بهترین مشاور کنکور در کرمانشاه، برنامه ریزی شخصی و مشاوره کنکور کرمانشاه

0
801

می­توان گفت که مهم­ترین نیاز هر دانش ­آموزی برای رسیدن به موفقیت و قبولی در کنکور رشته موردنظر خود، داشتن انرژی و انگیزه کافی است. بدون داشتن انگیزه، دانش آموزان نمی­توانند روی مطالعه و برنامه ­ریزی کنکور خود تمرکز داشته باشند. شاید هر یک از شما در این حالت قرار گرفته باشید که گاهی اوقات ۳ ساعت از وقت خود را روی ۱ یا ۲ صفحه گذاشته­­ اید. حتی ممکن است بعد از این مدت نیز به ­طور کامل و دقیق آن مطالب را درک نکره باشید.

استفاده از مشاوره کنکور ریاضی، انسانی، تجربی و بهترین مشاور کنکور هنر کمک کننده­ است. هر دانش­ آموزی ممکن است درگیر مشکلاتی باشد که او را از داشتن تمرکز و انگیزه کافی برای درس خواندن و رسیدن به هدف منع می­کند. یک مشاور کنکور حرفه ­ای باید بتواند بدون توجه به نوع مشکلاتی که دانش ­آموزان درگیر آن هستند، به آن­ها کمک کند. ما در این مقاله با معرفی مرکز مشاوره کنکور کرمانشاه دکتر معین الدین، شما را در ایجاد انگیزه لازم و رسیدن به موفقیت، راهنمایی می­کنیم.

تهیه بهترین برنامه تحصیلی و کنکوری فردی
تهیه بهترین برنامه تحصیلی و کنکوری فردی

بهترین مشاوره کنکور تجربی کرمانشاه

امروزه، همان­طور که می­دانید رشته پرطرفدار علوم تجربی، به رقابتی ­ترین رشته­ کنکوری تبدیل شده است. درنتیجه­، دانش ­آموزان این رشته میزان استرس بالایی در راه رسیدن به موفقیت تجربه می­کنند. چرا که کار و برنامه آن­ها در این رشته سخت­ تر است. با توجه به این فشار درسی و روانی، توجه به چند نکته توصیه می­شود. وقت دانش ­آموزان در این راه بسیار کم و طلایی است پس آزمون و خطا نکنید و تا جایی که ممکن است از وقت خود استفاده مفید بکنید.

در ادامه بخوانید:  گاج کرمانشاه – آدرس و شماره تماس نمایندگی های گاج استان کرمانشاه

بهتر است که با تکنیک ­های میان­بر آشنا شوید. سعی کنید همیشه مثبت ­اندیش باشید و به خود این انگیزه دهید که ممکن است شما آن فرد برنده باشید. برنامه فردی خود را داشته باشید و آن را با برنامه دیگران مقایسه نکنید. می­توانید با شرکت در آزمون­ های آزمایشی، خود را آماده ­تر کنید. با افرادی که ممکن است انگیزه شما را کم کنند و منفی باف باشند، در طول مطالعه خود ارتباط نداشته باشید.

بهترین مشاوره کنکور انسانی کرمانشاه

شانس قبولی در بعضی از رشته­ های علوم انسانی و دانشگاه ­های فرهنگیان، اخیرا بالا رفته است. بنابراین، تعداد داوطلبان کنکور در این رشته نیز درحال افزایش است. برای قبولی در هر رشته ­ای از علوم انسانی، دانش ­آموزان باید برنامه حرفه­ ای مرکز مشاوره کنکور کرمانشاه دکتر معین الدین را تهیه کنند. چرا که ضریب دروس در هر زیرگروه متفاوت است و در رشته علوم انسانی، رشته­ های دانشگاهی بسیار گسترده­ ای وجود دارد. البته اکثر دانش ­آموزان و داوطلبان این رشته، توجهی به این نکته ندارند. هر کدام از این رشته­ ها سختی­ های خود را دارد. از جمله این رشته ­ها می­توان به حقوق، روانشناسی، مدیریت و دبیری اشاره کرد.

مشاوره انتخاب رشته کنکور تلفنی
مشاوره انتخاب رشته کنکور تلفنی

دریافت مشاوره در مرکز مشاوره کنکور دکتر معین الدین

برای شرکت در جلسات مرکز مشاوره دکتر معین الدین، شما باید دو مرحله را انجام دهید. در شروع کار، از شما می­خواهند در یک مصاحبه تلفنی شرکت کنید تا میزان آمادگی شما را برای شرکت در جلسات بسنجند.  سپس در مرحله دوم شما باید تست روانشناسی MBTI را انجام دهید تا مشاوران با ابعاد فکری و روحی شما نیز آشنا شوند. دانش آموزان می­توانند پس از انجام این دو مرحله در جلسات مشاوره شرکت نمایند. در ادامه، به­ طور خلاصه به هر یک از این جلسات اشاره می­کنیم.

جلسات کوچینگ

اولین جلسه در برنامه کنکور مرکز دکتر معین الدین، جلسات کوچینگ است. در این جلسات دانش ­آموزان با مهارت ­هایی که باید در زمینه آمادگی برای کنکور بدانند، آشنا می­ شوند. از جمله این مهارت ­ها، می­توان به تکنیک­ های تست­ زنی، نکات کنکوری و روش مطالعه صحیح هر درس و مبحث اشاره کرد. تکنیک ­هایی مانند نحوه درست آزمون دادن و مدیریت زمان برای هر بخش در این جلسات آموزش داده می­ شود. دانش­ آموزان می­توانند در این جلسات، پاسخ سوالات خود را از منتور مرکز مشاوره کنکور کرمانشاه دکتر معین الدین دریافت کنند. 

در ادامه بخوانید:  معرفی آموزشگاه های کنکور کرمانشاه، بهترین اساتید و مشاوران کنکور کرمانشاه

جلسات منتورینگ

در کنار جلسات کوچینگ، دانش ­آموزان در هفته یک جلسه منتورینگ نیز خواهند داشت. منتور کسی است که خود در کنکور شرکت کرده و از رتبه­ های برتر کنکور سراسری است. هر دانش ­آموز، یک منتور مخصوص خود را دارد تا روند کار شما را گزارش دهد. در این جلسات هفتگی و فردی، دانش ­آموزان با تجربیات منتور خود برای آمادگی بهتر آشنا می­شوید. تمام حالات و افکار شما مانند استرس و عدم تمرکز در این جلسات بررسی می­شود. شما می­توانید روزانه و به­ صورت آنلاین با منتور خود در ارتباط باشید تا به سوالات شما پاسخ داده شود.

برنامه­ ریزی فردی

همه دانش ­آموزان روش مطالعه مخصوص به خود را دارند و نمی­توان یک برنامه­ ریزی تحصیلی و کنکوری را برای همه درنظر گرفت. مرکز مشاوره کنکور دکتر معین الدین، برای هر دانش ­آموز با توجه به پیشنه و مقطع تحصیلی آن­ها، یک برنامه کنکور منحصر ­به ­فرد را ارائه می­دهد. در این برنامه، مشخص شده است که هر دانش ­آموز در طول روز چند ساعت، چه دروسی و چه مباحثی باید مطالعه شود.

آزمون‌های فردی

مشاور شما، آزمون­ ها و سوالاتی را ویژه خود شما طراحی می­کند. این سوالات شامل تمام مواردی که شما طبق برنامه ­ای که دریافت کردید، باید مطالعه کرده باشید. سوالات این آزمون­ ها مانند کنکور، به ­صورت تستی طراحی شده است. برای شرکت در آزمون مرکز مشاوره کنکور کرمانشاه، دانش­ آموزان باید وارد پنل کاربری خود شوند و در زمانی مشخص به سوالات پاسخ دهند. در کنار این آزمون­ های فردی، دانش­ آموزان باید حتما در آزمون­ های آزمایشی مانند قلم­چی، گزینه دو، گاج و غیره شرکت کنند.

کارگاه‌های ویژه والدین

مرکز مشاوره دکتر معین ­الدین معتقد است که علاوه بر این که دانش ­آموزان باید یک برنامه­ کنکور مناسب داشته باشند و به ­درستی آموزش ببینند، والدین نیز نیاز به یک آگاهی کلی از این فعالیت­ ها دارند. درنتیجه­ در این مرکز کارگاه­ هایی ویژه والدین برگزار می­شود تا با فرآیند­های آموزشی و تحصیلی فرزندان خود آشنا شوند. آگاهی والدین از این فرآیندها موجب می­شود تا دانش ­آموزان فضای مناسب ­تری برای مطالعه و آمادگی برای کنکور داشته باشند. 

در ادامه بخوانید:  گزینه دو کرمانشاه – آدرس و شماره تماس نمایندگی های گزینه دو استان کرمانشاه

این مرکز به کار مشاوران خود اطمینان کامل دارد. دانش ­آموزان می­توانند در این جلسات ثبت­ نام کنند. اگر پس از گذشت ۲ هفته، رضایت دانش ­آموزان از کار این مجموعه کافی نبود، این عزیزان می­توانند از جلسات انصراف دهند و هزینه پرداخت­ شده را پس بگیرند.

برنامه ریزی کنکور
برنامه ریزی کنکور

جمع­ بندی

آمادگی برای شرکت در کنکور سراسری به یکی از دغدغه­ های بزرگ هر دانش­ آموزی در ایران تبدیل شده است. ما در این مقاله سعی کردیم تا دانش ­آموزان را با یکی از بهترین مراکز مشاوره کنکور کرمانشاه آشنا کنیم. مرکز مشاوره کنکور دکتر معین ­الدین از بهترین گزینه ­ها برای دانش­ آموزان پرتلاشی است که به دنبال موفقیت و رسیدن به هدف خود هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید