بهترین مشاور کنکور در قزوین، برنامه ریزی شخصی و مشاوره کنکور قزوین

0
877

هر دانش­ آموزی دارای نقاط قوت، چالش­ها، مهارت­ها، علایق و آرزوهایی است. یک مشاور کنکور حرفه­ ای به شما کمک می­کند نقاط قوت و ضعف خود را ارزیابی کنید، مهارت ­های خود را تقویت کنید، علایق خود را کشف کنید و از آرزوهای خود حمایت کنید. از تجربه مشاوران و اساتید در طول مدتی که درحال آمادگی برای کنکور هستید، استفاده کنید تا به شما در شفاف­ سازی و دستیابی به اهداف خود کمک کند. دانش ­آموزان با کمک مشاوره کنکور انسانی، مشاوره کنکور تجربی، مشاوره کنکور ریاضی و بهترین مشاوره کنکور هنر می­توانند در سال کنکور خود، موفق ­تر عمل کنند.

افزایش شانس قبولی در کنکور به کمک مشاوران مجرب
افزایش شانس قبولی در کنکور به کمک مشاوران مجرب

افزایش شانس قبولی با بهترین مشاوران کنکور قزوین

بهترین مشاوران کنکور قزوین با خوشحالی به شما در تدوین برنامه ریزی درسی، حفظ و افزایش انگیزه، آموزش تکنیک های روش مطالعه و تست زنی و… کمک میکنند. مرکز مشاوره کنکور قزوین دکتر معین الدین یکی از بهترین انتخاب­ ها برای شماست. در ادامه با کار این مرکز بیشتر آشنا می­شویم:

دریافت مشاوره در مرکز مشاوره کنکور دکتر معین الدین

برای شرکت در جلسات مرکز مشاوره دکتر معین الدین، دانش­آموزان باید دو مرحله را انجام دهند. در شروع کار، از دانش­آموزان می­خواهند در یک مصاحبه تلفنی شرکت کنند تا میزان آمادگی آن­ها را برای شرکت در جلسات بسنجند. سپس، در مرحله دوم این افراد باید تست روانشناسی MBTI را انجام دهند تا مشاوران با بعد فکری و روحی آن­ها نیز آشنا شوند. دانش­آموزان می­توانند پس از انجام این دو مرحله در جلسات مشاوره شرکت نمایند. در ادامه، به ­طور خلاصه به هر یک از این جلسات اشاره می­کنیم:

در ادامه بخوانید:  قلم چی قزوین – آدرس و شماره تماس نمایندگی های قلم چی استان قزوین

جلسات کوچینگ

اولین جلسه در برنامه کنکور مرکز دکتر معین الدین، جلسات کوچینگ است. در این جلسات هفتگی، شما با مهارت­ هایی که باید در زمینه آمادگی برای کنکور بدانید، آشنا می­شوید. از جمله این مهارت­ ها، می­توان به تکنیک ­های تست ­زنی، نکات کنکوری و روش مطالعه صحیح هر درس و مبحث اشاره کرد. تکنیک­ هایی مانند نحوه درست آزمون دادن و مدیریت زمان برای هر بخش در این جلسات آموزش داده می­شود. دانش­ آموزان می­توانند در این جلسات، دانش ­آموزان می­توانند پاسخ سوالات خود را از کوچ تحصیلی مرکز مشاوره کنکور قزوین دکتر معین الدین دریافت کنند.

جلسات منتورینگ

در کنار جلسات کوچینگ، دانش­ آموزان در هفته یک جلسه منتورینگ نیز خواهند داشت. منتور کسی است که خود در کنکور شرکت کرده و از رتبه­ های برتر کنکور سراسری است. هر دانش­ آموز، یک منتور مخصوص خود را دارد تا روند کار شما را گزارش دهد. در این جلسات هفتگی و فردی، دانش ­آموزان با تجربیات منتور خود برای آمادگی بهتر آشنا می­شوید. تمام حالات و افکار شما مانند استرس و عدم تمرکز در این جلسات بررسی می­شود. شما می­توانید روزانه و به­ صورت آنلاین با منتور خود در ارتباط باشید تا به سوالات شما پاسخ داده شود.

تهیه بهترین برنامه تحصیلی و کنکوری فردی
تهیه بهترین برنامه تحصیلی و کنکوری فردی

برنامه ­ریزی فردی

همه دانش ­آموزان روش مطالعه مخصوص به خود را دارند و نمی­توان یک برنامه­ ریزی تحصیلی و کنکوری را برای همه درنظر گرفت. مرکز مشاوره کنکور دکتر معین الدین، برای هر دانش­ آموز با توجه به پیشنه و مقطع تحصیلی آن­ها، یک برنامه کنکور منحصر ­به ­فرد را ارائه می­دهد. در این برنامه، مشخص شده است که هر دانش ­آموز در طول روز چند ساعت، چه دروسی و چه مباحثی باید مطالعه شود.

آزمون‌های فردی

مشاورا شما، آزمون­ ها و سوالاتی را ویژه خود شما طراحی می­کند. این سوالات شامل تمام مواردی که شما طبق برنامه­ ای که دریافت کردید، باید مطالعه کرده باشید. سوالات این آزمون­ ها مانند کنکور، به ­صورت تستی طراحی شده است. برای شرکت در آزمون مرکز مشاوره کنکور قزوین، دانش ­آموزان باید وارد پنل کاربری خود شوند و در زمانی مشخص به سوالات پاسخ دهند. در کنار این آزمون­ های فردی، دانش ­آموزان باید حتما در آزمون­ های آزمایشی مانند قلم­چی، گزینه دو، گاج و غیره شرکت کنند.

در ادامه بخوانید:  گاج قزوین – آدرس و شماره تماس نمایندگی های گاج استان قزوین

کارگاه‌های ویژه والدین

مرکز مشاوره دکتر معین ­الدین معتقد است که علاوه بر این که دانش ­آموزان باید یک برنامه­ کنکور مناسب داشته باشند و به­ درستی آموزش ببینند، والدین نیز نیاز به یک آگاهی کلی از این فعالیت­ های تحصیلی دارند. در نتیجه­، در این مرکز کارگاه ­هایی ویژه والدین برگزار می­شود تا با فرآیند­های آموزشی و تحصیلی فرزندان خود آشنا شوند. آگاهی والدین از این فرآیندها موجب می­شود تا دانش ­آموزان فضای مناسب ­تری برای مطالعه و آمادگی برای کنکور داشته باشند.

کارگاه های ویژه والدین
کارگاه های ویژه والدین

ضمانت بازگشت وجه

این مرکز به کار مشاوران خود اطمینان کامل دارد. دانش­ آموزان می­توانند در این جلسات ثبت ­نام کنند. اگر پس از گذشت ۲ هفته، رضایت دانش ­آموزان از کار این مجموعه کافی نبود، این عزیزان می­توانند از جلسات انصراف دهند و هزینه پرداخت­ شده را پس بگیرند.

نقش مشاور تحصیلی

بحث در مورد علایق و اهداف خود، بررسی شرایط فارغ التحصیلی و ارزیابی سطوح دوره مناسب براساس شایستگی شما، کمک به شما برای ارزیابی آمادگی تحصیلی، مهارت­ های مطالعه و خواسته­ های دوره­ه ای مربوطه، از جمله نقش ­های یک مشاور تحصیلی مناسب است. نمونه ­هایی از مشکلاتی که ممکن است بر کار درسی شما تأثیر بگذارد عبارتند از آمادگی ناکافی دبیرستان، بار سنگین دروس، مشکلات مهارت­ های مطالعه و مدیریت زمان، مشکلات شخصی، تغییر در علایق یا اهداف شما و یا فشار خانواده.

عدم حضور در کلاس و از دست دادن یا تأخیر در انجام تکالیف یا آزمون‌ها اغلب نشانه‌های هشدار دهنده مشکلی هستند که ممکن است نیاز به مشورت با مشاور شما داشته باشد. اعضای هیأت علمی می­توانند دیدگاه ارزشمندی در زمینه رشته خود و آموزش براساس سال­ها تجربه در دانشگاه به شما ارائه دهند.

چند نکته

  • طبق برنامه هر هفته یک بار، شخصاً با مشاور خود ملاقات کنید.
  • هر بار سوالی برایتان ایجاد شد، به مشاور خود پیام دهید.
  • اگر شما به خودتان کمک نکنید، مشاور شما نمی­تواند به شما کمک کند. مسئولیت آینده خود را بر عهده بگیرید.
  • مشاور شما ذهن­خوان نیست. حتما موقع مراجعه به مراکز مشاوره کنکور قزوین، اطلاعات کافی را مشاور ارائه بدهید.
  • بسیار مهم است که شخصاً با مشاور خود صحبت کنید اگر از نمره ­هایی که در هر یک از کلاس­های خود دریافت می­کنید ناامیدکننده هستند، به منابع تشریحی و تستی اضافی نیاز دارید.
در ادامه بخوانید:  گزینه دو قزوین – آدرس و شماره تماس نمایندگی های گزینه دو استان قزوین

جمع ­بندی

مرکز مشاوره کنکور قزوین دکتر معین الدین، یک مرکز مشاوره کاملا نتیجه ­بخش برای قبولی در کنکور سراسری است و موفقیت دانش ­آموزان خود را تضمین می­کند. دانش ­آموزان کنکوری، دچار نوعی افسردگی و فشار روحی بالایی هستند. بهترین روش برای کمک به آن­ها استفاده از راهنمایی­ های مشاوران حرفه ­ای است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید