بهترین مشاور کنکور در گرگان، برنامه ریزی شخصی و مشاوره کنکور گرگان

0
1482

قبولی در کنکور، دغدغه تمامی دانش آموزان در رشته های مختلف است. در نتیجه، بسیاری از داوطلبان برای استفاده از یک برنامه کنکور مناسب و کارآمد به مشاوران باتجربه و حرفه ای مراجعه می کنند تا شانس قبولی خود را در کنکور سراسری بالاتر ببرند. داشتن یک برنامه¬ریزی کنکور مفید و کامل برای هر دانش آموزی ضروری است. ما در این مقاله با مشاوره کنکور گرگان آشنا می شویم.

مشاوره کنکور گرگان
مشاوره کنکور گرگان

مشاوره کنکور تجربی گرگان

قبولی در رشته هایی از جمله پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی آرزوی هر دانش آموز رشته تجربی است. بسیاری از دانش آموزان فکر می کنند که خود به تنهایی می توانند به این آرزو برسند. اما با استفاده از مشاوران کنکور مجرب، شانس قبولی خود را بسیار بالاتر می برند. در سال کنکور داوطلبان با فشار روحی بالایی رو به رو هستند، بنابراین توصیه می شود که برای قرار گرفتن در یک فضای مناسب و کم استرس، حتما به یک مشاور مراجعه کنند.

اولین جلسه مشاوره در مراکز مشاوره کنکور، رایگان برگزار می گردد تا شما با روش کار مشاور خود آشنا شوید. حتما به تمامی ویژگی های فردی مشاور توجه کنید. ممکن است هزینه جلسات مشاوره برای رشته تجربی به نسبت دیگر رشته ها بیشتر باشد. رقابت بین داوطلبان کنکور در این رشته بسیار بالاست. در انتخاب یک مشاور حرفه ای نهایت توجه خود را به کار بگیرید تا هم پول و هم در وقت خود را در بهترین شرایط صرف کنید.

مراکز مشاوره کنکور گرگان قبولی شما را در رشته مورد نظر خود تضمین می کند. ایجاد انگیزه، کاهش استرس، ارتباط مستقیم و صمیمی با دانش آموزان و بالا بردن تمرکز از جمله ویژگی ها و مزایای یک مشاور حرفه ای و با تجربه است.

در ادامه بخوانید:  گزینه دو گلستان (گرگان) – آدرس و شماره تماس نمایندگی های گزینه دو استان گلستان

مشاوره کنکور انسانی در گرگان

انتخاب یک مشاور کنکور انسانی، شاید حتی از انتخاب مشاور برای رشته تجربی نیز مهم تر باشد. چرا که تعداد کتاب ها، منابع و درس ها در این رشته بسیار بیشتر از رشته تجربی و ریاضی است. درنتیجه، این رشته انسانی نیاز به یک برنامه ریزی کاملا حرفه ای دارید تا بتوانید به موفقیت دست یابید. همه دانش آموزان، رشته انسانی را با حفظیات آن می شناسند. اما در آمادگی برای کنکور این رشته، باید به تمام جزئیات در درس ها توجه شود، روش مطالعه تغییر کند و تکنیک های تست زنی نیز تقویت شود.

ممکن است بعضی از مشاوران کنکور انسانی، یک برنامه کنکور برای همه دانش آموزان این رشته ارائه دهند. اما یک مشاور حرفه ای پس از آشنایی با توانایی ها و هدف هر یک از دانش آموزان، برنامه کنکور منحصر به فرد و مناسب هر داوطلب را تهیه می کند. دانش آموزان در جلسات مشاوره کنکور گرگان با ضریب دروس کنکور، تکنیک های تست زنی، روش مطالعه صحیح، مدیریت استرس و کاهش تمرکز آشنا می شوند.

مشاوره کنکور ریاضی گرگان

رشته ریاضی نیز مانند رشته تجربی و انسانی، بسیار پرطرفدار است. در این رشته، زیرشاخه مهندسی داوطلبان مخصوص خود را دارد. برای قبولی در رشته ریاضی و هر رشته دیگر، نیازی نیست که کل روز خود را به مطالعه اختصاص دهید. اصلی ترین نکته برای قبولی، داشتن یک برنامه ریزی کنکور است که با دقت و توجه بالایی مطابق با علاقه، استعداد، شخصیت و هدف شما تهیه شده باشد.
یک مشاور خوب، درصورتی می تواند به شما کمک کند که تجربه گذشتن از راهی که شما نیز می خواهید از آن بگذرید را داشته است. یک مشاور حرفه ای باید بتواند با طرح سئوالات مناسب، نقاط نقوت و ضعف شما را بشناسد تا برنامه کنکور مناسب را به شما ارائه دهد. این برنامه با گذشت زمان و با توجه به روند پیشرفت دانش آموز، تغییر می کند و به طبع، فشرده تر و سخت تر خواهد شد.
بسیاری از مشاغل به صورت آنلاین انجام می شود. دانش آموزان گرگان نیز می توانند در هر کجا هستند از جلسات آنلاین مشاوره کنکور گرگان بهره مند شوند. البته پیشنهاد می شود که جلسات مشاوره، به صورت حضوری برگزار شود زیرا مشاوره حضوری از کیفیت، لذت و بازدهی بالاتری برخوردار است.

در ادامه بخوانید:  قلم چی گلستان (گرگان) – آدرس و شماره تماس نمایندگی های قلم چی استان گلستان

مشاوره کنکور هنر در گرگان

متاسفانه، رشته هنر تا حد بسیار زیادی مورد بی توجهی قرار گرفته است و ممکن است پیدا کردن مشاوران این رشته کمی مشکل تر از دیگر رشته ها مانند رشته تجربی، ریاضی و یا انسانی باشد. مشاوران رشته هنر باید درمورد آینده شغلی این رشته کاملا دانش آموزان خود را آگاه کنند. خوشبختانه، تقریبا همه دانش آموزان گروه هنر، با علاقه و بدون وجود هیچگونه اجباری وارد این رشته شده اند و هدف خود را با اشتیاق دنبال می کنند. داوطلبان این رشته نیز مانند دیگر رشته ها، به دنبال راهنمایی های لازم یک مشاور حرفه ای برای انتخاب بهترین زیرشاخه رشته خود و بهترین دانشگاه ها در کشور هستند.

روش کار بهترین مشاور کنکور گرگان
روش کار بهترین مشاور کنکور گرگان

دریافت مشاوره در مرکز مشاوره کنکور دکتر معین الدین

مرکز مشاوره دکتر معین الدین، اینگونه عمل می کند که در شروع کار، برای سنجش میزان آمادگی شما در جلسات با شما یک مصاحبه تلفنی خواهد داشت. سپس برای آشنایی با شخصیت دانش آموز یک نوع تست روانشناسی را نیز برای دانش آموز تهیه می کند. با مراحل دیگر این جلسات در ادامه آشنا می شویم.

جلسات کوچینگ

جلسات کوچیک، اولین بخش از کار مشاوران مرکز مشاوره کنکور گرگان دکتر معین الدین است. این جلسات برای آشنایی با مواردی مانند نکات کنکوری، تکنیک های تست زنی و روش مطالعه صحیح به صورت هفتگی برگزار می شود. در این جلسات شما با شرایط کامل یک فرد کنکوری آشنا می شوید.

جلسات منتورینگ

دانش آموزان در این مرکز باید در کلاس های هفتگی منتورینگ نیز حضور یابند. این جلسات برای آشنایی با نفرات و رتبه های برتر به عنوان منتور است تا از دانش آموزان از روش مطالعه آن ها آگاه شوند. در این جلسات، مواردی مانند ترس، تمرکز و تمام افکار شما بررسی می شود. منتور شما نیز می تواند روزانه و به صورت آنلاین در اختیار شما باشد.

در ادامه بخوانید:  گاج گلستان (گرگان) – آدرس و شماره تماس نمایندگی های گاج استان گلستان

برنامه ریزی فردی

هر دانش آموزی با توجه به مقطعی که در آن تحصیل می کند، برنامه خود را می گیرد. در این برنامه برای شما مشخص شده است که در روز چه ساعاتی را به درس خواندن اختصاص دهید. همچنین مباحث مورد نظر و روش مطالعه این مباحث مشخص شده است.

آزمون‌های فردی

آزمون های فردی درواقع، ویژه خود شما طراحی شده می شود. نوع سوالات این آزمون ها مانند خود کنکور، تستی است. شما باید برای شرکت در این آزمون، وارد پنل کاربری شخصی خود شوید و در طی یک مدت زمان تعیین شده به سوالات آزمون پاسخ دهید.

کارگاه‌های ویژه والدین

کارگاه هایی نیز جهت درک والدین دانش آموزان از فعالیت هایی که در مرکز مشاوره دکتر معین الدین انجام می گیرد، برگزار می شود. در این صورت والدین، تکیه گاه و مشاور بهتری برای فرزندان خود هستند که می توانند در موفقیت آن ها شریک باشند.

همایش مشاوره تحصیلی کنکور گرگان
همایش مشاوره تحصیلی کنکور گرگان

جمع بندی

ما در این مقاله سعی کردیم با معرفی ویژگی های مرکز مشاوره کنکور گرگان کار دانش آموزان پرتلاش را در هر رشته ای آسان تر کنیم. توجه به این نکته مهم است که گاهی موفقیت را نمی توان به تنهایی به دست آورد و باید از راهنمایی های افراد باتجربه و حرفه ای بهره برد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید