کلاس کنکور آنلاین با آموزشگاه آنلاین آموتک

0
720

آموتک چیه؟ چه کمکی به ما میکنه؟

آموتک نام وبسایتی در زمینه آموزش آنلاین است که توانسته با تلفیق آموزش و تکنولوژی در راستای عدالت آموزشی گام بردارد. آموتک یک استارآپ پویا در زمینه تکنولوژی آموزشی است. خدمات آموتک شامل مشاوره تحصیلی و کنکور، کلاس های آنلاین، آزمون های آنلاین است.

کلاس های آنلاین این اجازه را به شما می دهد که بتوانید در هر کجا، هر زمان و هر طور که خواستید فرصت یادگیری فردی داشته باشید. اینکه اختیار زمان و مکان دست خودتان است، ویژگی فوق العاده کلاس آنلاین محسوب می شود و در نتیجه می توانید هر طور که خواستید برنامه ریزی کنید. اگر یادگیری شما سریع است، پس مجبور نیستید که برای برگزاری جلسه بعدی کلاس صبر کنید.

اگر روش یادگیری شما کند و آهسته است، می توانید تا هر زمان که خواستید گوش دادن به کلاس ها را طولانی تر کنید ؛ بدون اینکه فشار یا اجباری روی شما باشد. یکی از بزرگترین فواید یادگیری فردی این است که به شما اجازه می دهد توانایی خود را در یک درس خاص افزایش دهید و به ضعف هایتان غلبه کنید و یادگیری موثر تری داشته باشید .

هزینه کمتر کلاس های آنلاین و همچنین انعطاف پذیری در زمان مشاهده و برگزاری کلاس یکی دیگر از دلایل استقبال از کلاس های آنلاین آموتک است.

آموتک درواقع یک آموزشگاه کنکور آنلاین و یک کلینیک مشاوره کنکور آنلاین است که از سراسر ایران دانش آموز می پذیرد.

در ادامه بخوانید:  معرفی آموزشگاه های کنکور اسلام شهر، بهترین اساتید و مشاوران کنکور اسلام شهر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید