بهترین مشاور کنکور در سمنان، برنامه ریزی شخصی و مشاوره کنکور سمنان

0
809

همانطور که می­دانید، دغدغه­ های دانش ­آموزان امروزی شامل مواردی از جمله انتخاب رشته، انتخاب مشاور تحصیلی و کنکور مناسب، مطالعه برای کنکور و قبولی در کنکور است. این شرایط برای دانش ­آموزانی که در سال کنکور خود هستند، چند برابر می­شود. ممکن است این گروه به­ تنهایی دچار سردرگمی، افسردگی، استرس و فشار روحی بسیاری شوند.

توصیه می­شود که برای جلوگیری از ایجاد این شرایط متشنج و بالا بردن شانس قبولی در کنکور، حتما از راهنمایی­ های یک مشاور حرفه ­ای استفاده کنید. یکی از مراکز مشاوره تحصیلی و کنکور مناسب و تاثیرگذار برای دانش ­آموزان، مرکز مشاوره کنکور سمنان دکتر معین الدین است که در ادامه با نحوه کار این مجموعه، بیشتر آشنا می­شویم.

بهترین مشاور کنکور سمنان
بهترین مشاور کنکور سمنان

مشاور تحصیلی

امروزه­، به دلیل رقابت گسترده ­ای که میان داوطلبان کنکور سراسری به ­وجود آمده است، الزام استفاده از راهنمایی­ های یک مشاور را افزایش می­دهد. یک مشاور کنکور خوب، تمام تلاش خود را می­کند تا دانش ­آموزان را به اهداف خود برساند. او در این راه، از تجربیات و دانش خود بهره می­گیرد و آن­ها را دانش ­آموزان خود در میان می­گذارد. همچنین پی بردن به نقاط قوت و ضعف، تهیه یک برنامه کنکور مناسب و گسترش مهارت­ های دانش ­آموز، از دیگر وظایف مشاور کنکور است.

ویژگی­ های یک مشاور کنکور حرفه ­ای

اولین جلسه مشاوره برای دانش ­آموزان رایگان است تا شما با مشاور خود آشنا شوید و میزان دانش و تجربیات او را بسنجید. یک مشاور حرفه­ ای می­تواند در همین جلسه اول شما را جذب خود کند. مشاور خوب باید بتواند بهترین مشاوره کنکور سمنان در رشته هنر، مشاوره کنکور ریاضی، مشاوره کنکور تجربی و مشاوره کنکور انسانی را ارائه دهد. در ادامه، به چند مورد از ویژگی ­های یک مشاور تحصیلی و کنکور مناسب اشاره می­کنیم.

در ادامه بخوانید:  معرفی آموزشگاه های کنکور سمنان، بهترین اساتید و مشاوران کنکور سمنان

خصوصیات یک مشاور کنکور عالی

  • تسلط کامل بر مباحث پیش­نیاز برای تهیه یک برنامه ­ریزی درسی اصولی و درنتیجه یادگیری مطالب
  • ارائه یک برنامه ­ریزی کوتاه­ مدت استاندارد مطابق با توانایی ­ها، اولویت­ ها و سطح علمی دانش­ آموزان
  • تسلط کامل بر حوزه مشاوره جهت انتقال دانش و ایجاد ارتباطی موثر با دانش­ آموزان
  • آگاهی کافی از علم مشاوره تحصیلی در زمینه ­های مطالعه مفید، مدیریت زمان و استرس و تست­ زنی
  • آشنایی با خصوصیات دانش ­آموزان در رابطه با شرایط خانوادگی، تحصیلی و علایق دانش ­آموزان
  • دردسترس در زمان نیاز دانش­ آموز و مسئولیت­ پذیر بودن نسبت به تمام وظایف خود
  • تسلط کامل بر مباحث روانشناسی و انگیزشی جهت رفع خستگی، افسردگی و ناامیدی و همچنین ایجاد حس و انرژی مثبت در دانش ­آموزان
  • آگاهی کامل از نیازهای دانش ­آموزان از طریق ایجاد یک رابطه خوب و صمیمی با آن­ها
  • آگاهی کامل از قوانین و شرایط هر ساله سازمان سنجش و انتقال آن به دانش ­آموزان
جلسات مشاوره کنکور آنلاین و حضوری
جلسات مشاوره کنکور آنلاین و حضوری

دریافت مشاوره در مرکز مشاوره کنکور دکتر معین الدین

شرکت در جلسات مرکز مشاوره دکتر معین الدین، به شرط انجام دو مرحله ابتدایی صورت می­گیرد. در مرحله اول کار، از مراجعین می­خواهند در یک مصاحبه به­ صورت تلفنی شرکت کنند تا سطح آمادگی شما برای شرکت در جلسات مشاوره کنکور سمنان بررسی شود. سپس، در مرحله بعد مراجعین باید تست روانشناسی MBTI را انجام دهید تا مشاوران، با ابعاد فکری و احساسی آن­ها آشنا شوند. دانش ­آموزان پس از شرکت در این دو مرحله می­توانند در جلسات مشاوره این مرکز شرکت کنید. در ادامه مقاله، شما را با نحوه برگزاری هر یک از جلسات آشنا می­کنیم.

جلسات کوچینگ

اولین جلسه در مرکز دکتر معین الدین، تحت عنوان جلسات کوچینگ برگزار می­ شود. در این جلسات شما دانش ­آموزان با مهارت­ هایی که باید در زمینه کنکور بدانید، آشنا می­شوید. تکنیک­ های تست ­زنی، نکات کنکوری و روش مطالعه صحیح هر درس و مبحث، از جمله این مهارت­ هاست. همچنین دانش ­آموزان مهارت­ های شیوه صحیح آزمون دادن و مدیریت زمان را در این جلسات می ­آموزند.

در ادامه بخوانید:  گاج سمنان – آدرس و شماره تماس نمایندگی های گاج استان سمنان

جلسات منتورینگ

علاوه بر جلسات کوچینگ، شما هر هفته در یک جلسه منتورینگ نیز شرکت می­کنید. منتور کسی است که خود در کنکور شرکت کرده و از رتبه­ های برتر کنکور سراسری به ­شمار می ­آید. هر دانش ­آموزی، یک منتور ویژه خود را در اختیار دارد. او همچنین بر روی روند کار شما را نظارت میکند. در این جلسات هفتگی و فردی، شما با تجربیات منتور خود جهت آمادگی بهتر در ارتباط هستید. منتور تمام احساسات و افکار شما را از جمله استرس و عدم تمرکز در جلسات مشاوره کنکور سمنان بررسی می­کند. شما روزانه و آنلاین با منتور خود در ارتباط هستید تا به سوالات شما پاسخ بدهد.

برنامه ­ریزی فردی

هر دانش ­آموزی شیوه مطالعه ویژه خود را استفاده می­کند و در نظر گرفتن یک برنامه ­ریزی تحصیلی و کنکوری برای همه، ایده ­ای کاملا اشتباه است. مرکز مشاوره دکتر معین الدین، برای هر دانش­ آموز با توجه به سابقه و پایه تحصیلی آن­ها، یک برنامه کنکور ویژه را درنظر می­گیرد. در این برنامه مخصوص، تعیین شده است که هر کدام از دانش ­آموزان در طول روز چه مباحث و چه دروسی را در چند ساعت باید مطالعه کنند.

برنامه ریزی کنکور هدفمند
برنامه ریزی کنکور هدفمند

آزمون‌های فردی

مشاوران، آزمون­ ها و سوالاتی را مناسب با برنامه خود شما طراحی می­کنند. این سوالات شامل تمام مواردی است که شما باید مطالعه کرده باشید و بدانید. سوالات این آزمون­ها درست مثل کنکور، تستی طراحی شده­اند. برای شرکت در آزمون، دانش ­آموزان باید وارد پنل کاربری مخصوص خود شوند و طبق زمان تعیین شده، به حل سوالات بپردازند. علاوه بر آزمون­های فردی، الزامی است که شما در آزمون­های آزمایشی دیگری از جمله قلم­چی، گاج و یا گزینه دو شرکت کنید.

برنامه کنکور هدفمند

کارگاه‌های ویژه والدین

مرکز مشاوره کنکور سمنان دکتر معین ­الدین معتقد است که در کنار این که شما باید یک برنامه­ کنکور کارآمد داشته باشید، والدین شما نیز، به یک شناخت کلی از این فرآیند تحصیلی نیازمندند. بنابراین،­ این مرکز، کارگاه­ هایی ویژه والدین شما برگزار می­کند تا با روند آموزشی و تحصیلی شما آشنا شوند. درک والدین از این فرآیندها باعث می­شود شما در فضای مناسب ­تری برای مطالعه کنکور قرار داشته باشید. 

در ادامه بخوانید:  قلم چی سمنان – آدرس و شماره تماس نمایندگی های قلم چی استان سمنان

این مرکز مشاوره از نتیجه­ بخش بودن کار مشاوران خود مطمئن است. شما می­توانید به­ راحتی در این جلسات ثبت­ نام نمایید. درصورتی که بعد از ۲ هفته، رضایت شما از کار این مجموعه جلب نشد، می­توانید از شرکت در جلسات انصراف دهید و مبلغ پرداخت­ شده را پس بگیرید.

جمع­ بندی

ثبت­ نام در مرکز مشاوره کنکور دکتر معین الدین جهت مشاوره کنکور سمنان در رشته ­های مختلف تجربی، ریاضی، انسانی و هنر، بهترین گزینه برای پیشرفت علمی و قبولی دانش ­آموزان در کنکور سراسری سمنان است. یک مشاور حرفه­ ای قطعا در رفع نقات ضعف دانش­ آموزان و پیشرفت مهارت­ های مطالعه و کنکور آن­ها، بسیار تاثیرگذار و ضروری است. بنابراین زمان را از دست ندهید و هرچه زودتر نام و نام خانوادگی خود را به شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ پیامک نمایید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید