمایی های مفید مرکز مشاوره کنکور بروجرد دکتر معین الدین قطعا کمک کننده خواهد بود. داوطلبان کنکور سراسری بروجرد می توانند با مراجعه به مشاوران تحصیلی و کنکور انسانی، تجربی، ریاضی و یا هنر در بروجرد شانس قبولی خود در دوره های باکیفیت تر را بالا ببرند. برای آگاهی کامل از تمام اطلاعات کنکور سراسری بروجرد و دیگر نقاط کشور، می توانید به سایت مشاوره دکتر معین الدین مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید