مشاور کنکور اصفهان - مشاوره و برنامه ریزی کنکور دکتر معین الدین
مشاور کنکور اصفهان – مشاوره و برنامه ریزی کنکور دکتر معین الدین

کلینیک مشاوره کنکور دکتر معین الدین به عنوان یکی از پرافتخارترین و علمی ترین مراکز تخصصی مشاوره کنکور در ایران و اصفهان با همکاری بهترین مشاوران کنکور اصفهان برنامه ریزی ویژه ای برای موفقیت شما دارد. برگزاری جلسات کوچینگ انگیزشی-مشاوره ای با دکتر معین الدین. جلسات منتورینگ فردی و کاملا خصوصی با مشاوران، همراه با آزمون های هفتگی از تک تک مباحث و فصول خوانده شده. همچنین نظارت یک تیم علمی برای رفع اشکال و پشتیبانی دانش آموزان موفقیت شما را تضمین میکند.

مرکز مشاوره کنکور دکتر معین الدین در شهر اصفهان می باشد اما دانش آموزان کاشان، گلپایگان، خوانسار، نایین، خمینی شهر، نجف آباد که با شهر اصفهان فاصله زیادی دارند میتوانند تعدادی از جلسات را به صورت حضوری و اکثر جلسات را به صورت غیرحضوری برگزار کنند تا زمانشان برای رفت و آمد تلف نشود. مشاوره غیرحضوری دقیقا با همان کیفیت خدمات مشاوره کنکور حضوری ارائه میشود.

تمامی آنچه برای موفقیت در کنکور نیاز دارید در این فایل صوتی گفته شده:

همین حالا این فایل صوتی از دکتر معین الدین را گوش دهید…

شیوه کار تیم مشاوره کنکور اصفهان دکتر معین الدین:

مشاوره هدیه رایگان در اصفهان

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از ثبت نام مشاوره کنکور، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی ما استفاده نمائید. کارشناسان آموزشی و مشاوره ای آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما هستند فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

برگزاری جلسات مشاوره و کوچینگ تحصیلی توسط دکتر معین الدین و پرسش و پاسخ با دانش آموزان

برگزاری جلسات مشاوره فردی منتورینگ (به صورت کاملا فردی و خصوصی)

برنامه ریزی دقیق و اختصاصی (کاملا فردی و خصوصی)

برگزاری کارگاه ها و همایش های در طول سال برای والدین و دانش آموزان (به صورت گروهی)

پشتیبانی و رفع اشکال (توسط رتبه های برتر کنکور اصفهان)

دارای تیم تخصصی منتورینگ مشاوره کنکور انسانی ، مشاوره کنکور تجربی ، مشاوره کنکور ریاضی ، مشاوره کنکور هنر در اصفهان

رویکرد تیم مشاوره کنکور دکتر معین الدین به صورت خلاصه بر پایه 3 رکن: «پیشبینی، عملکرد و تحلیل» است که به اختصار FOA می نامیم. (Forecast-Operation-Analysis)

برای بسیاری از افراد، کنکور واژه ای رعب آور، ترسناک و بی رحم است. شاید به عنوان یک مشاور کنکور با این تصور موافق نباشم اما قاعده طبیعی آنست که همه ی ما انسان ها از چیزهایی که نمی شناسیم و با آن آشنایی نداریم می ترسیم یا حداقل در مواجه با ناشناخته ها احساس امنیت نمی کنیم.

کنکور هم مانند هر ناشناخته دیگر می تواند خطر آفرین باشد، شناگری را تصور کنید که علارغم آشنایی با فنون شنا، بدون شناخت از مسیر و بدون پیش بینی دل به دریا میزند؛ چه تصور می کنید؟ آیا او از عمق و شرایط همه نقاط دریا مطلع است؟ آیا پیشبینی وضع جوی را بررسی کرده است؟ اگر موجی بلند به سمت او بیاید چه استراتژی برای مقابله با آن و نجات خود دارد؟! چه بسا تلاش کردن بدون استراتژی، انرژی وی را بیهوده تلف کند و درنهایت به دام بیفتد و نتواند خود را نجات دهد.

چرا کنکور مواجه با ناشناخته ها است؟!

شما رقیبان خود را نمی شناسید؟! نمی دانید آن ها در روز چه میزان مطالعه می کنند و تست می زنند؟! کجا کلاس می روند؟! چه روش هایی را برای پیشی گرفتن از شما دنبال می کنند؟! تک تک داوطلبانی که در سراسر ایران هم اکنون مشغول مطالعه اند می توانند رقیب شما باشند و در کنکور رتبه بهتری نسبت به شما کسب کنند.

هیچ کس طراحان کنکور را نمی شناسد؟! حتی فرآیند طرح و ارسال سوال برای سازمان سنجش و آموزش کشور هم محل سوال و ابهام است! و هیچ کدام از مدرسین برند و مشهور کشور طراح کنکور نیستند! (اگر کسی چنین ادعایی کند که طراح آزمون سراسری بوده است یا طراح را می شناسد قطعا کلاه بردار است. به لحاظ رعایت امنیت آزمون، سوالات آزمون سراسری هر ساله احتمالا از بین سوالات ارسالی و پیشنهادی جمعی چند ده نفره از اساتید دانشگاهی که در زمینه کنکور سراسری فعالیتی ندارند گزینش می شوند.)

ممکن است سوالات کنکور امسال، نسبت به سال های اخیر تغییر تیپ دهند، از مبحثی که سال گذشته 3 تست آمده بود امسال تست نیاید!

در ادامه بخوانید: معرفی آموزشگاه های کنکور در اصفهان

اگر غول کنکور را رام کنید، تا آخر عمر به شما خدمت می کند!

داوطلبین عزیز، کنکور سراسری با آن همه سروصدایش، با آن همه هیاهو و دردسرهایش می تواند رام شما باشد، می تواند به شما خدمت کند. می تواند مسیر موفقیت و آسایش زندگی شما را فراهم کند.

قطعا کنکور همه زندگی شما نیست، اما بخش بسیار مهمی از آینده و سبک زندگی شما را مشخص می کند.

مشاوره کنکور تجربی در اصفهان - مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی دکتر معین الدین
مشاوره کنکور تجربی در اصفهان – مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی دکتر معین الدین

بهترین مرکز مشاوره کنکور در اصفهان

اگر به دنبال تیم مشاور کنکور خوب در اصفهان هستید همین حالا “نام و نام خانوادگی” خود را به شماره 09100848581 پیامک نمایید. برای موفقیت در کنکور، بهترین مشاوران کنکور اصفهان در کنار شما هستند. تیم مشاوره تخصصی کنکور اصفهان زیر نظر دکتر معین الدین در زمینه مشاوره تخصصی کنکور تجربی، انسانی، ریاضی و هنر فعالیت دارد.

در ادامه بخوانید: مشاور انتخاب رشته کنکور اصفهان

عوامل موفقیت در کنکور سراسری:

هدف SMART :

افراد موفق هدف دارند ولی افراد ناموفق صرفا دوست دارند که موفق باشند. برای تعیین هدف باید 5 ویژگی زیر را برای آن در نظر بگیریم:(به اختصار این 5 ویژگی را SMART می نامیم)

مشخصSpecify
قابل اندازه گیریMeasurable
قابل قبولAcceptable
مشوقRegardable
زمان دارTimly

تلاش و پشتکار : (دوصد گفته چون نیم کردار نیست!!)

تلاش ها باید دو ویژگی داشته باشند؛ اولا “در راستای هدف باشند” و ثانیا “بهینه و حرفه ای باشند”

روحیه و انگیزه :

مسلما اینکه یک داوطلب بتواند علارغم نتیجه نگرفتن در یک یا چند آزمون آزمایشی روحیه لازم برای ادامه مسیر را بازیابی کند نیازمند همراهی یک مشاور کنکور مجرب یا یک مربی انگیزشی است.

برنامه ریزی :

این جمله کلیدی را به خاطر بسپارید: “یک احمق با برنامه، یک نابغه بدون برنامه را شکست می دهد.”

چه بسا در سال های اخیر بسیار دیده ایم که داوطلبین با ضریب هوشی بالاتر که عمدتا در مدارس تیزهوشان و مدارس خوب سطح اصفهان تحصیل می کنند مغلوب برنامه ریزی دقیق و منسجم سایر رقیبان از مدارس نه چندان نام آشنا شده اند. افتخار مشاوره و برنامه ریزی برای دانش آموزان اصفهان، کاشان، گلپایگان، خوانسار، خمینی شهر و نجف آباد ما را به این باور رسانده است که با هر شرایط و امکاناتی که باشید با یک برنامه ریزی دقیق میتوانید موفق شوید.

پایه درسی و پیشینه تحصیلی :

کدام مدرسه؟! چه میزان مشق و تکلیف و پرسش کلاسی؟! چرا مدارسی مانند اژه ای و فرزانگان اصفهان تراکم بالایی در موفقیت کنکور داردند اما مدرسه فلان در هر دهه یک تک ستاره می دهد؟! (این سوالاتی است که باید برای آن پاسخ روشنی داشته باشیم.)

ضریب هوشی :

همه بچه های ما باهوشند، اگر نخواهیم زورکی در رشته ای که استعدادی ندارند موفق باشند!! هیچ جامعه ای به این تعداد پزشک و مهندس نیاز ندارد!! مشاوره تحصیلی کنکور اصفهان شما را به سمت مقصدی که استعداش را دارید هدایت می کند.

بهترین مشاور کنکور در اصفهان

مرکز مشاوره کنکور دکتر معین الدین به عنوان جامع ترین مرکز مشاوره تحصیلی اصفهان برای همه رشته های تحصیلی اعم از رشته های تجربی، انسانی ریاضی، زبان، هنر و فنی حرفه ای (حسابداری، کامپیوتر، تربیت بدنی، الکتروتکنیک، مکانیک خودرو) ارائه خدمات مشاوره تحصیلی دارد. در سال های گذشته به رشته هایی مانند فنی حرفه ای و هنر در اصفهان بی مهری میشد و دانش آموزان اصفهانی مجبور بودند برای کسب رتبه های برتر به مشاوره کنکور تهران مراجعه کنند اما تیم مشاوره آموتک برای اولین بار در اصفهان یک مرکز مشاوره جامع نگر راه اندازی کرد تا پاسخی به تمامی نیازهای دانش آموزان اصفهانی باشد.

مشاور کنکور اصفهان - مشاوره و برنامه ریزی کنکور دکتر معین الدین
مشاور کنکور اصفهان – مشاوره و برنامه ریزی کنکور دکتر معین الدین

نحوه ارسال پیامک: در خط اول پیامک عبارت “مشاوره کنکور اصفهان” رو بنویسید و در خط بعد “نام و نام خانوادگی+مقطع و رشته تحصیلی” خود را حتما قید کنید.

مشاوره کنکور تجربی

دکتر شدن و پوشیدن روپوش سفید پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی آرزوی هر داوطلب تجربی است. در سال های اخیر رشته تجربی پرحرارت ترین و پرتقاضا ترین گروه آزمایشی است. تعداد داوطلبین رشته تجربی از مجموع داوطلبین ریاضی و انسانی بیشتر است. شما برای موفقیت در کنکور تجربی نیاز به برنامه ریزی فشرده و شخصی سازی شده دارید. یک دانشجو پزشکی مشاور کنکور اصفهان زیر نظر مستقیم دکتر معین الدین برای شما برنامه ریزی میکند. بهترین مشاور کنکور تجربی اصفهان در کنار شماست.

علاوه بر این هر هفته از تک تک مباحث خوانده شده آزمون تستی میدهید. با شخص دکتر معین الدین جلسات کوچینگ و با دانشجو پزشکی مشاور کنکور اصفهان جلسات منتورینگ دارید. هر شب گزارش کاری از ساعت مطالعه و تعداد تست ها و حتی ساعت بیداری و خوابتان به منتور تحویل میدهید.

مشاوره کنکور انسانی

به جرئت میتوان گفت تعداد کتاب­ها، منابع و درس­های رشته انسانی بسیار بیشتر از رشته تجربی و ریاضی است. درنتیجه برای مطالعه و تست زنی تمامی دروس به برنامه ریزی حرفه ای نیاز داریم. همچنین تنوع بالای رشته های دانشگاهی در این گروه، انتخاب رشته کنکور انسانی را بسیار حساس کرده است.

بهترین مشاور کنکور انسانی اصفهان هر شب از شما گزارش کار میگیرد. از تک تک مباحث مطالعه شده آزمون تستی شبیه ساز کنکور میگیرد. برنامه ریزی فردی و اختصاصی شما دارد و با دلسوزی و جدیت در مسیر قبولی حقوق، روانشناسی و … تا روز کنکور همراهیتان میکند.

مشاوره کنکور ریاضی

مهم‌ترین نکته برای قبولی در کنکور، استفاده از یک برنامه کنکور است که با دقت و توجه بالایی بر اساس علاقه، استعداد، شخصیت و هدف دانش‌آموز تهیه شده باشد. یک مشاور باید بتواند با طرح سؤالات مناسب، نقاط قوت و ضعف دانش‌آموز را در این رشته بشناسد تا برنامه کنکور ریاضی کارآمدی را تهیه کند. این برنامه با گذشت زمان و بر اساس روند پیشرفت دانش‌آموز، تغییر می‌کند و به‌طبع، فشرده‌تر و سخت‌تر می‌شود.

مشاوره کنکور هنر

مشاور کنکور هنر در اصفهان بسیار کم است. ما در مرکز مشاوره کنکور دکتر معین الدین به برنامه ریزی برای صدها دانش آموز هنر می پردازیم و حاصل آن کسب رتبه های برتر و قبولی دانش آموزانمان در رشته های سینما، بازیگری تئاتر، صنایع دستی و… دانشگاه هنر تهران و اصفهان بوده است. در مسیر درس خواندن رتبه های برتر کنکور هنر منتور و همراه شما هستند. ما شماره یک کنکور هنر در اصفهان هستیم.

مشاوره کنکور فنی حرفه ای

مرکز مشاوره دکتر معین الدین برای اولین بار در اصفهان اقدام به راه اندازی دپارتمان تخصصی کنکور فنی حرفه ای کرده است. ما در رشته های حسابداری، کامپیوتر، تربیت بدنی، مکانیک خودرو و الکتروتکنیک به دانش آموزان هنرستانی برای کسب رتبه های برتر و قبولی در دانشگاه های دولتی کمک میکنیم. برگزاری آزمون های آزمایشی ویژه فنی حرفه ای، موسسه کنکور آموتک را تبدیل به پیشرو ترین و شماره یک کنکور فنی ایران کرده است.

قیمت مشاوره تحصیلی در اصفهان

اگر به موسسات کنکوری دیگر مراجعه کرده باشید با طرح های مشاوره ای متعددی مواجه میشوید که عناوینی مثل طرح مشاوره کنکور الماسی، طلایی، نقره ای دارند. اما ما در تیم مشاوره دکتر معین الدین فقط یک طرح مشاوره جامع داریم. طرحی که بتواند تمامی نیازهای یک دانش آموز کنکوری را به صورت کامل پاسخ دهد. طرح مشاوره ما هرآنچه برای قبولی و موفقیت در کنکور لازم دارید را یکجا فراهم آورده است.

مشاوره تحصیلی رایگان در اصفهان (کارگاه های رایگان برای مدارس)

گروه آموزشی دکتر معین الدین در دبیرستان های دوره اول و دوم استان اصفهان کارگاه های مشاوره ای و انگیزشی به صورت کاملا رایگان برگزار میکند. اگر مدیر یا معاون دبیرستان هستید میتوانید به شماره 09100848581 در واتس اپ پیام دهید تا نزدیک ترین زمان برای برگزاری کارگاه یا همایش مشاوره ای را با شما هماهنگ کنیم. انجام مشاوره رایگان کنکور اصفهان در راستای مسئولیت اجتماعی ماست و هیچ هزینه ای برای دبیرستان شما یا آموزش و پروش ندارد.

پاسخ به سوالات رایج شما:

⭐ چگونه برای مشاوره حضوری در اصفهان ثبت نام کنیم؟

کافیست نام و نام خانوادگی و مقطع و رشته تحصیلی خود را به شماره 09100848581 پیامک ارسال نمایید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

⭐ جلسات مشاور کنکور در اصفهان در چه زمان هایی برگزار می شود؟

فرآیند جلسات مشاوره به صورت هفتگی برگزار می گردد. و در طول هفته هم ارتباط مشاور و دانش آموز از طریق تماس تلفنی و شبکه های اجتماعی برقرار است و دانش آموز می تواند سوالات و ابهامات خود را در کوتاهترین زمان با مشاور در میان بگذارد.

⭐ هزینه مشاور کنکور اصفهان به چه صورت است؟

هزینه مشاوره به صورت ماهیانه یا سالیانه اخذ می گردد. جهت اطلاع از تعرفه خدمات مشاوره باید از منشی دفتر یا آموزشگاه سوال بفرمایید.

⭐ پشتیبانان تیم مشاوره کنکور اصفهان چه کسانی هستند؟

پشتیبانان تیم مشاوره دکتر معین الدین، همگی از رتبه های برتر کنکور سال های اخیر در رشته های ریاضی، تجربی و انسانی هستند. مثلا پشتیبانان گروه تجربی همگی از رتبه های برتر کنکور و دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی می باشند.

مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی دکتر معین الدین
مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی دکتر معین الدین

مشاوره هدیه رایگان در اصفهان

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، قبل از ثبت نام مشاوره کنکور، از مشاوره رایگان کارشناسان آموزشی ما استفاده نمائید. کارشناسان آموزشی و مشاوره ای آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان به شما هستند فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

5 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید